Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] Luffy'nin Annesi ?

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda Mug1wara tarafından 30 May 2013 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Mug1wara Her çocuk özeldir.

  Mug1wara (Her çocuk özeldir.)
  Mesaj Sayısı 1,385
  Üyelik Tarihi19 Mar 2013
  Arkadaşlar bu benim ilk konum ve bazı hatalarım olabilir ve de biraz araştırdım bu tarz bir konu göremedim :)

  Luffy nin annesinin kim olabileceği hakkında bir kaç teori üretmek istedim ve kesin doğrudur demiyorum asla . Biraz iddialı başlicam ama Luffy'nin annesinin Gol D. Roger'ın kardeşi olabileceğini düşünüyorum . Roger'ın Luffy ile ilşkili olduğu birkaç şey var bu bağlamda . Luffy ile direk bağlantılı bir kaç örnek var . Bunlardan bir kaç benzer özellikleri de bazı Chapter'larda Luffy ve Roger karşılaştırıldı ; Shanks'ın Rayleigh-san'a dedikleri , Bölüm 48 de barmen amcamızım Luffy'de Roger'ı görmesi vs vs ...

  Eğer biri bana Ace,Roger ve Luffy'nin bu tarz bir ilişkileri var deseydi muhtemelen inanırdım çünkü 3 ününde kişilikleri ve mizaçları benzer aynı kandan geldikleri için(teorim yani kesin demiyorum) . Ayrıca onların dış görünüşleri de birbirlerine benziyor dikkatle bakıldığında . Siyah saç , gülüşleri(çıkardıkları ses değil yalnız dikkatinizi çekerim , Luffy ve Roger hasır şapkanın altından güldüklerinde benzediklerini anlarsınız) ve de vücut tipleri (Roger Rayleigh ile ilk tanıştığında Luffy'e benzer bir vücut stili vardı) . Ben Roger'a Dragon'dan daha çok benzediğini düşünüyorum ama gene de Dragon'a da benziyor Luffy . Demek istediğim sonuçta bir çocuk , bebek vs. amca veya dayı ya benzeyeiliyor bakıldığında . Eğer Luffy'nin annesi Roger'ın kız kardeşi ise 2 şekilde açıklanabilir . Dragon , Dünya Hükümeti'ni alaşağı etmeye çalışıyor . Roger'ın da yapmak istediği buna benzer birşey diye düşünüyorum . Belki daha fazlası (karanlık çağı bulup dünyayı tamamen değiştirmek gibi) . İkincisi de , Luffy'nin annesi şuan One Piece'de hiç gösterilmedi . Bakıldığında ya ÖLDÜ ya da şuan bir yerlerde ve bize gösterilmedi sadece . Eğer ölüyse , Dünya Hükümeti tarafından öldürüldüğünü düşünüyorum Roger ile ilişkili olduğu için . Ve öldüyse de , devrimci olmak için Dragon'a bir neden olacaktır .(kanımca) Ayrıca Luffy'e dediği "özgür yaşa" kelime grubu belkide annesinin veya kendisinin , yani ailesinin yapamadığı şeyi yapması için söylenmiş birer karın altındaki gizlenmiş kardelenler olabilir .

  Belki doğru olmayabilir gerçekten ama bir şeyleri düşündürtebildiğime inanıyorum

  Okuduğunuz için teşekkür ediyorum korsanfan ailesi .
   
 2. R3action freefurkan

  R3action (freefurkan)
  Mesaj Sayısı 62
  Üyelik Tarihi4 Tem 2012
  bence annesi roger'ın kardeşi olsaydı garp kesin bilirdi ve luffy'e söylerdi water 7'de bütün aile bağlarını anlattı çünkü. ben luffy'nin annesinin başkaları ileçok bağlantılı çıkacağını sanmıyorum ama kesin önemli biri çıkacaktır.
   
 3. Mug1wara Her çocuk özeldir.

  Mug1wara (Her çocuk özeldir.)
  Mesaj Sayısı 1,385
  Üyelik Tarihi19 Mar 2013
  Doğru düşünüyorsun bir bakıma ama öldüyse anlatır mıydı acaba ? Hani yaşasa babasını anlatmışken onu da anlatıverirdi mesela . Veya da Dragon ile karşılaştığını öğrenince Garp anlattı . O karşılaşma olmasaydı belkide anlatmicaktı hiç bir şey . Bu açıdan da bakılabilir .
   
 4. Benn Beckman The First Mate of Red Hair Pirates

  Benn Beckman (The First Mate of Red Hair Pirates)
  Mesaj Sayısı 342
  Üyelik Tarihi24 Şub 2011
  Luffy'nin annesini tüm seri boyunca göstermeyecekler diye düşünüyorum.
   
 5. RownikaL Necromancer

  RownikaL (Necromancer)
  Mesaj Sayısı 700
  Üyelik Tarihi24 Şub 2010
  Dragon ağır başlı sert bir adam her kadın ona tahammül edemez bence.Şahsi görüşüm dragon'un tam aksi kişilikte biri oladuğudur annesi kushina gibi bişi çıkarsa luffy'nin hiç şaşırmam :D
  [​IMG]
   
 6. Benn Beckman The First Mate of Red Hair Pirates

  Benn Beckman (The First Mate of Red Hair Pirates)
  Mesaj Sayısı 342
  Üyelik Tarihi24 Şub 2011
  Olabilir, ölmemişse Dragon'un yanında da olabilir, ancak seriye önemli bir etkisi olmayacaksa hiç gösterilmeyebilir de.
   
 7. Minato Üye

  Minato (Üye)
  Mesaj Sayısı 951
  Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
  Kutsal ejder falan çıkıyormuş annesi bir de..xD Oğlan dayıya çeker(benzer) derler, olabilir neden olmasın.
   
 8. husra Üye

  husra (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,306
  Üyelik Tarihi7 Şub 2013
  Benim görüşümde bu yönde.
   
 9. Mug1wara Her çocuk özeldir.

  Mug1wara (Her çocuk özeldir.)
  Mesaj Sayısı 1,385
  Üyelik Tarihi19 Mar 2013
  Şuanda Luffy nin hayatında olan herkesi gördük çocukluğundan itibaren . Herkesi görmüşken bir de annesini görelim :) Konum sanırım annesi var mı yok mu ya döndü gibi . Ben benzerliklerden yola çıkarak kim olduğunu düşündürtmek istedim büyük korsanfan ailemize :)
   
 10. Issho Wisteria Tiger

  Issho (Wisteria Tiger)
  Mesaj Sayısı 984
  Üyelik Tarihi1 Kas 2012
  Bence Luffynin annesi Gol D. soyundan.
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık