Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Magellan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 167 86.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    193
Sebepleri vardı, savaş gemisi almak. Savaş gemisi ile Bonney takas edeceklerdi fakat orda ki kelimeler aynen şöyle: Kaptan takasın olacağını zannetmiyorum çünki gemide Sakazuki var. Henüz buna hazırlıklı değilim, gidelim beyler. Burdan çıkan sonuç henüz mevcut gücümüzle o adama karşı koyamayız. 2 yıl sonra koyar mı koymaz mı orasında değilim fakat 2 yıl önce karşı koyamayacağı açık.
Savaşmak için bir sebep değil gemi meselesi. Öyle olsa, savaşarak alırlardı zaten. Ne diye pazarlıkla uğraşsınlar? 6. Kat'ta Jozu gibi on tane adam olsa, bir Amiral'i alt edebilir. Ki orada nasıl adamlar olduğuna dair fazla bilgimiz yok. Adı geçenlerin varlığı bile duyanın tüylerini diken diken ediyor.

Amiral seviyesinde iki adamla aynı anda kapışan Shiki'yi oraya koymuşlar. Emin olma derim. Oda o kaçış olayını bilerek tasarladı. Böylece eskinin güçlü korsanlarını da görmüş olacağız. Ki mahkumların bir çoğu Newgate'e lanet yağdırıyordu. Demek ki gençlik zamanlarında onunla kapışmışlar. Ben bu sonuca vardım.
Olabilir ama amiral seviyesi adamı bence idam yada ölüm gibi olaylar olmadan yakalanması saçma geliyor. Ace'i bile idam ettiler. Tüm dünya görsün diye(tabi Roger'ın soyu). Ama onun için Serideki en büyük korsan organizasyonlarindan birini karşılarına aldılar. Hani Wb gibi Kaido gibi Shanks gibi Big Mom gibi adamları oraya kazanacaklarına ihtimal vermiyorum idam etmeleri gerekir. Roger ve Ace'i idam etmelerindeki mantıktan. Ki bence yakalanmalarida zor hayir bir amiral gücündeki adam öyle yakalanmaz serideki dinamiklere bakarsak. Yok emin değilim çıkar mı çıkar ama max 1 yad 2dir gibi bana göre.

Olabilir ama amiral seviyesi adamı bence idam yada ölüm gibi olaylar olmadan yakalanması saçma geliyor. Ace'i bile idam ettiler. Tüm dünya görsün diye(tabi Roger'ın soyu). Ama onun için Serideki en büyük korsan organizasyonlarindan birini karşılarına aldılar. Hani Wb gibi Kaido gibi Shanks gibi Big Mom gibi adamları oraya kazanacaklarına ihtimal vermiyorum idam etmeleri gerekir. Roger ve Ace'i idam etmelerindeki mantıktan. Ki bence yakalanmalarida zor hayir bir amiral gücündeki adam öyle yakalanmaz serideki dinamiklere bakarsak. Yok emin değilim çıkar mı çıkar ama max 1 yad 2dir gibi bana göre.
Amiral gücünde olmasa da, o güce yakın kalabalık bir grup yeterli olacaktır.

Savaşarak alıp almamalarında değilim ben, adamların orada ki amacı büyük bi gemi almak ve o gemiyi Bonney ile denizcilerle takas etmek. Den den mushi ile haber verip orada bekliyolar ama tahmin etmedikleri şey Saka'nın gelmesi. Saka'yı görünce de riske girmeyip topukluyolar.
Sakazuki'yi alsalar bile, kayıp verecekleri aşikar bir durum. Teach, Yonko olma amacında olan biri. Sırf o adamları alabilmek için hapishane bastı. Gereksiz bir şey için kaybetmeyi göze almaması normal.

Burdan çıkan sonuç henüz mevcut gücümüzle o adama karşı koyamayız.
O senin çıkardığın sonuç. Kârlı bir iş için ordaydılar ama kârın yanında zarar da oradaydı. Alacakları zarar kârdan fazla olacağı için yani eldeki tavuk daha iyi olduğu için kaçtılar. Buradan da kim kimden güçlü çıkarımı yapılmaz.

Magellanın seriye hapisane dışında devam etmesini isterdim.
Seriye renk katardı.
Onun gücü hakili saldırılarda yapsan her dokunduğunda ona sana zehir bulaşacak ve bu da hakinin bile o kadar etkisinin olmayacağını gösterir.
Dokunulmaz resmen adam... Zeki ve çok güçlü amiral koltuğuna koysalar bunu neden amiral yaptılar demez kimse...

Eline sağlık @Smoker

Shiryuu veya Hannyabal'ın normalde yarasa kanatlara sahip olmadığını biliyoruz. Magellan'da çocukken kanatsız çizilmiş ama aldığı yaraları çizerken neden kanatları öyle çizilmiş acaba yedeği yokmuş gibi tamir edilmiş : ))

Farklı bir bilgi var mı acaba bu konuda ?

Eline sağlık @Smoker

Shiryuu veya Hannyabal'ın normalde yarasa kanatlara sahip olmadığını biliyoruz. Magellan'da çocukken kanatsız çizilmiş ama aldığı yaraları çizerken neden kanatları öyle çizilmiş acaba yedeği yokmuş gibi tamir edilmiş : ))

Farklı bir bilgi var mı acaba bu konuda ?
Kanat hususunda bir netlik yok açıkçası. Boynuzları çıktığına göre, kanatlar da çıkıyordur muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık