Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Karakteri saklamıştır, yoksa Ace'e 2. tümen teklif edilirken orasının uzun zamandır boş olduğu söyleniyordu zaten. Yani öyle temelleri eskiye dayalı olmayan bir karakter değil.
Aynen. En az bahsedilen ilk karakter Dadan dı. Sadece bir konuşma balonunda geçmişti eskiden, ses efekti denip geçilmişti. Sonra yıllar sonra Dadan kanlı canlı insanmış görmüştük. Oden isim cisim yokken hayatımıza kenardan kıyıdan girdi

Tek kusuru Roger’dan sonra Wb’ye haber bile salmamasıydı.Belki onu da yapmıştır o bile kesin değil
Onun dışında Op’ye anlam kazandırmış ve bir üst levele çıkarmış Wano’nun reyisi.Sıradan geçen seriye hayat damarı olmuştur

Hikayeye zorla yedirilmiş olsa da ben beğendim. Seriyi artık sorgulamadan okuduğumdan, Oden’i sevmemek gibi bir sebebim de yok. Hem flashback gerçekten kaliteliydi. Tek içime sinmeyen kısım bu adama neden herkes bu kadar düşkündü? Orayı daha iyi bağlasaydı daha iyi olurdu sanırım.

Adamın bence artık yonko düzeyinde olduğu kanıtlandı.Kaido bu adamı diğer dörtlüyle bir tutuyor. @Smoker sen demiştin galiba yaşasa yonko olurdu diye.Bunu oluşum olarak mı kastettin yoksa seviye olarak mı ? Çünkü bu adam Prime dönemine sınırına ulaştığını kendi söylüyor.Daha fazla güçlenemeyeceğini.Kaido’ya da bu halinde korku salıyor.Son sayı ligi gösterildi.Açıkça Shanks ligi yani bu adam.Tıpkı Mihawk’ın seni en güçlü halimle bekleyeceğim demesi gibi olay.Bu adam sınırına ulaşmış Mihawk gibi en güçlü haliyle bekleyecekti ta ki yaşlanana kadar.Kısacası aradan 20 yıl geçince bu adam o şekilde yonko seviyesine ulaşacak gibi bir durum yok.Kaido anmazdı öyle olsa.O zamanlar çok zayıftım zamanında beni korkuttu ama şu an çok daha güçlüyüm Oden’i kolayca yenebilirim derdi.Böyle şeyler söylemek yerine kınlara bir Oden değilsiniz diyor hala.Oda bence net veriyor yani ben net aldım.Gerçi bu kaçıncı oldu.

Adamın bence artık yonko düzeyinde olduğu kanıtlandı.Kaido bu adamı diğer dörtlüyle bir tutuyor. @Smoker sen demiştin galiba yaşasa yonko olurdu diye.Bunu oluşum olarak mı kastettin yoksa seviye olarak mı ? Çünkü bu adam Prime dönemine sınırına ulaştığını kendi söylüyor.Daha fazla güçlenemeyeceğini.Kaido’ya da bu halinde korku salıyor.Son sayı ligi gösterildi.Açıkça Shanks ligi yani bu adam.Tıpkı Mihawk’ın seni en güçlü halimle bekleyeceğim demesi gibi olay.Bu adam sınırına ulaşmış Mihawk gibi en güçlü haliyle bekleyecekti ta ki yaşlanana kadar.Kısacası aradan 20 yıl geçince bu adam o şekilde yonko seviyesine ulaşacak gibi bir durum yok.Kaido anmazdı öyle olsa.O zamanlar çok zayıftım zamanında beni korkuttu ama şu an çok daha güçlüyüm Oden’i kolayca yenebilirim derdi.Böyle şeyler söylemek yerine kınlara bir Oden değilsiniz diyor hala.Oda bence net veriyor yani ben net aldım.Gerçi bu kaçıncı oldu.
Oluşum olarak söylemiştim ben onu, bireysel güç açısından değil. Şimdiki İmparatorlar'ı da İmparator yapan asıl şey tayfalarıdır.

Son bölümden sonra aklıma şu soru geldi; Kaido, çatıdaki beşliye yaptığı gibi, Oden'in de kendisine saldırmasını bekleseydi ne olurdu? Yani 20 yıl önceki Oden, şu anki Kaido'ya saldıracak.

Oden'i WB ve Roger hatta Rocks ile bir mi tutuyor yani Kaido? Açıkçası oradaki herkesi bir tuttuğu manası çıkmaz. Oradakilerin ona o hissi verdiği manası çıkar ki yoksa Luffy'i de şu an onlar ile bir tuttuğunu söylememiz gerekir.

Oden'i WB ve Roger hatta Rocks ile bir mi tutuyor yani Kaido? Açıkçası oradaki herkesi bir tuttuğu manası çıkmaz. Oradakilerin ona o hissi verdiği manası çıkar ki yoksa Luffy'i de şu an onlar ile bir tuttuğunu söylememiz gerekir.
Bir tutmamış ama ayrı bir ligden bahsetmiş şampiyonlar ligi gibi anlatabiliyor muyum ? Diğerleri en fazla Uefa olur karşılaştıkları arasından. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık