Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Savunma anlamında kattıkları iki yıl öncesinin G4 üdür.O meyve olmasa bayıltana madar döverlerdi.
Savunma anlamında gerçekten büyük katkısı var lastik meyvesinin. Ama ben lastik meyvesi olmayan Luffy'nin bayılana kadar dayak yiyeceğini düşünmüyorum. En azından 2 yıl öncesine kadar kapıştığı bosslar bayıltana kadar dövebilecek kapasiteye sahip değildi. Bi Luccide vardı o potansiyel o da atar gibi.

Savunma anlamında gerçekten büyük katkısı var lastik meyvesinin. Ama ben lastik meyvesi olmayan Luffy'nin bayılana kadar dayak yiyeceğini düşünmüyorum. En azından 2 yıl öncesine kadar kapıştığı bosslar bayıltana kadar dövebilecek kapasiteye sahip değildi. Bi Luccide vardı o potansiyel o da atar gibi.
Enel tek atardı bence Luffye.Keza Moria o son formu ile ezer geçerdi.Tabi bunlar meyvesini direk çıkartirsak olacak şeyler.Meyvesiz gelse idi dövüş stili değişir belki Moriayı yine yenerdi bir şekilde.Enel yine teklerdi o ayrı.

Enel tek atardı bence Luffye.Keza Moria o son formu ile ezer geçerdi.Tabi bunlar meyvesini direk çıkartirsak olacak şeyler.Meyvesiz gelse idi dövüş stili değişir belki Moriayı yine yenerdi bir şekilde.Enel yine teklerdi o ayrı.
Eneli sayma zaten o farklı bir durum. Luffy lastik meyvesi yemeseydi zaten Enel gibi bir rakiple karşılaşmazdı. Enel dövmekten beter eder öldürür bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık