Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Tetikleyen adam var haklisin.Olmadik yerde ve alakasi olmayan yerde yuceltme soz konusu :D Yani bir ara dusunuyorum acaba Zoro ile Luffy ayni kisi mi Zoro Luffy'in yanilsamasi olarak dogmus bir hayal gucu urunu mu diye?:bilmem:
Tabii karaktere giren var. Sorarım sana ey dX. Crocodile değil midir? Adam amirale yonkoya dikleniyordu MFde, düz base haliyle döve döve aldı. Moria savaşını bile gölgeler ile aldı, Morianın hakkı daha fazla verildi

Luffy denize düştü ve Don Krieg bayılmıştı. Kimse ayakta değildi. Şimdi kim kazandı sorarım size? Eğer Don Krieg fanı olsaydım Don, Luffy fanı olsaydım Luffy derdim. Ama ben doğrudan yanayım ve berabere diyorum.

Üye silindi 1004

Luffy denize düştü ve Don Krieg bayılmıştı. Kimse ayakta değildi. Şimdi kim kazandı sorarım size? Eğer Don Krieg fanı olsaydım Don, Luffy fanı olsaydım Luffy derdim. Ama ben doğrudan yanayım ve berabere diyorum.
Aslanlar gibi Don kazandı. Ne hakisi var, ne kılıç ustası, ne kenpocu, ne meyve kullanıcısı, ne insanüstü bir ırktan. Bileğinin hakkıyla çaktı Luffy'i denize.

Aslanlar gibi Don kazandı. Ne hakisi var, ne kılıç ustası, ne kenpocu, ne meyve kullanıcısı, ne insanüstü bir ırktan. Bileğinin hakkıyla çaktı Luffy'i denize.
Bu mesajlar ışında oyuma ekleme yapıyorum. :good:

Luffy yere dusmustu ve Kata ayaktaydi. Ondan sonra Luffy kalkti ve Kata halen ayaktaydi. O zaman Luffy bu dovusu kaybetmistir?

Üye silindi 1004

Luffy yere dusmustu ve Kata ayaktaydi. Ondan sonra Luffy kalkti ve Kata halen ayaktaydi. O zaman Luffy bu dovusu kaybetmistir?
Luffy zaten Kata dövüşünü kaybetti. Kata'nın suratını bakmaya utandığı için kapattı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık