Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
İyi de güç belirtmez. Kaido'yu 40 yıl öncede şimdikiyle aynı güçte mi göreceğiz.

Oradaki gölgelerden Xebec ile en iyi ihtimalle 40 yıl önce savaştı. Bu da en iyi ihtimal ile. O sıra Kaido çömez diye geçiyor. Roger ile de büyük ihtimal yine 40 yıl önce Rocks savaşının olduğu sıra savaştı. WB ile ihtimaller fazla. 5-10 sene önce de savaşmış olabilir. Shanks ile savaşı MF öncesi olabilir. Oden ile ine 20 sene önce savaştı.

Kaido'nun gücünü hepsinde sabit mi alacağız?

Bence onda etki bırakmış kişiler. Ha şu da var Kaido'nun çömezliği bile belli seviyenin üstünde idi bu açık. Ama çömez hali ile şimdiki halini ki bir tutmak meyveyi ne zaman yediği de ortada iken saçma.
Bence tamamen bahane buluyorsun şu an.Neyi güç belirtmiyormuş az objektif ol ya.Çömezken beni yenen adamı ooo bana karşı savaşabiliyor diye imparator olup krallık kurunca mı öveceğim ? Böyle saçma birşey yok.

Bence tamamen bahane buluyorsun şu an.Neyi güç belirtmiyormuş az objektif ol ya.Çömezken beni yenen adamı ooo bana karşı savaşabiliyor diye imparator olup krallık kurunca mı öveceğim ? Böyle saçma birşey yok.
En az 40 yıl önce savaştığı Rocks var.
20 yıl önce savaştığı Oden var.
Shanks ile de en fazla 5-10 sene olsun. Ki değil herkes tahmin eder MF öncesi bir şeyler koptu aralarında. 3-4 sene en fazla.

Sen şimdi bana bunların güçlerini kıyaslıyor diyorsun.

Adamın bence artık yonko düzeyinde olduğu kanıtlandı.Kaido bu adamı diğer dörtlüyle bir tutuyor. @Smoker sen demiştin galiba yaşasa yonko olurdu diye.Bunu oluşum olarak mı kastettin yoksa seviye olarak mı ? Çünkü bu adam Prime dönemine sınırına ulaştığını kendi söylüyor.Daha fazla güçlenemeyeceğini.Kaido’ya da bu halinde korku salıyor.Son sayı ligi gösterildi.Açıkça Shanks ligi yani bu adam.Tıpkı Mihawk’ın seni en güçlü halimle bekleyeceğim demesi gibi olay.Bu adam sınırına ulaşmış Mihawk gibi en güçlü haliyle bekleyecekti ta ki yaşlanana kadar.Kısacası aradan 20 yıl geçince bu adam o şekilde yonko seviyesine ulaşacak gibi bir durum yok.Kaido anmazdı öyle olsa.O zamanlar çok zayıftım zamanında beni korkuttu ama şu an çok daha güçlüyüm Oden’i kolayca yenebilirim derdi.Böyle şeyler söylemek yerine kınlara bir Oden değilsiniz diyor hala.Oda bence net veriyor yani ben net aldım.Gerçi bu kaçıncı oldu.
Tam aynısını yazmaya gelmiştim yazmışsın.

Bu adamın zirve karakterlerden olduğunu göstermek için Oda daha ne yapmalı yav...? Tamam o silüet olayı sadece oradakiler üstün demek değil çünkü Garp-Dragon-Mihawk-Ray gibi adamlar yoktu orada... Ama ne olursa olsun oradaki adamlar zirve ve Oden de onlardan biri işte. Daha bunun Ryuma’sı ve Mihawk’ı var... Kılıç Ustaları yükseliyor...
Skslasöm

Bu adamın zirve karakterlerden olduğunu göstermek için Oda daha ne yapmalı yav...? Tamam o silüet olayı sadece oradakiler üstün demek değil çünkü Garp-Dragon-Mihawk-Ray gibi adamlar yoktu orada... Ama ne olursa olsun oradaki adamlar zirve ve Oden de onlardan biri işte. Daha bunun Ryuma’sı ve Mihawk’ı var... Kılıç Ustaları yükseliyor...
Skslasöm
Ağrı dağı da zirve Everest de zirve.:D WB ve Roger'a özellikle bu ikisini diyorum çünkü bunların özellikle ne kadar farklı bir yerde olduğunu gösterdi bunlar ile bir tuttu diyorsunuz yani.:(

Skslasöm
Seride kılıç kullanmayan az karakter var zaten. Aslında bu durum Mihawk'ın ünvanını boşa düşürüyor biraz.

Ağrı dağı da zirve Everest de zirve.:D WB ve Roger'a özellikle bu ikisini diyorum çünkü bunların özellikle ne kadar farklı bir yerde olduğunu gösterdi bunlar ile bir tuttu diyorsunuz yani.:(
Şimdi Alpa’cığım... Zoro’nun, Denjiro karşısın da “Huff Huff” çektiği sahneden neler neler çıkaran sizler... Böyle zirve isimlerin olduğu bir sahneye Oden’in çizilmesinden bunu mu çıkardınız...? Bence gayet bir tutmuş... Tamam eşit değillerdir ama arada farkta yokmuş hani... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık