Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Aslanlar gibi Don kazandı. Ne hakisi var, ne kılıç ustası, ne kenpocu, ne meyve kullanıcısı, ne insanüstü bir ırktan. Bileğinin hakkıyla çaktı Luffy'i denize.
Don'un sonuç açısından avantajı var. Eğer Sanji Luffy'i denizden çıkarmasa Luffy ölürdü ve Don ayılınca etrafta Luffy'i öldüren benim diye gezebilirdi. Sonuç Don'a yarayan bir beraberlik. Ama Don galibiyeti demek zor, eğer izleyiciler olmasa Don kazandım diyebilir ama tanıklar varken dememeli bence.

Luffy yere dusmustu ve Kata ayaktaydi. Ondan sonra Luffy kalkti ve Kata halen ayaktaydi. O zaman Luffy bu dovusu kaybetmistir?
Kata savaşı ile bu aynı değil. Kata savaşında öncül olaylar var ancak Don savaşında ikisi müthiş bir kapışma sonrası kendilerini kaybediyorlar. Tam anlamıyla gerçek bir savaş veriyorlar. Kata da ise tuhaf olaylar dizisi neticesinde Kata pes ediyor. Yani Luffy kazandı çünkü Kata kazanacak karakteri ortaya koyamadı. Don ise savaş sonrası bile karakter koydu ortaya.

Öncelikle evet odamda bir Luffy Wanted posteri var. Sağolsun @Master of Puppets 'in hediyesidir.

Sen de evinde yosun büyütüp, kılıç cilalıyorsundur büyük ihtimal? :D Mihawk vs Zoro istedii kadar çizilsin ,sonuç hep aynı yere çıkıyor. Zoro'nun mazlum edebiyatı ile hayatta kaldığı kısma.
Sen de haklısın, alıştın züğürt ağa kaçışlarıyla hayatta kalmalara, Zoro'nun tek adım geriye atmadan ölüme kafa atması sana garip gelmiş.

Sen de haklısın, alıştın züğürt ağa kaçışlarıyla hayatta kalmalara, Zoro'nun tek adım geriye atmadan ölüme kafa atması sana garip gelmiş.
Isırmayacağından emin olduğun köpeğe yaklaşırsın tabi. Aynını Aokiji karşısında da yapaydı hadi. Luffy gidin dediği sıra en önden koşan Zoro idi.

Zoro Oda'nın gizli silahı ve favori karakteri bence. İlla bir atar yapacak her yerde. Özelikle zaman atlaması sonrası incele. Luffy ch kullanır. Bu kadar yapamayacaksa yeni kaptan bulalım. Luffy Dof'u yener. Ağzınca çıkan bir baloncuk falan. Luffy Fujitora'ya kafa tutar derki sıra bende. Bir karaktere bu kadar anlam yüklenmez. Neyse olay farklı yere kayacak. En eskilerdeniz Red bizi idare ederler herhalde.:D Luffy'nin en zorlama zaferi konusu yerine one piece dünyasının en op karakterini tartışalım bence. Sonuç açık gerçide. Adam daha serinin alabasta arkında herşeyin nefesini duymaya başladı. Ahahaha

Zoro Oda'nın gizli silahı ve favori karakteri bence. İlla bir atar yapacak her yerde. Özelikle zaman atlaması sonrası incele. Luffy ch kullanır. Bu kadar yapamayacaksa yeni kaptan bulalım. Luffy Dof'u yener. Ağzınca çıkan bir baloncuk falan. Luffy Fujitora'ya kafa tutar derki sıra bende. Bir karaktere bu kadar anlam yüklenmez. Neyse olay farklı yere kayacak. En eskilerdeniz Red bizi idare ederler herhalde.:D Luffy'nin en zorlama zaferi konusu yerine one piece dünyasının en op karakterini tartışalım bence. Sonuç açık gerçide. Adam daha serinin alabasta arkında herşeyin nefesini duymaya başladı. Ahahaha
Kalbine indirecen sitedeki çoğunluğun aman diyim :hhh:

İşin en garibi Zoro'nun komutan bırak daha (Mihawk'ı saymıyorum bile versus bile değil o :D ) schi seviyesi diyebileceğimi Crocodile seviyesinde ki bir adam ile bile karşılaşmamış olması :D veya Moria neyse en azından ödülü hak ettiği yerde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık