Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Seride bu kadar güçlü olmasına ve etkili bir karakter olmasına rağmen 800 bölüm esamesi okunmayan ne hikmetse kendisinin yakından tanıyanların bir sefer bile bahsetmediği karakter.

Seride bu kadar güçlü olmasına ve etkili bir karakter olmasına rağmen 800 bölüm esamesi okunmayan ne hikmetse kendisinin yakından tanıyanların bir sefer bile bahsetmediği karakter.
Karakteri saklamıştır, yoksa Ace'e 2. tümen teklif edilirken orasının uzun zamandır boş olduğu söyleniyordu zaten. Yani öyle temelleri eskiye dayalı olmayan bir karakter değil.

Karakteri saklamıştır, yoksa Ace'e 2. tümen teklif edilirken orasının uzun zamandır boş olduğu söyleniyordu zaten. Yani öyle temelleri eskiye dayalı olmayan bir karakter değil.
Çoğu karaktere eskiden beri bahsedildi.Oden bunlardan biri kesinlikle değil.2. Tümen Komutanlığının uzun zamandır boş olduğu söylendiğinde ben Oda'nın kafasında Oden'nin olduğunu düşünmüyorum.

Çoğu karaktere eskiden beri bahsedildi.Oden bunlardan biri kesinlikle değil.2. Tümen Komutanlığının uzun zamandır boş olduğu söylendiğinde ben Oda'nın kafasında Oden'nin olduğunu düşünmüyorum.
Varmış ki sonradan o detayı unutmayıp bağlıyor. Bu adamın kafasında nasıl ki OP'nin sonu başından beri vardı, hikayenin önemli bağları da vardı. Yani çizmeden önce ilk olarak hikayeyi kafasında yapboz gibi yapmaya başlamış adam. Yani hikaye anlatış tarzını sevmezsin bağlamasını sevmezsin de, karakteri 800 bölüm sonra aniden eklemeye karar vermiş düşüncesi komik biraz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık