Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 255 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    283
hakisi varsa kurtulur kairosekinin haki karsısında bir etkisi yok rayleigh camiyie kurtarması gibi yeterince güclü bir iarede snaırm etraftaki her türlü gücü bastırabiliyor:good:onun için tek kötü olan sey hemn kurtulması gerektigi cünkü zoan formuna dönemezse ve kizaru ascık daha ısık sacarsa gökkusagı olcak marco:flaugh:
Duman olur...

de o vurulmuş lazer okla ölecek mi

Marco'ya birşey olmaz...

kardeş sen manga takip ediyorsun ben ise animeden gitmeyi tercih edrim ama şu an merak içindeyim bende marconun ölmesini istemem şu an son durumu verirmisin marco ne halde bana göre whitebeartın 1 tümen kaptanıysa ve shanks tarafından tayfaya davet edilmisse o adam o kelepçeden kurtulması lazım ve şu an marco kaç kişiye karşı dövüşüyor
Kelepçeden kurtuldu.. Şuan kimseyle dövüşmüyor...

Eline saglık smoker taicho.
Lafı olmaz...

Son düzenleme:
Önceden okumuşum ancak teşekkür etmemişim.
En sevdiğim karakterlerden biridir kendisi.Meyveside en sevdiğim Zoan türüdür hep çıksın istemiştim Marco'da çıktı.:ehe:
Teşekkürler Smoker-san.
Rica ederim...

teşekkürler...yaralı olduğu içinmi dövüşmüyor. birde diğer sorumda olanlar beni bağlamaz demişsin bu biraz garip geldi okadar karakter tanıtımı yapıyorsun ve olaylar beni bağlamaz diyorsun neyse kısada bilgi versen bizi bağlar yinede teşekkürler...
Dediğin gibi tanıtım yapıyorum... Bu yüzden yorum yapmam gerekmez... Dövüşüyor yaralı yaralı...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık