Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Luffy Tamamen Saf mı?

Luffy'nin ben hep salağa yattığını düşünüyorum.Ciddileştiği zamanlarda gayette normal bir insan oluyor.Hatta çocukluğuna Shanksla konuşmalarına bakın büyük hali gibi değil.Ace'lerin yanındaykende öyle.Büyüdükçe beyni gerilemediyse bence saf ayağına yatıp milleti yiyor.

Luffy'nin ben hep salağa yattığını düşünüyorum.Ciddileştiği zamanlarda gayette normal bir insan oluyor.Hatta çocukluğuna Shanksla konuşmalarına bakın büyük hali gibi değil.Ace'lerin yanındaykende öyle.Büyüdükçe beyni gerilemediyse bence saf ayağına yatıp milleti yiyor.
yani bir golden boy vakası var diyorsun ben pek ihtimal vermiyorum

Monkey :D Luffy

luff saf ama zeki olayları istediğinde çok güzel toparlıyor coby olayında nami olayında nami onları kovmaya çalışırken bile bir anda yatıp uykum var diyor doğru ana kadar bekliyor crocodile kapışırken sonda kendi kanını kullanıyor savaşta croconnun wbye saldırmasını en başında engelliyor meyvesini açık ara en iyi kullanan karakter g2 mesela bence luffy karakter bakımından insanlara güvenen ve toplumun düşüncelerii umursamayan bir görüntüde içinden geldiği gibi davanıyor ve biraz fazla iyi birisi olduğu için saf ve çocuksu görüntüsü belirgin hale geliyor

Saf salak.Zaten işin teknik kısmı da buradan geliyor.Bulduğu teknikler ancak bir salağın aklına gelir.
Mantıklı bir insan öyle bir teknik düşündüğün de işin mantıklı tarafından bakar.Luffy'de o olmadığı için hemen uyguluyor.

Saf salak.Zaten işin teknik kısmı da buradan geliyor.Bulduğu teknikler ancak bir salağın aklına gelir.
Mantıklı bir insan öyle bir teknik düşündüğün de işin mantıklı tarafından bakar.Luffy'de o olmadığı için hemen uyguluyor.
Adam lastik meyvesine evrim geçirtti sen hala anca salağın aklına gelir o teknikler diyon.

luffy süzme salak. şu ana kadar gösterdiği zeka kırıntıları ya nakamalarıyla ilgili bir olaylarda ya da savaşırken stratejik anlamda oldu.

Adam lastik meyvesine evrim geçirtti sen hala anca salağın aklına gelir o teknikler diyon.
Ben burada lastik meyvesine evrim geçirtmesinden bahsetmiyorum.
Diyorum ki ; Bulduğu teknikler ancak bir salağın aklına gelir.Daha dogrusu yatar.
Akıllı bir insanda o meyveye evrim geçirtir ama Luffynin bir kaç tekniği aklı başında bir insanın aklına gelse , yok ulan yapmıyayım şöyle böyle olur der.Luffy onları düşünmüyor aklına geldiği anda yapıyor(Ki zaten evrime en uygun meyve lastikdir.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık