Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Siz sorumu anlamamışsınız. Kaido'nun, Oden'in karşısında da aynı tavırla durmasının nasıl bir sonucu olacağını soruyorum. Şu an bizimkilerin saldırılarını direkt olarak alıyor ya vücuduna, aynı şeyi Oden'e yapsa ne olurdu, onu soruyorum. Oden saldıracak, Kaido da hiç karşılık vermeden bekleyecek yani.
Dediğim gibi Kaido mutlaka 20 yılda güçlenmiştir bu yüzden Oden hasar verse bile çok etkili olacağını düşünmüyorum.

Demek istediğim oradaki herkesi bir tuttuğu anlamına gelmiyor o gölgeler. Benle savaşabilen çok az kişi vardı diyor. Çok bariz onlar kendisiyle savaşabilmiş kişiler olduğu. Big Mom ile hiç ciddi bir savaşı olmadı bence aksi halde onu da orada görürdü. Oradakileri serideki diğer herkesten ayırdığı kişiler değil. Oradakiler kendisini etkilemiş, tesir bırakmış kişiler. WB,Rocks,Roger'ı felan Oden ile eşit görmek bence mantıksız şu anki durumda. Shanks'a bir şey diyemiyorum baya kapalı. Ama Oden'in seviyesini Kaido karşısında az çok gördük. WB,Roger'ı hayal edemiyorum öyle bir duruma düşmelerini.
Benimle savaşabilecek birkaç kişi vardı muhabbeti direk güç belirtir.Yani Oden’i oradaki adamların en alt limiti olarak alsan bile güç belirtir.Hemen üstündeki adam da Shanks olur.Veya Shanks Oden’in hemen altında yer alır.

Siz sorumu anlamamışsınız. Kaido'nun, Oden'in karşısında da aynı tavırla durmasının nasıl bir sonucu olacağını soruyorum. Şu an bizimkilerin saldırılarını direkt olarak alıyor ya vücuduna, aynı şeyi Oden'e yapsa ne olurdu, onu soruyorum. Oden saldıracak, Kaido da hiç karşılık vermeden bekleyecek yani.
He ben düz vs soruyorsun sanmıştım.
Kınları görünce oden diye çığlık atan adam oden'e karşı savunur kendini bence. Ha savunmazsa bi yara daha açar oden.

Benimle savaşabilecek birkaç kişi vardı muhabbeti direk güç belirtir.Yani Oden’i oradaki adamların en alt limiti olarak alsan bile güç belirtir.Hemen üstündeki adam da Shanks olur.Veya Shanks Oden’in hemen altında yer alır.
İyi de güç belirtmez. Kaido'yu 40 yıl öncede şimdikiyle aynı güçte mi göreceğiz.

Oradaki gölgelerden Xebec ile en iyi ihtimalle 40 yıl önce savaştı. Bu da en iyi ihtimal ile. O sıra Kaido çömez diye geçiyor. Roger ile de büyük ihtimal yine 40 yıl önce Rocks savaşının olduğu sıra savaştı. WB ile ihtimaller fazla. 5-10 sene önce de savaşmış olabilir. Shanks ile savaşı MF öncesi olabilir. Oden ile ine 20 sene önce savaştı.

Kaido'nun gücünü hepsinde sabit mi alacağız?

Bence onda etki bırakmış kişiler. Ha şu da var Kaido'nun çömezliği bile belli seviyenin üstünde idi bu açık. Ama çömez hali ile şimdiki halini ki bir tutmak meyveyi ne zaman yediği de ortada iken saçma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık