Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Bir dolu okuyoruz. One Piece içler acısı bu açıdan. Luffy'nin düzgün bir plot ve taktikle dövüş kazandığını görmedik daha. Öldüresiye dövülüyor, kurtuluyor. Sonra öldüresiye dövüyor. İçler acısı. En kötü shounende bile gökyüzünden düşen tükürüp toplarıyla kurtulma görmedim.
Her ne kadar yer çekimi kanunları yumuşatılmış olsa da Opta bu kanun kısmen var. Yani havaya yükselen her şey aşağıya düşmek zorunda gardaşım. Bunun neresi saçma acaba? Croco'nun dikkatsizliğini plot armor diye düşünmek fazla acımasız değil mi?
Midesine su doldurup tüküre tüküre Şiçi dövmeye çalışması inanılmaz eğlenceliydi bu arada..........

Yahu konu Luffy konusu Zoro degil :D Soyle bir sey var: her konu da Zoro ile kiyas var onu anlamiyorum :D
Abartan biri var, herkes onu ciddiye alıp cevaplıyor, sonrası böyle muhabbete dönüyor işte. Yapacak bir şey yok. Diğer kesim abartınca böyle çullanma olmuyor tabii.

Üye silindi 1004

Peki baş düşmanı tarafından mağdur edebiyatı yapmayla kurtulan ve daha sonra aynı baş düşmana karşı secde edip beni eğit ki seni yeneyim demeyle o baş düşmanın çırağı olan bir 2. karakter hiç gördün mü?( Hatırlatayım bu adam ateist.)
Kendi değer yargılarına göre yargılıyorsun. Sonuç Zoro bunu babası, anası ya da kendi kariyeri için yapmadı. Fanı olduğun eziği mutlu etmek ve koruyabilmek için yaptı. Mağdur edebiyatı da yapmadı Zoro. Ölümü kabul etti adam. Mağdur edebiyatı olsa yalvarırdı. Ne yapsaydı Vista'nın yanına mı gitseydi Zoro? Ayrıca çıraklık hocalık durumu bile olmamış aralarında. Sanki Zoro-Mihawk sith lordu mu?

Kata ile luffy dövüştü. Luffy indi. Kata luffynin düştüğünü gördü. Ardından kendisi de düştü. Dövüş burada bitti. Adamlar 10 dakka sonra ilk kim ayağa kalktıysa o kazanır diyor. Ulan dövüş bitmiş. Kata istese orayı terk eder giderdi. Luffy uyandığında kata nerede derdi. Çünkü katanın son halini göremedi. Yıllar sonra kata ile karşılaşsa ne oldu orada diye sorsa, katanın cevabı: son vuruş sonrası sen yerde açılan çukura düşüp bayıldın. Ben de senin düştüğünü gördüm. Ve çekip gittim. Luffy fanı: ama luffy kazandı :(

Dof dövüşünde baskın olan luffy idi g4 sonrası. Dof düştü, luffy onun düştüğünü gördü. Sonra bayıldı. Dofu alıp götürdüler. Dof uyanmıştı artık. Luffy ise hala yatıyordu. Kim kazandı? Luffy fanı:E şey ımmm ilk ayağa kalkan şeydi e hani işte ama kata var ya jdkskös.
Ahahahahah ya buna ne diyeyim bilemedim. xD

Abartan biri var, herkes onu ciddiye alıp cevaplıyor, sonrası böyle muhabbete dönüyor işte. Yapacak bir şey yok. Diğer kesim abartınca böyle çullanma olmuyor tabii.
Tetikleyen adam var haklisin.Olmadik yerde ve alakasi olmayan yerde yuceltme soz konusu :D Yani bir ara dusunuyorum acaba Zoro ile Luffy ayni kisi mi Zoro Luffy'in yanilsamasi olarak dogmus bir hayal gucu urunu mu diye?:bilmem:

Sıvama yok rakiplerini bileğinin hakkıyla aldı diyen kişi sayısı 33.

Bir ya da birden fazla rakibini zorlama yoluyla aldı diyenlerin sayısı.. Toplayamıyorum lan 500 mü, 1500 mü bilemedim :hhh:

Sanırsın boks mangası okuyoruz. Yok onu hak ederek yok bunu katakulliyle aldı falan. Oda'nın senaryo yanlışlarını ayrı tutarak hepsini hak ederek almıştır.

Kendi değer yargılarına göre yargılıyorsun. Sonuç Zoro bunu babası, anası ya da kendi kariyeri için yapmadı. Fanı olduğun eziği mutlu etmek ve koruyabilmek için yaptı. Mağdur edebiyatı da yapmadı Zoro. Ölümü kabul etti adam. Mağdur edebiyatı olsa yalvarırdı. Ne yapsaydı Vista'nın yanına mı gitseydi Zoro? Ayrıca çıraklık hocalık durumu bile olmamış aralarında. Sanki Zoro-Mihawk sith lordu mu?
Zoro'nun olayı şuydu. Ulan dur bari ölecez kaçış yok herkes buradayken karizmayı çizmeden ölelim. Orada da işte mağdur edebiyatı yaptı. Vuracaksan önden vur arkadan vurma felan. Mihawk'ı nasıl etkileyeceğini de biliyor. Mihawk vurdu kenara attı. Zoro adam olaydı o düştüğü sudan hiç çıkmazdı. Zaten rakibin acımış, kaldırabileceğin kadar vurmuş sana.:S

Görünen sebep o. Ama Zoro güç manyağı biridir. Yine kasıntı abidesi Zoro saman altından su yürüterek görünürde kutsi bir amaca hizmet eder gibi Mihawk'tan yenemeyeceini bildiği adamdan eğitimini almıştır. Ki Mihawk'ı şaşırtma amaçlı yüzüne karşı seni yenmem için beni eğit diyerek bu başarmıştır. Başta Mihawk bile ne diyo la bu salak diyerek beyninin yandığını belirtir cinsten bir tepki vermiştir. Bunları Oda hep gösteriyor ama işte yazmadık diye bilinmiyor değil.

Zoro hesapların adamıdır.

Cogu kisi farkli bir goruste toplanmis ve farkli bir yorumda bulunmus diye az kisi de ondan farkli bir yorumda bulunmus diye " cogu kisinin yorumu dogrudur " olayi nerden geliyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık