Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Luffy Tamamen Saf mı?

Rurouni Kenshin

Kendini bir konuya adadı mı zeka fışkırıyor mübarek :D Gizli bir çılgın deha yatıyor bence.

Yahu aslında OP'de bir kaç kişi hariç herkes saftirik. :D
En ciddi görünen karakterler bile bazen manyakça hareketler yapabiliyor. İşin komik tarafı o zaten. :D

saflıkla zeka birlikte olabilir, luffy tam saf ama savaş stratijisi ve kişilik çözümleme özellikleri yüksek(sezgiselde olsada). bu nedenle gizli zekadır derim.

Iron Man

Bence Luffy kendini düşündüğü için kullanmamayı seçiyor :D Nede olsa adamda imparator bencilliği var :D

bu konuyu ben açacaktım lan helal olsun :good: bence dedesi denizci kahramanı, babası devrimci lider olan birinin salak olma ihtimali yok. luffy bunları bizi güldürmek için yapıyor :D

saftan ziyade müzmin salak daha yakısır luffye ama cidden gizli bir zekasıda var.hesap edin yeni dünyadaki en büyük güc haki,adam kenbunshoku hakiyi etkisiz kıldı bir sekilde hemde yıldırım logiası gibi hızlı bir logiayla savasırken.yani dogal zeki degil,saf ama icgüdüleriyle hareket edip ciddileşince sanki beynine gecirdigi poseti cıkarıyor ve akıl almaz seyler basarıyor :) belkide zeka degil sadece icgüdüdür ve olayların iç yüzünü cok iyi görüyor.her sekilde yinede gizli bir zekası vara oyumu verdim ;)

luffy % 100 saftrik bi karakter zaten gizli dahilerin hepsi saftirik olur derler bence onun duygusal zekası gelişmiş çünkü insanların içini görebiliyor iyimi kötümü oldugunu falan o yüzden oyum gizli bi zekası oldugu yönüne ama bu zeka matematiksel veya kurnazlık üzerine bi zeka degil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık