Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Luffy Tamamen Saf mı?

Burda resmen saçmalık dönmüş. Konu Luffy'e saydırma anketi mi? Şıklara bak tamamen saf ve gizli bir zekası var. Millet iq dan salaklıktan bahsetmiş. Karakterlere hakaret etmek serberste tutmayalım bundan sonra kendimizi.

Burda resmen saçmalık dönmüş. Konu Luffy'e saydırma anketi mi? Şıklara bak tamamen saf ve gizli bir zekası var. Millet iq dan salaklıktan bahsetmiş. Karakterlere hakaret etmek serberste tutmayalım bundan sonra kendimizi.
İşte bunun yüzünden konu açasım gelmiyor. En ufak şeyi büyütmekte üzerinize yok. Ne varmış şıklarda? Küfür mü etmişim, hakaret mi etmişim, adam gibi konu açmışız şurada, Luffy'nin saf olduğu bir gerçek bunu herkes biliyor, ama insanların Luffy hakkındaki görüşlerini merak ettim bu konuda, tamamen saf olduklarını mı düşündükleri veya benim gibi gizli bir zekası olduğunu mu düşündüklerini öğrenmek için. Zoro'yu çok severim mesela ama adamın yön sorununun olduğu bariz bir gerçek. Yön özürlü diyorum Zoro'ya, hakaret etmek için mi yani..Ufacık şeyleri kocaman hale getirmenin bir anlamı yok.

Bazen saftirik oluyor bazen imkansız gibi görünen fikirleri buluyor bende tam anlamadım her ikisinde de var ne tam saftirik ne tam zeki orta bi şey:ehe:

Sanırım şu manga sayfası tayfanın zekasını net bir şekilde gösteriyor.Nami ve Robin dışında tayfanın tamamı neredeyse saf.

zekayla saflığın bence fazla bağdaştığı bir noktası yok yani luffy aptal değil sadece ileri derece saf adamda anlık düşünme kabiliyeti var yani o an olabilecek en iyi ihtimali düşünüyor fakat bu yapı olan adamlar uzun çaplı düşünemiyor ondan dolayı gerizekalı portresi bırakıyor bence

İşte bunun yüzünden konu açasım gelmiyor. En ufak şeyi büyütmekte üzerinize yok. Ne varmış şıklarda? Küfür mü etmişim, hakaret mi etmişim, adam gibi konu açmışız şurada, Luffy'nin saf olduğu bir gerçek bunu herkes biliyor, ama insanların Luffy hakkındaki görüşlerini merak ettim bu konuda, tamamen saf olduklarını mı düşündükleri veya benim gibi gizli bir zekası olduğunu mu düşündüklerini öğrenmek için. Zoro'yu çok severim mesela ama adamın yön sorununun olduğu bariz bir gerçek. Yön özürlü diyorum Zoro'ya, hakaret etmek için mi yani..Ufacık şeyleri kocaman hale getirmenin bir anlamı yok.
Sen niye üstüne alındın ki? Konuyu açmana ve şıklara lafım yok zaten. Bence Hancock'un iq su eksilerdedir Zoro idiottur hoş mu bunlar? bunlardan konuşanlara benim lafım.

Luffy salak.Salağın başka anlamı veya daha kibarcası varsa söyle onu söyliyelim.Serinin en başından beri salak bu adam,biz diyince auuv.Ne auuv.Biz hakaret etmiyoruz gerçekleri söylüyoruz.Sen niye alınıyorsun ki.

luffy'nin beyni bozuk saat gibidir arada doğruyu gösterir
sanırım en zekice davrandığı sahnede şurası

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık