Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    282
daha animede gözükmesine epey var ama cidden marco herkesin yardımcı kaptan yapmak isticegi bir adam shanks bosuna tayfasına davet etmedi:flaugh: saten ondan daha harika su an bir shanks var birde bnm gözümde zoroyu sayarım:good:

daha animede gözükmesine epey var ama cidden marco herkesin yardımcı kaptan yapmak isticegi bir adam shanks bosuna tayfasına davet etmedi:flaugh: saten ondan daha harika su an bir shanks var birde bnm gözümde zoroyu sayarım:good:
Benim adamım kim söylemeye gerek yok sanırım....

Mükemmelsin Smoker-san.Ya senin bir konu vardı japonca konuşmalarla ilgili bulamadım onu bir özel mesaj gönderebilirmisin.

marco bitik o zaman :/ normal aldığı yaralar kalıyorsa işi zor saol kankam =)
Pek önemli değil.Basil hawkins 2-3 hafta önce deli gibi yaralanmıştı diğer çaylaklarda aynı şekilde iyileşmişler.Hiç etkisi olmasa bile genede iyileşiyorlar:D

Mükemmelsin Smoker-san.Ya senin bir konu vardı japonca konuşmalarla ilgili bulamadım onu bir özel mesaj gönderebilirmisin.

Pek önemli değil.Basil hawkins 2-3 hafta önce deli gibi yaralanmıştı diğer çaylaklarda aynı şekilde iyileşmişler.Hiç etkisi olmasa bile genede iyileşiyorlar:D
Sonrasını napcaz... Şimdi lazım Marco bize..

güzel çeviri tskkrlr......
çeviride kizarunun saldırısında kaçamadığı yazıyo.... marcoya deniz taşı kelepcesi takıldığı için dönüşüm yapamamışmıydı???? yoksa ben bişimi kacırdım????
Hiç farkı yok... O sırada başka seyin derdinde... Saldırı çok hızlı... Savunmaya geçmesi çok düşük ihtimal...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık