Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Annesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim aklımı kurcalayan birşey var o da şu: Dragon nerden estide devrimci oldu?.Ve adam daha oğlu luffy yi çok çok küçükken bırakmış ki luffy "babam mı var " demişti.
Bu durumun aklıma gelince şuda aklıma geliyor.Luffy nin annesinin Wg ile bir ilgisi bir bağlantısı mı var ? Ve Dragon dan Luffy nin annesinin Wg ile aralarında geçen ilikiden falan mı Devrimci oldu.Seri boyunca Luffy nin annesin a harfinden bahsedilmedi.Üstelik bu karakter ana karekter Oda reyizin böyle bişeyi atlayacanı düşünmüyorum.
Uzun lafın kısası Luffy nin annesin de hükümetle bir bağlantısı bir ilgisi olabileceğini düşünüyom (tıpkı robin nin annesi gibi) ve bu Wg ile Luffy nin annesinin aralarındaki bağın Dragon nun devrimci olmasında bir etkisi mi var diye aklımdan geçirmiyom değil.

Bence bir adamin devrimci veyahut herhangi bir baska birsey olmasi icin illa aileden gelen bir neden yok. Sonucta belki cogu kişi aile cok önemlidir ama düsündügün zaman bir tarafta tüm insanligi ilgilendiren bir olay var,dünya hükümeti,diger tarafta aile.. Tabii dediginde olabilir de bence bu kadar büyük olaylar zincirine sadece aileden demek biraz hafif geldi bana o yüzden dedim.

naminin ailesi(savaş bölgesinde buluyodu bellemere galiba namiyi),zoronun ailesi,sanjinin ailesi,luffynin annesi hepsinin kaderini dragon bir şekilde değiştirdi bence.belki hükümetle savaşırken naminin ailesi kurban gitmiştir,zoronun babası devrimcidir.hepsi bir şekilde dragona bağlanacak bence.Luffynin annesi Big Mom çıkacak benim fikrime göre:hhh:.

Ellerine saglık kardesim. Ben söyle düsündüm simdi. Mesela Robin'in neredeyse her bir anısını gördük geçmişteki. Ohara bilginlerine ne olmus,annesine ne oldu,sonra oradan kactiktan sonra neler yaşamıs gibi.. Chopper'ın da gördük meyveyi yedikten sonra geyik grubundan atilmasi,olaylardan sonra Hilukuk bunu yanına aliyor ondan da Kureha yanına aliyor oradan da bizim tayfaya geliyor. Sanji'yi de gördük kücüklügünden.. Ailesini görmedik ama. Zoro'yu da kısmen gördük. Nami'yi zaten bastan sona öğrendik. Usopp u da biliyoruz gördük bastan sona. Yani kısaca demek istediğim tayfanın geçmişini neredeyse baya baya gördük. Ki bunları görüp öğrenmek de lazim. İnsanlarin gecmişlerinde yatan seyler cok önemlidir bence. Luffy i hic bilmiyorum yani azcik azcik ucundan biliyorduk nedir ne olmustur sonra o büyük savasta Ace reis ölünce fb lerle öğrendik Ace kimdir,Sabo kimdir,Luffy kimdir... Bence annesini de gösterir oda bize. Anlatamadim tam demek istedigimi ama anlamişsinizdir siz :D
Öte yandan bir de söyle birsey var abi bu seriyi yıllardan beri izleyen seyreden insanlar var taaa en basindan beri. Bu seri artik onlar icin evlat oldu arkadas oldu kanka oldu. Hakları biraz da Luffy i doğuran besleyen anayi da görmek.

Son son :D o ilk bölümlerde Shanks daha onlarin köyde takılırken Luffy daha 7 yasındaydi sanirim. Hic annesinden de söz acilmadi. Acaba annesi daha o bebekken birakip gitti mi ya da dogum sırasinda ölmüş olabilr mi ?
Ben de senin gibi düşünüyorum kesinlikle , gösterileceğine dair . İşte ölmüş ya da bırakıp gitti sonr aölmüş , ya da hala hayatta . Bilemiyorum/z . Merak ediyoruz ama . Kim olabilir diye ve şuan yaşamsl durumu nedir diye :) Dediğim gibi amacım düşündürtmekti . Güzel fikirler çıkabilir diye . Çıkıyor da senin gibiler sayesinde . İlgin için ben teşekkür ederim :)

Benim aklımı kurcalayan birşey var o da şu: Dragon nerden estide devrimci oldu?.Ve adam daha oğlu luffy yi çok çok küçükken bırakmış ki luffy "babam mı var " demişti.
Bu durumun aklıma gelince şuda aklıma geliyor.Luffy nin annesinin Wg ile bir ilgisi bir bağlantısı mı var ? Ve Dragon dan Luffy nin annesinin Wg ile aralarında geçen ilikiden falan mı Devrimci oldu.Seri boyunca Luffy nin annesin a harfinden bahsedilmedi.Üstelik bu karakter ana karekter Oda reyizin böyle bişeyi atlayacanı düşünmüyorum.
Uzun lafın kısası Luffy nin annesin de hükümetle bir bağlantısı bir ilgisi olabileceğini düşünüyom (tıpkı robin nin annesi gibi) ve bu Wg ile Luffy nin annesinin aralarındaki bağın Dragon nun devrimci olmasında bir etkisi mi var diye aklımdan geçirmiyom değil.
Tıpkı benim gibi düşünüyorsun işte :) Dragon'u devrimciliğe iten şey bile olabilir aslında . "Devrimci Dragon" başlıklı konuyu okuyanlar daha iyi anlayabilirler beni .

Yanlış anlama ama :/
Bu konuyu dün yabancı bir forumda * New Teori * Başlığı altında görmüştüm.
Senin Teorin mi ? Yoksa kaynağı başka yere mi ait ?

Yanlış anlama ama :/
Bu konuyu dün yabancı bir forumda * New Teori * Başlığı altında görmüştüm.
Senin Teorin mi ? Yoksa kaynağı başka yere mi ait ?
Ben düşündüm bu şekilde :) Siteyi bana mesaj yoluyla atabilirsen sevinirim . Okurum orda da o teoriye cevaplar varsa eğer çok güzel olur . Alıntı altında paylaşırım bu konuya yorum olarak :)

Tüp bebektir benim kanaatim. Herhangi bir taşıyıcı anne aracılığı ile dünyaya getirilmiş olabilir. Yahut klonlanmış da olabilir dolly gibi... Vegapunkla Dragon arkadaş çıkarsa teorimi güçlendirip bir konu açarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık