Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 255 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    283
Mangada Wb'nin ilk çıktıgında bayrağı Naziymiş ben onu çizlip kullanılmamış sanıyodum yani Oda ilk öyle tasarlamış ama mangada kullanmamış sanıyodum.O halde ace'nin sırtındada Böyle nazi işareti vardı mangada ?

Bişey yapmadı demedik beklentileri veremedi adam koskoca wb korsanlarının 1. tümen komutanı bide Ben Beckmann bak adam bi tüfekle koca kizaruyu durdu
durdurdu da ne oldu ateş bile edemedi kizaru'ya...ama marco ne yaptı aokiji ve kizaru'yu bir tekme ile uçurdu akainu'yu ise zorladı biraz ki akainu'nun rakibi wb.

Bişey yapmadı demedik beklentileri veremedi adam koskoca wb korsanlarının 1. tümen komutanı bide Ben Beckmann bak adam bi tüfekle koca kizaruyu durdu
beckman bi silah doğrulttu sonradan ise kizaru ışınlanınca kendi kendine kahretsin diyordu. marco ise 3 amiralide bileğinin gücüyle durdurmuşluğu var.

Savaşı devam ettirme amacı olsaydı neler olurdu bir düşün oraya savaşı bitirmeye geldi akagami beckmanda o yüzden gücünü kullanmadı Marco evet güçlü ama Akainu resmen yapdı saldırıyla dalga geçdi oda var
manga takip etmiyosun sanırım ? anime bencede dalga geçme gibi bişey var ama ondan sonrada animede uçuruyordu öbür bölüm(yine olmayan bir sahne)
bunların hiçbiri mangada yok, mangada ''ahh!'' çekiyor saldırıya karşı dalga yerine

Beyler adam Akainu'yu zorladı değil, sadece animede Akainu Marco'ya üstünlük sağlıyor. Mangada Marco Akainu'nun saldırıyı geri püskürtüyor.Ayrıca adamın meyvesi tamamiyle iyileştirmeye dayalı defansif bir meyve ya da biz o kadarını gördük.Eğer sadece iyileştirme yetenekleri varsa, Marco o meyveyle iyi bile iş yapıyor.

Bu adamı çok merak ediyorum timeskipten sonra...seneye falan görürürüz heralde son halini

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık