Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KS -Base- Aizen vs Zaraki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    81
Aizen ankette önde görünüyor.

Aslında manga sonu Zaraki de tam bir canavar.Tousen'i nasıl yendiği düşünülürse mangaka istediği şekilde istediğine kazandıracak şekilde çizerdi bu kapışmayı.

Tekrar aklıma geldi de kesin konuşmak zor.Tabii mangada olduğu şekilde Aizen'in ilüzyona aldığını varsayarsak büyük ihtimalle herşeye rağmen kazanırdı.
Yhwach bile yediyse hipnozu herkes yer İchigo hariç tabi :)

Aizen'in bankaisini çizmeye yazarın bile hayal gücü yetmedi. Bankaisi olsaydı net Aizen derdim ama şu an kararsızım.

Etkisinde zaten oraya giderse girmeme gibi bir lüksü yok.5 duyusuna birşey yapar bloke ederdi belki desek de mümkün olsa denerdi diyorum o işi.Asıl kökten çözüm aslında Tousen gibi kör olmak ve salınımı en başta hiç görmemek.

Başkaptan ve öğrencileri dışındakilerden iyilerdi diyorum ben de.Hatta vizardların çoğu da dahil buna.Elbette dünyadaki kuvvetler toplamda daha güçlüydü tabii.Sonuçta orada sadece 4 kaptan var.
Kaptanlardan bahsediyordum. Yamaji dışındaki kaptanlar değişebilirdi. Hitsugay yerine Unohana falan gibi.

Yhwach bile yediyse hipnozu herkes yer İchigo hariç tabi :)
Biraz da senaryo tabii İchigo'yu etki altına almaması planları vardı üzerinden.

Kaptanlardan bahsediyordum. Yamaji dışındaki kaptanlar değişebilirdi. Hitsugay yerine Unohana falan gibi.
Evet dünyadaki ekip çok güçlü olurdu o zaman da Unohana,Zaraki,Byakuya,Mayuri diğerleriyle yer değiştirse.Yazar biraz dengelemek istedi.Zaten ilk 3 espada dışındakiler piyasada yoklar.Unohana falan da dövüşse çok ağır gelirdi ss tayfası.

Biraz da senaryo tabii İchigo'yu etki altına almaması planları vardı üzerinden.

Evet dünyadaki ekip çok güçlü olurdu o zaman da Unohana,Zaraki,Byakuya,Mayuri diğerleriyle yer değiştirse.Yazar biraz dengelemek istedi.Zaten ilk 3 espada dışındakiler piyasada yoklar.Unohana falan da olsa çok ağır gelirdi ss tayfası.
İchibei mi alır son gördüğümüz gerard mı ichibei'nin yeteneği mucizeyi silebilir mi sence yoksa gerard geri dönerek kazanır mı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık