Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Annesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bu benim ilk konum ve bazı hatalarım olabilir ve de biraz araştırdım bu tarz bir konu göremedim :)

Luffy nin annesinin kim olabileceği hakkında bir kaç teori üretmek istedim ve kesin doğrudur demiyorum asla . Biraz iddialı başlicam ama Luffy'nin annesinin Gol D. Roger'ın kardeşi olabileceğini düşünüyorum . Roger'ın Luffy ile ilşkili olduğu birkaç şey var bu bağlamda . Luffy ile direk bağlantılı bir kaç örnek var . Bunlardan bir kaç benzer özellikleri de bazı Chapter'larda Luffy ve Roger karşılaştırıldı ; Shanks'ın Rayleigh-san'a dedikleri , Bölüm 48 de barmen amcamızım Luffy'de Roger'ı görmesi vs vs ...

Eğer biri bana Ace,Roger ve Luffy'nin bu tarz bir ilişkileri var deseydi muhtemelen inanırdım çünkü 3 ününde kişilikleri ve mizaçları benzer aynı kandan geldikleri için(teorim yani kesin demiyorum) . Ayrıca onların dış görünüşleri de birbirlerine benziyor dikkatle bakıldığında . Siyah saç , gülüşleri(çıkardıkları ses değil yalnız dikkatinizi çekerim , Luffy ve Roger hasır şapkanın altından güldüklerinde benzediklerini anlarsınız) ve de vücut tipleri (Roger Rayleigh ile ilk tanıştığında Luffy'e benzer bir vücut stili vardı) . Ben Roger'a Dragon'dan daha çok benzediğini düşünüyorum ama gene de Dragon'a da benziyor Luffy . Demek istediğim sonuçta bir çocuk , bebek vs. amca veya dayı ya benzeyeiliyor bakıldığında . Eğer Luffy'nin annesi Roger'ın kız kardeşi ise 2 şekilde açıklanabilir . Dragon , Dünya Hükümeti'ni alaşağı etmeye çalışıyor . Roger'ın da yapmak istediği buna benzer birşey diye düşünüyorum . Belki daha fazlası (karanlık çağı bulup dünyayı tamamen değiştirmek gibi) . İkincisi de , Luffy'nin annesi şuan One Piece'de hiç gösterilmedi . Bakıldığında ya ÖLDÜ ya da şuan bir yerlerde ve bize gösterilmedi sadece . Eğer ölüyse , Dünya Hükümeti tarafından öldürüldüğünü düşünüyorum Roger ile ilişkili olduğu için . Ve öldüyse de , devrimci olmak için Dragon'a bir neden olacaktır .(kanımca) Ayrıca Luffy'e dediği "özgür yaşa" kelime grubu belkide annesinin veya kendisinin , yani ailesinin yapamadığı şeyi yapması için söylenmiş birer karın altındaki gizlenmiş kardelenler olabilir .

Belki doğru olmayabilir gerçekten ama bir şeyleri düşündürtebildiğime inanıyorum

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum korsanfan ailesi .

bence annesi roger'ın kardeşi olsaydı garp kesin bilirdi ve luffy'e söylerdi water 7'de bütün aile bağlarını anlattı çünkü. ben luffy'nin annesinin başkaları ileçok bağlantılı çıkacağını sanmıyorum ama kesin önemli biri çıkacaktır.

bence annesi roger'ın kardeşi olsaydı garp kesin bilirdi ve luffy'e söylerdi water 7'de bütün aile bağlarını anlattı çünkü. ben luffy'nin annesinin başkaları ileçok bağlantılı çıkacağını sanmıyorum ama kesin önemli biri çıkacaktır.
Doğru düşünüyorsun bir bakıma ama öldüyse anlatır mıydı acaba ? Hani yaşasa babasını anlatmışken onu da anlatıverirdi mesela . Veya da Dragon ile karşılaştığını öğrenince Garp anlattı . O karşılaşma olmasaydı belkide anlatmicaktı hiç bir şey . Bu açıdan da bakılabilir .

Dragon ağır başlı sert bir adam her kadın ona tahammül edemez bence.Şahsi görüşüm dragon'un tam aksi kişilikte biri oladuğudur annesi kushina gibi bişi çıkarsa luffy'nin hiç şaşırmam :D

Dragon ağır başlı sert bir adam her kadın ona tahammül edemez bence.Şahsi görüşüm dragon'un tam aksi kişilikte biri oladuğudur annesi kushina gibi bişi çıkarsa luffy'nin hiç şaşırmam :D
Olabilir, ölmemişse Dragon'un yanında da olabilir, ancak seriye önemli bir etkisi olmayacaksa hiç gösterilmeyebilir de.

Kutsal ejder falan çıkıyormuş annesi bir de..xD Oğlan dayıya çeker(benzer) derler, olabilir neden olmasın.

Luffy'nin annesini tüm seri boyunca göstermeyecekler diye düşünüyorum.
Şuanda Luffy nin hayatında olan herkesi gördük çocukluğundan itibaren . Herkesi görmüşken bir de annesini görelim :) Konum sanırım annesi var mı yok mu ya döndü gibi . Ben benzerliklerden yola çıkarak kim olduğunu düşündürtmek istedim büyük korsanfan ailemize :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık