Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffynin Yeni Tekniği ile Geldiği ve İleride Geleceği Nokta

yc1üstü amiral altı seviyededir muhtemelen şuan arc sonu ise low-amiral sınıfına girebilir zoro da muhtemelen yc1 sınıfına geçicektir. seri sonu ise luffy high-yonkou seviyesinde olacaktır.

Benim tahminim şuanki çatı kavgasında novalar yenilip dağılacak, killer falanda ölebilir. Daha sonra tekrar BM'yi ya da kaido'yu tek yakalayacaklar. Yani luffy arc sonuna kadar bir power up daha alabilir diye düşünüyorum.

Şuanki haline gelirsek;
G4 ile amiral ile vs atar hemen yenilmez. Ancak haki bitince dağılır.
YC1'leri alamıyorsa basıp gitsin demişsiniz ama en güçsüz YC1 i aldı şuanda sadece. Mesela Marco ile dövüştüğünü var sayalım. Açıp g4 ü 10 dakika döver ama öldüremezse marco iyileşip haki bitince alır. King, Beckmann ve Shiryuu'nun gücünü net olarak görmediğimiz için yorum yapamam. G4 ile kaido'ya hasar veriyorsa, amirallere de verir. Ancak evrende şöyle bir şey var, bir amirali 10 dakika içinde almak çok zor. Açıkçası şuanda ben Luffy'nin 10 dakikada amiral alabileceğini düşünmüyorum. Dolayısıyla ya G4'ün süresi uzayacak ya da bu tekniği kullanamayacak haki bitmesin diye. O zamanda g4 süz Yeni hakiyle Dof ayarı adamı alır derim.

Bence güncel Luffy seviyesi bir sağ kolun üstüdür Amirallerin bir tık altı bence ama wanodan sonra degişek tabi ,ryuo hakide ne durumda bilmiyoruzki gear 4 kısıtlı süre kullanabiliyor .
Gear 5 açarsa açaçaktır SneakMan modu Kaidoya yetmiyecektir ,nasıl olacak merak ediyorum doğrusu bakalım , Gear 4 SneakMan Ryuo haki+ Gözlem Hakisini çok iyi kullanmalıdır.

Luffy en son yc1 yendi. Wcı sonrası YC1 seviyesinde.

Şuanda ise yeni öğrendiği teknik sayesinde o seviyeyi aştı.

Arc sonu ise amiral seviyesine ulaşır.

Luffy'nin bu gücüyle YC1'i aştığı bariz belli. Snake Man ve Gear 4 formunda da Kenbonshoku ve Busoshoku hakisini doğru kullanırsa amiral üstü bir seviyeye gelecektir. Kaido'ya kılıçsız, yumrukla hasar vermek her yiğidin harcı değil. Bunu daha Gear 3 ile yapıyor.

Ölümüne kapışıp da indiremeyeceği sağ kol yoktur. (Amiral>bütün sağ kollar denklemi doğruysa tabii, ki bence doğrudur.)

Önümüzdeki 20-25 bölüm içinde Basic Yonkou seviyesine ulaşmış olacak.

Yc1 diyen arkadaşlar, o tren çoktan kaçtı. Gidin Katakuri abinizi teselli edin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık