Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

bhdr

Vay be bu konuya çok samimi cevap verenler olmuş. İçini döküp bizimle paylaştıkları için onlara teşekkür ederim.

Genel olarak :
İsmim Bahadır. 23 yaşındayım. İzmir'de büyüdüm, Ankara'da yaşıyorum. Gazi İnşaat Müh. Bölümü'nü bitirmeye çalışıyorum.

Spor olarak bir süredir boksla oldukça haşır neşir oldum. Onun haricinde extreme sporları denemeyi çok isterim. İyi yüzerim, Masa tenisinde fena değilim.

Okulu bitirince yurt dışına gitmek istiyorum. Eğer yurt dışına çıkamazsam tayyip'in mütahitlerinden olacağım :a:

Güzel konu ancak kendimi sadece bir forumda bilinmesi kadar tanıtayım:

Adım Ozan, yaş 23 oluyor, Enerji Müh. okuyorum , hayat güzel.
Aşırı takıntılı ve psikolojisi bozuk biriyim , ne yapacağım tam belli olmayan türden.Dışarı belli etmesemde çok tuhaf duygularım var.Gülmeyi pek sevmem ama dışarı hep yalandan gülerim.
Neyse herkese selam.
Bunu daha cok aciklamak istermisin? Genellikle altini cizdigim ve yazdigin cumleleri daha ayrintili anlatmak istermisin?
Sanal alem olarak gecistirme, kendini saklamana ve karsindaki insanlara supheci davranma.

Istersen bircok arkadas gibi sende soylemek istediklerini paylas.

bhdr

Güzel konu ancak kendimi sadece bir forumda bilinmesi kadar tanıtayım:

Adım Ozan, yaş 23 oluyor, Enerji Müh. okuyorum , hayat güzel.
Aşırı takıntılı ve psikolojisi bozuk biriyim , ne yapacağım tam belli olmayan türden.Dışarı belli etmesemde çok tuhaf duygularım var.Gülmeyi pek sevmem ama dışarı hep yalandan gülerim.
Neyse herkese selam.
Hocam senin eski bir avatar vardı, şu tokatlı olan. Onu ne zaman görsem deşarz oluyordum. :)
Aç onu izle terapi gibi :)

Deniz, yaş 17, forumun en küçüklerinden.

Üniversite Sınavına hazırlanıyorum, hayattaki tek nihai hedefim doktor olmak. Aklım fikrim bunda.
Bu seneye kadar profesyonel olarak basketbol oynuyordum, 1.83 boy, 70 kilo. Artık izleyiciyim.
Ortaokul da çok arkadaşım vardı, liseye geçişte problemler yaşadım ve çok yüksek bir notla cehennem gibi bir düz liseye düştüm. Şu an hiç arkadaşım yok, olmasın da zaten. Iyi böyle. Kendi tercihim olan bir asosyallik yaşıyorum yani.
Hobilerim film/dizi/anime izlemek, kitap okumak ve yazı yazmak. Bi de manga koleksiyonu yapıyorum.
Etrafımdaki insanların çoğunun aptal olduğunu düşünüyorum, ergenlik işte.

"Benim adım Cafer, dayak yemeyi severim" gibi oldu. Neyse böyle işte.

Baya ilham geldi şöyle bir kaç paragraf kişiliğimden, inançlarımdan, düşüncelerimden bahsediyim :D
-) Aydın doğumluğum. Ankara da yaşıyorum.
-) Aşırı üşengecim elimden gelse hayatımı bilgisayar başında kalkmadan geçiririm.
-) Bilim ilkokul zamanımdan beri ilgimi çeker. Bütün gün evde bilimsel yazılarla kafayı bozarım.
-) İlkokul zamanımdan beri dini konular inandırıcı gelmez. Uzun süre araştırmam ve düşünmem sonucunda aklıma en çok yatan düşünce panteist-agnostik karışımı bir düşünce oldu. İnsanların bunu yadırgaması en gıcık olduğum şeylerden biridir. Gıcık eden diyorum çünkü sinirlenme değil bu durum. Daha farklı bi his ve tam kelime karşılığı aklıma gelmedi.
-) Bunun gibi beni gıcık eden bir sürü konu olduğundan aşırı derecede asosyalim. İnsanlarla pek muhabbet etmem.
-) Mecburi olarak muhabbet ettiğim insanlarla bile sağlıklı bi ilişki kuramıyorum. İnsanlarla sohbet etmeyi, samimi olmayı ve şakalaşmayı becerebilen bi insan değilim. Karşımdaki ne kadar samimi olursa olsun insanların davranışları bana oldukca yapmacık veya çocukça geliyor.
-) Bu asosyal ve soğuk kişiliğime rağmen çocuklarla iyi anlaşırım.
-) 3 yaşında resim çizmeye başladım. Çevremdeki insanlar çizimlerimi genelde beğenir ama ben beğenmem. Hatta çoğu zaman karalarım. Bu resimler çoğunlukla yarım saat bi saatte çizdiklerim olsa da bazen 10 saatte çizdiğim bir resmi bile karalayabilirim. Yaptım bunu :D
-) Hiç sinirlenemem veya hiç bir canlıyı incitemem. Sinirlenememek kesinlikle çok kötü bişey. Hiç bi amaç yokken beni yaralasa bile sinirlenemmiyorum ve yapmacık bi şekilde sinirlenmiş gibi yapıyorum.
-) Aşırı derecede detaylı düşünen bi yapım olduğu için diğer insanları hep düşüncesiz bulurum ve insanların genelini sevmem.
-) Acıyı hissetme ve koku alma konusunda doğuştan sorunlarım var, ama neyseki tamamen yok değil. Bu durum çoğu zaman hoşuma gitse de, bazen gerçekten ciddi sorunlarla karşılaşabiliyorum. Gaz kokusunu farkedememe, kanamaları farkedememe gibi.
-) Son olarak çok muhabbbet edememden kaynaklı çok rezil olurum. Ve bunları aşırı takıntı haline getiririm. Lise birde rezil olduğum sahne şimdi bile aklıma gelir ve ben yine o rezil olma hissini yaşarım.

Adım Toprak. Yaş 18. Lise mezunuyum üniye hazırlanıyormuş gibi yapıp yatıyorum. Tembelim. Dağınığım, unutkanım ama saçma salak şeyleri yıllar geçse de unutmam. Fenerbahçeliyim. Öyle çok spor sevmem o yüzden göbekliyim (bira göbeği diyenler var 10-11 yaşlarında bile göbeğim vardı alkole yaklaşık 13 yaşında başladım sayılır yani bira göbeği değil). Humanist değilim, insanları sevmem, tiksinirim. Agnostiğim. Memleket Niğde ama pek sevmem niğdeyi. Mersinde yaşıyorum. En büyük hedefim yok. Kalan şeyler tanışılırsa belli olur burda anlatmakla olmaz yani.

Anıl IHLAMUR 22, 6 ay kadar önce 4 yıl çalıştığım işimde yeni girenlerin benden 1000 lira fazla aldığını duyunca patronumun anasına sövüp işten çıkartılmış şuan Garsonluk yapan bir insanım :/ Sakaryalıyım, sporla uğraşıyorum.Düzgün konuşan düzgün halleri olan sakin sessiz bir insanım.

Adım mahmut
17 yaşındayım. Genelde gerekli şeyler yapmam. Mesela rubik küpü 2 dakkada çözmek, çin satrancı kombinasyonunu saymak, go oynamak vs.
Onun dışında tiyatro, hikaye ve deneme yazıyorum. Okul dergisinde arada etik, evrim, ahlak üçlüsünü tatrıştırıyorum. Bir kaç tane ödülüm var. 3 yarışmanın birini alıyorum ve diğer 2sini kaybettiğim için kazandıklarımla sık överim kendimi. İngilizce, Fransızca, İspanyolca biliyorum. İleride daha fazla dil öğrenmek isterim. Salak matematikten dolayı tam bursum gitti geçen sene ona yanarım. Mundeyim.
Eksilerim
Oturma sorunum var, çok obur ve tembelim, Arada saçmalarım, saçmalamamak içinse internette trollük yapıp stresimi atarım. Kızıl saç fetişinden adım sapığa çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık