Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Luffy Tamamen Saf mı?

darkmercy

Alabasta'da Vivi ye çektiği ayar süperdi :oleyo2: Orada anlamıştım ne kadar zeki olduğunu.

Klasik shounen kahramanlarındaki gibi insan kalbinden anlar. İyiyi kötüyü sezebiliyor neyin önemli olduğunun çoğu zaman farkında. Tabii klasik shounen kahramanlarından ayrıldığı noktalar olsa da dövüşte veya zor durumlarda yaratıcı oluyor. Hayvansal bir tepki falan da diyebiliriz bilemedim şimdi :D

Roronoa Zoro

Her zaman demişimdir altın satın bronz almak isteyen biri su katılmamış geri zekalıdır diye. Luffy salağın teki kısaca.

Über saf, ama çok iyi kalpli ve sevdiklerine değer veriyor kerata :D Ayrıca rakiplerine çektiği ayarlar zekaya girer mi bilmiyorum çünkü haddi hesabı yok.

Öyle bir demişsin ki görende aynı semtte oturuyorlar diyecek. Ezel mi one piece o kadar marinenin arasından nasıl denk getirsin akaiunuyu..

işte zorlu bir sürece girmesi lazımdı sonuçta abisi için çektiği acıya marine denk gelirdi heralde:D

Luffy ileride Garp gibi olabilir bazı konularda zekice davranıyor ama önemsiz konularda salaklık yapıyor bencede böyle olmalı :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık