Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KS -Base- Aizen vs Zaraki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    81
Aslında Kenpaçi bilgi sahibi olsa bile pek bir şey değişmez. İlizyona yakalanır ve darbeyi yer. Sorun şu, şinigami Aizen seri sonu Kenpaçi'ye tek atabilir mi? Aizen tek atarsa savaş biter ama olur da tek atamazsa savaş başlar. Kenpaçi'nin gücü var ama yine de Aizen her açıdan en azından karşı koyacak düzeyde. Zayıflığı yok ve en önemlisi görmedik ama ban-kai derse savaş biter.

Aslında Kenpaçi bilgi sahibi olsa bile pek bir şey değişmez. İlizyona yakalanır ve darbeyi yer. Sorun şu, şinigami Aizen seri sonu Kenpaçi'ye tek atabilir mi? Aizen tek atarsa savaş biter ama olur da tek atamazsa savaş başlar. Kenpaçi'nin gücü var ama yine de Aizen her açıdan en azından karşı koyacak düzeyde. Zayıflığı yok ve en önemlisi görmedik ama ban-kai derse savaş biter.
Serinin en büyük ayıbıdır şu adamın bankaisini göremeyişimiz.

Serinin en büyük ayıbıdır şu adamın bankaisini göremeyişimiz.
Yani doğru, şurada aslında Kenpaçi şinigami Aizen'i yüksek zorlukta yenebilir belki diyebilirdim ama adamın bankai'sini yok sayamam. O bankai ile birlikte kazanması gerek bence. Ama şikai Aizen'e karşı Kenpaçi yürüyebilir.

Aizen yener.

Aizen, Kido kaptanına denk kido gücü vardı(Urahara'nın yanındaki adam).
Resiatsu seviyesi zaten bambaşka. Adam Kyoroku gibi bir adamın da içinde bulunduğu grubu ilk başta sadece resiatsuyla kesiyordu. Sonra zampaktosunu kullanınca çıra kırar gibi kırdı geçirdi hepsini.
Bu adam bankai açsa kim bilir neler yapar?
Aizen alır.

Shikai'sini tüm kaptanlara göstermişti diye hatırlıyorum zaten. O olay Zaraki gelmeden önce mi olmuştu sonra mı?

@Millennium Wizard bilgin var mı?
İşte o kısmı zaten geçtim gördüğü için, Zaraki’nin Suigetsu’nun şartını dövüşte anlayabilmesi mucize olur dedim. Aizen’in suigetsu kullanmadığı son hokyoku haline bile daha fazla şansı var Zaraki’nin. Suigetsu bütün serinin saçmalığıdır.

Zaraki seri sonu sanırım.

Duruma göre.İlüzyon altında olup olmamasına bağlı olarak değişir.İlüzyon altındaysa yüksek olasılıkla Aizen kazanır şansı yarı yarıyadan fazla.Lakin Zaraki'nin içgüdüleriyle kazanması da imkansız değil.Yamamoto benzeri bir hareket yapar ise.

İlüzyon altında değilse de kesinlikle Zaraki kazanır canavarımsı bir hale ulaşmıştı.Aizen en az 2 kaptan reiatsusuna sahipti de Zaraki ne kadarına sahipti seri sonu bilinmez.Yamamoto zamanında eğitim vermekten ürkmüş adama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık