Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Annesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serinin gizemli adamı açıklandığında bence eşinden de bahsedilecek... luffy nin annesi belki de garp ın açıklayamayacağı kadar büyük bi isimdir... yoksa babasını anlatırken neden annesini es geçsin...

serinin gizemli adamı açıklandığında bence eşinden de bahsedilecek... luffy nin annesi belki de garp ın açıklayamayacağı kadar büyük bi isimdir... yoksa babasını anlatırken neden annesini es geçsin...
Benim gerçek fikrim. Dragon korsanı bırak gitmiş devrimci olmuş. Yani Garp'ın tam zıttı. Baba oğul ilişkileri zayıftır ve Dragonun eşi/sevgilisi Garp tarafından bilinmiyor olabilir. Bilse söyler yani Garp'ın içi dışı bir. Önemli biri çıkacağı aşikar ama benim fikrim çoktan ölmüştür. Doğururken öldü geyiği olursa çok klasik olur.

Benim gerçek fikrim. Dragon korsanı bırak gitmiş devrimci olmuş. Yani Garp'ın tam zıttı. Baba oğul ilişkileri zayıftır ve Dragonun eşi/sevgilisi Garp tarafından bilinmiyor olabilir. Bilse söyler yani Garp'ın içi dışı bir. Önemli biri çıkacağı aşikar ama benim fikrim çoktan ölmüştür. Doğururken öldü geyiği olursa çok klasik olur.
adalet anlayışları farklı olunca seçtikleri yolda farklı oluyor:) dediklerinde ihtimal dahilinde ama ben söyleyememesini tercih ederim... ne de olsa onun da çekindiği şeyler var.. luffy 17 yaşına gelene kadar babasının kim olduğunu açıklamadıysa belli bir seviyeye gelinceye kadar annesinin kim olduğu da açıklanmayabilir... doğururken öldü yeşil çamsı değil değil de daha doğu kültürüne uygun bişey olabilir...ace in anne hikayesinden daha iyi bi hikaye olsun mümkünse.. bunların hepsi gizemli adam yüzünden..

Reversi

Bence luffy annesi eski bir korsandır.Belkide idam edilmiş ölmüş olabilir.Ama ölmemişse dünya hümümetin esiri olmuş olabilir

Ben de içten içe bayadır bu konuyu düşünüyordum.Eninde sonunda Luffy'nin annesi hakkında bir kaç öğreneceğimizi biliyorum ama ne zaman? Serinin sonunda bile olabilir bu olay.

YaaTahaa

Luffy'nin annesinin kutsal ejder olduğunu düşünüyorum.
Ne diyosuuuunn :eek:
Bence Dragonun devrimci olma sebeplerinden biri Luffy'nin annesi. Bu yüzden annesi gerçekten önemli biri olmalıdır diye düşünüyorum yani haklı olabilirsin

1stBlood

Bencede Kutsal Ejder'dir.Hatta kutsal kanı bozup dragonla evlenmesi gibi bir sebep üzerine asılmış olabilir.Dragon'da böylece devrimci olmuştur bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık