Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Kısaca ben
yaş 20 , Genç haritacı ,Fakir , tembel , çok gülen , çabuk sinirlenen , 75 üstü yaşlı teyze ve amcalar tarafından çok sevilen , İş hayatını hiç sevmeyen ,Basketbol oynamayı ve izlemeyi çok seven , 1.80 boy , 90 küsür kilo , Ailesine düşkün , uzun yazı yazmayı sevemeyen biriyim.

Alpamis

Kısaca ben
yaş 20 , Genç haritacı ,Fakir , tembel , çok gülen , çabuk sinirlenen , 75 üstü yaşlı teyze ve amcalar tarafından çok sevilen , İş hayatını hiç sevmeyen ,Basketbol oynamayı ve izlemeyi çok seven , 1.80 boy , 90 küsür kilo , Ailesine düşkün , uzun yazı yazmayı sevemeyen biriyim.
Vay meslekdaşım.:)

Saian
-21 yaşındayım, adım Ramazan. Edebiyat okuyorum. (Diplomalı işsiz adayı)
-Sitede çok fazla tanınmam, arada sırada girerim. Yazdığım başlığa bir daha entry girilmez, öyle şansız bir adamım.
-Hayattan bir beklentim yok, geleceğe dair bir planım yok.
-Çok fazla şeyden nefret ederim, bir o kadar az şeyi severim.
-İnsanlara güvenmem, kendime bile güvenmem. Bu nedenle çevremdeki kişilerden kendimi soyutladım, çok kalabalık bir arkadaş çevrem varken bu sayı bir elin parmağına geçmeyecek şekilde azaldı.
-İnsanları küçümserim, hemde aşırı derecede küçümserim. Bazı zamanlar da kendimi de küçümserim.
-Çoğu zaman kendimle çelişirim, iki zıt karakterim.
-30 yaşımda hayata gözlerimi yummak isterim, çünkü o yaşa geldiğimde tamamen amaçsız kalacağım.
Nefret ettigin seylere bak, gorus acini degistirdin sevdigin seyler nefret ettiginden daha cok olmaya baslar.
Birde neden nefret ettigini dusun, olumlu bir cevap bulamazsan ve kendini ikna etmeye calismazsan fikrin degisebilir.

Seninle oturup konusmayi isterim, 2 zit karekter 1 beden icinde biraz asiriya kaciyor cunku yazdiklarin hepsi karamsar bir atmosfer icinde yazdin, amac bulmakta zorlaniyorsun.

Umarim yanlis anlasilmam

Funky
Adım Furkan, 23 yaşındayım Armutlu'da öğretmenim. Masa tenisi ve dama oynamayı seviyorum, başkalarına iyilik yapmayı kendi iyiliğimden önce düşünürüm. Kimseye kolay kolay hayır diyemiyorum, yapabileceğim sıkıntı çıkartmayacak bir istekse bu istekten mutlu oluyorum ama beni sıkıntıya düşürecek isteklere de evet diyorum ve zihinsel olarak bu beni yoruyor bunun haricinde yakın arkadaşlarım ve ailem içindeyken rahatım ama insanlarla yolda karşılaşmak bile istemiyorum, komşulardan biriyle kapıda karşılaşacaksam önce onun çıkmasını bekleyip sonra çıkıyorum hatta üniye ilk başladığımda doğum gününe çağırmışlardı şimdi devamlı çağırırlar bir yerlere diye gitmemiştim sorunum ne bende bilmiyorum, hedefim kısa zamanda askerliği bitirip yuva kurmak :)
Masa tenisini bende cok severim, bir cok kez yarismalarda ( Yunanistanda ) 1. ve 2. oldum ama yasim 14 iken, neredeyse 6 yildir oynamiyorum. Dama yerine satranç dene. Satranç oneriyorum cunku bakis acisini bir cok yonden degistirmeye yardimci bir oyun.
Insanlarin seni onemsemesinden korkuyorsun cunku kendine pek guvenmiyorsun ve bu onlari incitecegi icin cekiniyorsun.
Yuva kurmak istiyorsun bu cok sevindirici bir karar ama cekingen olursan kendini tam anlamiyla tanitamazsin.
Bunun haricinde kesinlikle bir gun seninle masa tenisi oynamak isterim.

Umarim yanlis anlasilmam.

Amaneden
Emre, 21, veganım. İnsanları sevmesemde, onlara yardım etmeyi severim. Kendimi de sevmem. Aseksüelim. Cinsellikten hiç haz etmem. Bir gün yazar olmayı planlıyorum, hedefim de Odayı geçmek. Bir kitap yazdım. Belki yaza basıma hazır olur. İkincisi de hafızamda bir yerlerde volta atıyor, yakında başlamayı düşünüyorum. Kısa hikâyelerden hoşlanırım. En azından bi yüz tane de ben yazmışımdır. Kitap okumayı da severim haliyle. Kendimden başka herkesi düşünürüm. Başkaları da bunun zayıf noktam olduğunu söyler, bana göre hava hoş. Şu anda istediğim bir üniversite olmadığı için istemediğim bir üniversitede okuyorum. Doğal olarak memnun değilim. En sevdiğim şey yağmurdur. Öyle bir şeyler işte.

Edit: Güzel konu.
Kitabin ciktigini forumda tanit, okumayi cok isterim.
Yagmuru epey seviyorsun, hayatinda rahat olmayi seviyorsun ve stres'ten olabildigince uzak durmaya calisiyorsun, ki bu yonun senin icin epey kullanisli, baska turlu kitap yazmak iskence olur. Basarilar dilerim.

Konuyu begendigin icin tesekkurler.

Taisho
Çok ilginç kişler varmış. Tanıdık insanlarala muhabbet etmek daha hoş bana göre konuyu açan arkadaşa teşekürler.
Pek merak edilmesem de kendimi tanıtayım.
İzmirliyim istatistik son sınıf öğrencisim. Yaş 23. Vallaha üşengeçlik ve tembelliğimin yanında fazla sinirli bir adamım. Şu dünyada daha az sinirlensem neler başaracağımı bir bilseniz bambasit şeylere bile sinirleniyorum. Sonra sinirlenmenin ne kadar saçma olduğunu düşünüp bide ona sinirleniyorum. Aslında tanısanız iyi çocuğumda sinir olmasa 10 numara 5 yıldız olacak. Sinema seviyorum baya baya film izlerim haftada en az 1 kere giderim şu aralar pek iyi film yoktu. Tekrar sezon açıldı bizede sinema yolları gözüktü. Anime işine de son 2 yıldır Death Note'u izleyerek başladım. Bilerek çünkü bir olaya başladım mı müptelası olurum diye izlemiyordum One Piece'e 2. animem olarak başladıktan sonra 3 defa izledim mangasını okuduğum tek anime bu üstüne de tavsiyelerle 5-10 tane kısa bitmiş animeler izledim izliyorum. Yani bizde böyle hacıtlar. Değişik olarak yaptığım vakti zamanın model uçak kursuna gittiydim sonra uçağım kaçınca tav oldum bıraktım kursu falan fıstık. Son sınıf 10 dersim var bitirsem İNŞALLAH kurban kesicem. Çünkü istatistik az biraz zor bölüm. Matematik sevdamızdan seçtik ama asrın hatasını yaptım bölüm derslerini hiiç sevmiyorum falan fıstık. Geleceğe dair tek planım okulu bitirmek bitsin rahatlıcam rahata erecem yemin ediyorum bıktım okumaktan artık. Bizde durum bu hacıtlar.
Sectigin takma isimden tut profil avatarina kadar, yazi seklinden tut anlatim sekline kadar tam anlamiyla ne kadar sinirli olma huyundan nefret ettigini gosteriyorsun, sanirim cok disiplinli birisin, kurallara uyuyorsun ve ona gore davraniyorsun, bunun disina cikacak seylere kiziyorsun, bu nedenle kucuk seylere bile kiziyorsun. Birde baglanmaktan korkuyorsun.

Seninle oturup konusmaktan memnun olurum.
Konuyu begendigin icin tesekkurler.

Vaas
25 yaş 2 yıllık üni mezunu açıktan devam.Dayının markette bakıyorum tüm gün türlü türlü insanlarla tanıştım.Sosyal hayat alkol üzerine kurulu.Zenginlerden ölesiye nefret ederim.Hele hayatlarını yayınlayan cinsten olanlara tam nefret beslerim.Hayallere inanmam.Hayallerle yaşayanı gerçekler dürtermiş felsefesindenim.Aileye değer veririm.Arkadaşım çok vardır ama dostum 1 elin parmak sayısnı geçmez.Devamlı mutlu gözükürüm ama tam tersidir devamlı şu hayattaki eşitsizlikleri sorgularım heryerde ve her zaman aklımdadır.Bu arada deistim.Ateistliğe doğru da bir kayma var ama hayırlısı neyse o olsun.Fanatik Galatasaraylıyım ama asla sosyal ortamda bir tartışmaya girmem aynı şekilde siyasi tartışmalarada çok uyuz olmadıkça.Ve güzel kızların hepsine aşığım :cool:
Selam Vaas!

Hiken no
Yaş 26.Muhasebeci :D varın gerisini siz düşünün.
Hayatım ev - iş - spor memleketten yeni ayrıldım pek bir özel zevkim yok genelde film, kitap vs. basit şeyler.
Bu aralar spora sardım.
Sigarayı bir türlü bırakayorum genel olarak böyle :D
Sigarayi hayatinin bir parcasi olarak dusunmekten vaz gecersen birakirsin, spora baslaman bir baslangic.
Sigarayi yakin zamanda birakirsin umarim.

Bazi arkadaslarin yazdiklarina yorum yazdim, umarim yanlis anlasilmam, dusuncelerimi acikladim.
Diger yazan arkadaslarin mesajlarina yorum yazmamamin sebebi, kendilerini tam olarak anlatmis olmalari, ve yazmis olduklarina yorum istememis olmalari.

Konuya ilgi duydugunuz icin tesekkur ederim, umarim daha cok arkadas kendini tanitir ve sormak istediklerini aciklarlar.

-21 yaşındayım, adım Ramazan. Edebiyat okuyorum. (Diplomalı işsiz adayı)
-Sitede çok fazla tanınmam, arada sırada girerim. Yazdığım başlığa bir daha entry girilmez, öyle şansız bir adamım.
-Hayattan bir beklentim yok, geleceğe dair bir planım yok.
-Çok fazla şeyden nefret ederim, bir o kadar az şeyi severim.
-İnsanlara güvenmem, kendime bile güvenmem. Bu nedenle çevremdeki kişilerden kendimi soyutladım, çok kalabalık bir arkadaş çevrem varken bu sayı bir elin parmağına geçmeyecek şekilde azaldı.
-İnsanları küçümserim, hemde aşırı derecede küçümserim. Bazı zamanlar da kendimi de küçümserim.
-Çoğu zaman kendimle çelişirim, iki zıt karakterim.
-30 yaşımda hayata gözlerimi yummak isterim, çünkü o yaşa geldiğimde tamamen amaçsız kalacağım.
Sasuke aramızdaymış bunca zamandır:D Bu cümleyi görünce, buna benzer bir şeyi nereden hatırlıyorum diye düşünürken jeton düştü, senin gelecekte sasuke gibi mutlu son ile bitecek o zaman;)

Güzel konu olmuş eline sağlık

Yaş 18, Boy 1.75 Kilo 75
İzmir de yaşıyorum Sahil güvenlikte stajerim
Stajdan, okuldan ve yapmacık insanlardan nefret ederim.
Yüzmeyi, sahil kenarında bisiklet sürmeyi ve sinemaya gitmeyi severim.

30 yaşındayım, 14.11.1985 Ankara doğumluyum. Ankara Ayaşlıyım. Haliyle memleketle sıkı ilişkilerim var. Ayda birkaç kere gidip geliyorum. Ankara ilahiyat fakültesini okudum 4 yıllık. Ancak din ile alakalı bir işte çalışmıyorum ve çalşımayı da düşünmüyorum. Kendimce sebeplerim var. Yaklaşık 12 yıldır özel sektörde çeşitli işlerde çalıştım. Öğrenciyken de çalışıyordum. Pek boş durmadım. Hep cep harçlığım oldu ama çok param olmadı. Babam işçi sıradan bir Anadolu ailesi. Tahmin edersiniz. Takım tutmam, çocukken beşiktaşlı idim birara Uefa kupası zamanları GS yı da tuttum. Fenerli hiç olmadım. Avrupa'ya giden her takımı tutarım. Futbolu severim. Belki 15 yıldır her daim düzenli halı saha maçlarına gitmeye çalıştım. Çok iyi oynamıyorum. Genelde defans oynuyorum çünkü kimse defans oynamıyor. İnsanların sorumluluk almaması beni genel olarak düşündüren bir durumdur. Zaman zaman her şeyden biraz anlayan ama hiçbir şeyi tam olarak bilmeyen biri olduğumu düşünür ve kendimi yerden yere vururum. Manga okumayı severim ve beğendiğim animeleri de izlerim. Birçok diziyi de nasıl diye takip eder beğendiklerimi geceleri feda ederek izlerim. Sinema sekterüne gelince tavsiyelerle yaklaşıyorum. İlgimi çekenleri izliyorum. Çok beğenilen sinemaları herkesin konuştuklarını hep sonraya atıyorum. Kitaplarla aram genelde iyidir. Ufak bir kütüphanem var. İlerde büyütmeyi düşünüyorum. Orjinal kitap almaya hevesliyim. Okumak için elime aldığım kitabı bitirmeden bırakamam ve uzun uzun düşünür analiz etmeye çalışırım. Felsefe ve din kitapları ilgi alanımı oluşturur. Siyaseti yüzeysel olarak takip ederim. İnternet haber sitelerine hızlıca bakar ancak yalanların zihnimi doldurmasına müsaade etmem. Siyasette dürüst adam tanımadım. Disiplinli ve çalışkan olduğumu söyleyemem ama yapmaya çalıştığım işleri kendimce, kendi metodumla ve kendime göre bir düzen içinde yapmayı severim. Hemen her insanı muhtemel arkadaş olarak görür ancak bazılarına da en baştan hiç ısınamam. Belirtenler olmuş ekleyeyim boy 1.80, kilo 80.

Beş dakika da yapabileceğim bir özet bu. İlginç konu için Miko'ya teşekkürler.

30 yaşındayım, 14.11.1985 Ankara doğumluyum. Ankara Ayaşlıyım. Haliyle memleketle sıkı ilişkilerim var. Ayda birkaç kere gidip geliyorum. Ankara ilahiyat fakültesini okudum 4 yıllık. Ancak din ile alakalı bir işte çalışmıyorum ve çalşımayı da düşünmüyorum. Kendimce sebeplerim var. Yaklaşık 12 yıldır özel sektörde çeşitli işlerde çalıştım. Öğrenciyken de çalışıyordum. Pek boş durmadım. Hep cep harçlığım oldu ama çok param olmadı. Babam işçi sıradan bir Anadolu ailesi. Tahmin edersiniz. Takım tutmam, çocukken beşiktaşlı idim birara Uefa kupası zamanları GS yı da tuttum. Fenerli hiç olmadım. Avrupa'ya giden her takımı tutarım. Futbolu severim. Belki 15 yıldır her daim düzenli halı saha maçlarına gitmeye çalıştım. Çok iyi oynamıyorum. Genelde defans oynuyorum çünkü kimse defans oynamıyor. İnsanların sorumluluk almaması beni genel olarak düşündüren bir durumdur. Zaman zaman her şeyden biraz anlayan ama hiçbir şeyi tam olarak bilmeyen biri olduğumu düşünür ve kendimi yerden yere vururum. Manga okumayı severim ve beğendiğim animeleri de izlerim. Birçok diziyi de nasıl diye takip eder beğendiklerimi geceleri feda ederek izlerim. Sinema sekterüne gelince tavsiyelerle yaklaşıyorum. İlgimi çekenleri izliyorum. Çok beğenilen sinemaları herkesin konuştuklarını hep sonraya atıyorum. Kitaplarla aram genelde iyidir. Ufak bir kütüphanem var. İlerde büyütmeyi düşünüyorum. Orjinal kitap almaya hevesliyim. Okumak için elime aldığım kitabı bitirmeden bırakamam ve uzun uzun düşünür analiz etmeye çalışırım. Felsefe ve din kitapları ilgi alanımı oluşturur. Siyaseti yüzeysel olarak takip ederim. İnternet haber sitelerine hızlıca bakar ancak yalanların zihnimi doldurmasına müsaade etmem. Siyasette dürüst adam tanımadım. Disiplinli ve çalışkan olduğumu söyleyemem ama yapmaya çalıştığım işleri kendimce, kendi metodumla ve kendime göre bir düzen içinde yapmayı severim. Hemen her insanı muhtemel arkadaş olarak görür ancak bazılarına da en baştan hiç ısınamam.

Beş dakika da yapabileceğim bir özet bu. İlginç konu için Miko'ya teşekkürler.
Vallaha sitede hiç bu kadar yaş ortalamasının büyük olduğunu tahmin etmemiştim. Kendim 16-17dir diye düşünürken 20 yaşının altında 1 2 kişi olması ve bizden büyük abilerimizin olması beni mutlu etti. Bu konu harbiden baya iyi oldu kimlerle yazıştığını bilmek bu sanal alemde bana göre daha iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık