Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Magellan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 167 86.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    193
O adamlar üstüne 2 meyveli Teach, Sakazuki'yi görünce topukladı ama hepsi birleşip WB'yi yenmişti aynı şeyi Sakazuki'ye de deneyebilirlerdi ama denememeleri Saka'nın gücü hakkında detay veriyo zaten.
Aynı anda hem Wb hem de Teach ve tayfasını gömdün helal :D Wb vs Teach ve tayfası, kazanan Sakazuki :S mi oldu şimdi...

Gerçekten harcanan karakter.Hem senaryo hem duvarların arasında.Salıcan bunu gl ye ohh.Tabi kapalı alanda bununla yarışan belirli meyveler var.İlerde tekrar görürüz ümidim.Saol usta.

Yo WB'yi gömmedim. Adama kalleşçe saldırıp öldürmediler mi? Ben mi yanlış okudum o sayfaları?
Yoo fakat o durumdaki Wb ile Sakazuki'yi kıyaslamak düz adam bakışı gibi geldi. Övmek için başarısız bir güç belirleme yöntemi belki de :S Ayrıca isteseler dalabilirlerdi fakat daha yeni ganimet toplamışken zaiyat vermek çok salakça olurdu.

Bb tayfası bunu dövüyorlar neden meyvesini calmıyorlar?
O zamanlar daha meyve çalma işini bilmiyorlardı, sadece nasıl yapılacağına dair bir fikirleri vardı ve hiç denenmemişti. O fikir de büyük risk taşıyordu, deprem meyvesini alırken belirttikleri üzere. Bu yüzden o riski ilk olarak Beyazsakal'ın çok güçlü meyvesiyle aldılar ve başarılı da oldular. Ondan sonra meyveleri ele geçirmeden uzmanlaşmışlardır ufak ufak. Magellan'ın meyvesi için ölüm riskine girmek istememiştir Karasakal.

:/ Acilen bu kadar mesaj atıp soru sormayı bırakman gerek. :/ Harcanacaksın. :/
Soruna gelince bilemeyiz. İstememişlerdir. Böyle sorulara kesin cevap veremeyiz.
Çok güzel soru sormuş niye örseliyorsun adamı. :/
Soru sorulup cevap verilmeyecekse, üstüne tartışılıp muhabbet edilmeyecekse ne işimiz var bu forumda. :/

Magellan adamdır bu arada. Çok da güçlüdür, tam olması gerektiği yerdedir. Koca hapishanenin güvenliğini de çok iyi sağlıyordu. Luffy'ye denk gelmek ve üstüne Karasakal'ın planlarıyla yüzleşmek gibi büyük bir şanssızlığı oldu sadece. Ondan önceki yıllarda o kadar tehlikeli adamı başarıyla hücrelerinde tutmayı başarmış ve hepsinin de saygısını kazanmış biriydi.

eline sağlık Smoker, güzel güncel olmuş yine.

O adamlar üstüne 2 meyveli Teach, Sakazuki'yi görünce topukladı ama hepsi birleşip WB'yi yenmişti aynı şeyi Sakazuki'ye de deneyebilirlerdi ama denememeleri Saka'nın gücü hakkında detay veriyo zaten.
Savaşmak için sebepleri olsa, emin ol saldırırlardı. Hem orada Teach ve tayfasından hariç bir sürü adam olacak. Sadece Sakazuki değil, herhangi bir amiral bile karşı koyamazdı o kadar güçlü adama.

Ben kairoseki diye hatırlamışım duvarları. Öyle olsa işler değişir. Hatta mermi bulamıyorlar kairosekiden ama hapishane yapıyorlar diye düşünüyordum yanlış hatırlamışım o zamansa. Ama yinede ben durabileceğine inanıyorum. Zaten karsisindakiler hepsi teache yakın gucteyse onlarda hapishaneyi yerle bir ederki sen güçlü olanlar bile olabiler diye tahminliyorsun. Yani Akainu için dezavantaj olan durum onlar içinde geçerli. Ama amiral gücünde adamlar varsa bence amiral gücünde adamlar yoktur. Olmuşsa 2 senelik atlama sonucunda olmuşlardır. Amiral gücünde adamlar oralara kolay kolay tikilmaz.
Amiral seviyesinde iki adamla aynı anda kapışan Shiki'yi oraya koymuşlar. Emin olma derim. Oda o kaçış olayını bilerek tasarladı. Böylece eskinin güçlü korsanlarını da görmüş olacağız. Ki mahkumların bir çoğu Newgate'e lanet yağdırıyordu. Demek ki gençlik zamanlarında onunla kapışmışlar. Ben bu sonuca vardım.

Boyum kadar kılıç yemiş.daha önemlisi o kılıçtan kaçabilecekken kaçamayacak kadar durumu kötüleşmiş,Akainı'nun deldiği ve kafasını götürdüğü,Kizaru'nun deldiği,Aokijinin dondurduğu,kılıç desen saplanmış adam Wb :/ Ölmesine ramak kalmış.Ne yani bundan Akainu çok güçlü anlamımı çıkarmalıyız?

Savaşmak için sebepleri olsa
Sebepleri vardı, savaş gemisi almak. Savaş gemisi ile Bonney takas edeceklerdi fakat orda ki kelimeler aynen şöyle: Kaptan takasın olacağını zannetmiyorum çünki gemide Sakazuki var. Henüz buna hazırlıklı değilim, gidelim beyler. Burdan çıkan sonuç henüz mevcut gücümüzle o adama karşı koyamayız. 2 yıl sonra koyar mı koymaz mı orasında değilim fakat 2 yıl önce karşı koyamayacağı açık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık