Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffynin Yeni Tekniği ile Geldiği ve İleride Geleceği Nokta

Knk ben o sahneyi buna benzetiyorum konuda da belirttim zaten bana kalırsa kullanmadan da hasar verebileceğini bize göstermek için yapılıyor. Kullansaydı dediğim gibi isimde değişiklik muakkak olurdu mesela Kong gatoling gibi bir saldırı değilde Kong yerine veya önüne başka bir isim ekleyerek söylerdi.
Kaido'ya o saldırıyı yaparken hiçbir isim söylemiyor ki. İsim üzerinden çıkarım yapabileceğimiz bir veri yok.

Kaido'ya o saldırıyı yaparken hiçbir isim söylemiyor ki. İsim üzerinden çıkarım yapabileceğimiz bir veri yok.
İşte bu saldırı için işim söylemiyor ama kaidoya vururken söylüyor ve bunda diğer saldırılara verdiği isimleri kullanıyor.

Edit; attığın sayfadaki saldırı son attığım resimdeki Kong mitralyozunun devamı söylememesi normal.

Şu düz dünyacı, vasat troll @Dracule Mihawk 'a cevap verenlere daha çok üzülüyorum. Herif kendi kendine oynasın işte.

Neyse, konuya dönecek olursam Luffy'nin bu yeni öğrendiği haki türünü ve g4 kullandığını gördük. Önceden g4'le kan alamazken şimdi kan alabiliyor, gücü ulvi bir şekilde artmadıysa en mantıklı açıklama yeni öğrendiği haki türünü kullanmasıdır.

Cevabını aldı o. Daha konuşmaz.

Dressrosa Sonu Luffy~YC4
Katakuri dövüşü başında~YC3
Luffy(Geleceği görme+Snakeman)~YC1
Luffy(Ryou)~YC1-Amiral arası
Luffy(Ryou+Sınırsız G4) ~Amiral
Luffy+Bir power-up ~ En güçsüz yonko= Amiral yonko arası, amirale daha yakın

Bence oluşan güç dengesi bu şekilde. Kaido düşecekse ya G4 sorununu çözmesi ya da yeni bir teknik bulması gerekiyor. İkisi birden olursa mükemmel olur, ama sanmıyorum.

İşte bu saldırı için işim söylemiyor ama kaidoya vururken söylüyor ve bunda diğer saldırılara verdiği isimleri kullanıyor.

Edit; attığın sayfadaki saldırı son attığım resimdeki Kong mitralyozunun devamı söylememesi normal.
Her şeyini yumruklarına koydu da yazıyor. Ki g4 formunda bu yeni hakiyi kullandığını bir yerde daha gördük. Burada başarısız olmasının nedeni fazla brute güç kullanması.

Dressrosa Sonu Luffy~YC4
Katakuri dövüşü başında~YC3
Luffy(Geleceği görme+Snakeman)~YC1
Luffy(Ryou)~YC1-Amiral arası
Luffy(Ryou+Sınırsız G4) ~Amiral
Luffy+Bir power-up ~ En güçsüz yonko= Amiral yonko arası, amirale daha yakın

Bence oluşan güç dengesi bu şekilde. Kaido düşecekse ya G4 sorununu çözmesi ya da yeni bir teknik bulması gerekiyor. İkisi birden olursa mükemmel olur, ama sanmıyorum.
Ben ona konuda şu şekilde değindim ve bunu eklemeyi unttum sanırsam
1- büyük ihtimalle bu yeni haki ile luffy hakinin nasıl işlediğini tam olarak çözecek ve buna göre gear4ü bu kadar haki tüketmeyecek buda onun gear4 sonrası zayıf düşmesini engeller.
2- gear5 gibi yeni bir düzen geldikten sonra luffynin gear4ü tıpkı gear3 yan etkisi gibi unutulacak.

Her şeyini yumruklarına koydu da yazıyor. Ki g4 formunda bu yeni hakiyi kullandığını bir yerde daha gördük. Burada başarısız olmasının nedeni fazla brute güç kullanması.

Bu sahnede yanlış hatırlamıyorsam hyogoro çok fazla güç kullandığı için yapamadığını söylüyordu. Kaldı ki gear4 tamamen güce dayalı bir form

Luffy şu anda rahat amiral seviyedir. Kaido gibi fiziksel saldırının neredeyse işlemediği bir adamı yumruklarıyla ezdi resmen. Big Mom bile bu durumdan endişe etti. Kid dehşete düştü zaten. Hatta Luffy'nin bu gücü kullandıktan sonra 10 dakika haki kullanamayacağına neredeyse sevindi. Luffy burada amiral seviye bile olmadıysa YC seviye birinden dayak yiyorsa atsın kendini gökyüzü adasından. Tıpkı Chopper'in canavar formu gibi Luffy'nin o formu da normal seviyesinden çok daha fazlasıdır. Normal hali bile YC-1'den fazlası artık. Busoshoku ve Kenbonshoku'yla zaten YC-1 oldu.

Son düzenleme:
Luffy şu anda rahat amiral seviyedir. Katakuri gibi fiziksel saldırının neredeyse işlemediği bir adamı yumruklarıyla ezdi resmen. Big Mom bile bu durumdan endişe etti. Kid dehşete düştü zaten. Hatta Luffy'nin bu gücü kullandıktan sonra 10 dakika haki kullanamayacağına neredeyse sevindi. Luffy burada amiral seviye bile olmadıysa YC seviye birinden dayak yiyorsa atsın kendini gökyüzü adasından. Tıpkı Chopper'in canavar formu gibi Luffy'nin o formu da normal seviyesinden çok daha fazlasıdır. Normal hali bile YC-1'den fazlası artık. Busoshoku ve Kenbonshoku'yla zaten YC-1 oldu.
İşte eğer bu yeni tür Hakide ustalaştığını görür isek bu onun seviyesini en güçsüz yonkou olacağının kanıtı olacaktır sonuç olarak bunu kullanan kişi veya kişiler rayleigh var bide tahminimce Roger vs Beyazsakal da kılıçların birbirine çarpmamasını da bu haki yapıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık