Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Merhaba arkadaslar.

Insanlarin kendilerini tanitmayi ve kendileri hakkinda neler hissettiklerine onem veriyorum.
Genellikle kendinizi anlatin, tanitin, kendiniz hakkinda dusunduklerinizi, iyi yaninizi kotu taraflarinizi, nasil hissettiginizi, duygusal acidan veya sosyal hayatiniz acisindan neler dusundugunuzu ve hissettiginiz anlatmak istiyorsaniz burada bizim ile paylasin.

Ilk ben basliyorum

Merhaba arkadaslar.
Benim ismim Mehmet
23 yasindayim
Forumda cok az kisi beni tanir, cok eski uye oldugum icin belki eskiler tanir.
Turkce ,Yunanca, Ingilizce, Azeri ve Fince konusuyorum.
Dovus sanatlari lisansli ogretmeniyim ( Krav maga )
Butun Extreme sport dallarini seviyorum ve bir cogunu uyguluyorum
Kendime gore kurallarim var, ama cok iyi adapte olabilirim, konuya ve yere gore adapte olabilirim, meslek sebebi ile iyi etrafimda neler oluyor anlayabiliyorum ve ona gore ortama uyum saglayabiliyorum.
Butun arkadaslarimin sorunlarini dinlerim, bir nevi aglama duvari gibiyim.
Yasadiklarim nedeni ile bir cok kotu ve iyi deneyim sahibi oldum, artik huzur icinde Finlandiya'da yasiyorum.
Psikoloji okumayi isterdim ama maalesef biraz gec kaldim ama belki ileride devam ederim, epey zor.
Hobilerimden birisi analiz etmek, insanlarin yazdiklarini bile analiz edip uzerine teori kurabilirim ve bir cok kez hakli ciktigimi gordum. Gordugum herkesin hissettiklerini veya dusunduklerini az cok anlarim, gostermeseler bile, bu neden ile psikolojiye kendimi daha yakin hissediyorum.
Aile konseptine cok deger veririm, aile kurmak ve o aileyi korumak benim icin cok buyuk onemi var.
Cocuklari cok seviyorum, muhtemelen en masum varliklar onlar, kimse kotuluk ile dogmadi.

Kotu yanlarimdan birisi tembel olmam.
Ve sorunu bildigim halde aciklamam, digerini incitmemek icin yanlisini soylemem.
Kendimi bilmiyormus gibi gosteririm ama aslinda konuya hakimim ama sorun arkadasima yonelik ise haksiz yere baska insanlarin haklarini savunmam, avukat degilim ama haksizlik etmek kotu bir duygu uyandiriyor.

Neden boyle bir konu? Genellikle psikoloji'yi cok seviyorum ama maalesef okul veya herhangi bir kurumda ders takip edemedim, ve boylece kendi acimdan analiz yapiyorum. Kitab, ders almisligim yok, forumda soran olmustu.

Benim acimdam az cok boyle bir aciklama, halen yazmadigim okadar cok sey var ki, soru sormak isteyen veya kendini tanitmak veya herhangi bir sorun paylasmak isteyen, utanmadan, korkmadan, buyrun burada paylasin.

Eger konu alakasiz ise veya kapatilmasi arz ediyorsa, sorun teskil ediyor ise, kapatilsin.
Okumak isteyen olursa : http://www.temelaksoy.com/insan-kendisini-nasil-anlatir/

Coooooooooooook uzun aradan sonra actigim tek konu :D

Çok güzel konu da burada işlemez bence. Çünki KF'de gereksiz çok insan var, dalga malzemesi çıkar onlara. Bu sitenin üyeleri haketmiyor yani böle güzel konuları.

Adım Kaan. Yaş 21. Anime izlemeyi, manga okumayı ve uyumayı severim. Eskiden basketbolu da çok severdim, çok oynardım. Konuşmayı sevmem. Aynı ortamdan birçok insanla beraber bulunmak beni çok tedirgin eder. Bu kadar :S

Hee olay sırf ad, soyad, memleket değilmiş :S Neyse kendimden bahsetme konusunda da sıkıntılarım var zaten bu kadar çıkıyo anca.

Çok güzel konu da burada işlemez bence. Çünki KF'de gereksiz çok insan var, dalga malzemesi çıkar onlara. Bu sitenin üyeleri haketmiyor yani böle güzel konuları.
Umarim ilgili arkadaslar cikar.

Adım Kaan. Yaş 21. Anime izlemeyi, manga okumayı ve uyumayı severim. Eskiden basketbolu da çok severdim, çok oynardım. Konuşmayı sevmem. Aynı ortamdan birçok insanla beraber bulunmak beni çok tedirgin eder. Bu kadar :S

Hee olay sırf ad, soyad, memleket değilmiş :S Neyse kendimden bahsetme konusunda da sıkıntılarım var zaten bu kadar çıkıyo anca.
Isim, memleket kendini tanitman icin sadece baslangic, kendinden bahset, sorun utanmak veya tepkiden korkman.
Karsinda bulunan kisiyi kucumseme, o da seni tanimak ister, biraz ugrasirsan disa dogru daha acik olursun ve kapali bir insan izlenimini vermezsin.

Adım Ömer, yaş 18. Anime, manga,rap ve yalnız kalmak en sevdiğim hobilerim arasında. Mecbur kalmadıkça evden çıkmam. Bir diğer önemli aktivitemse okul bahçesi, sınıf veya herhangi bir yerde (Cafe, çay ocağı vs. ) oturup insanları izlemek. Varlığım zor sezilir, Kuroko gibiyim yani. Aniden bitiveririm bir yerde. :D Onun dışında aşırı üşengeçlikten ölebilirim yakında. Bir de unutkan ve sakarım birazcık. Çok az yani.

Bende yazayım 2-3 satır bir şeyler o zaman :)

Adım Mahmut Cerit. 21 yaşımdayım. Adana/Ceyhan' lıyım. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi'nde Zihin Engelliler üçüncü sınıf öğrencisiyim. Para harcamayı çok severim, arkadaşım çok ama dostum diyebileceğim(kardeşim) şu an için pek kimse yok buna sebep olarak da; maalesef benim yanlışlarım gibi dost dediklerimin de yanlışları oldu.Genelde 2-3 arkadaşım ile takılıyorum bu aralar. Tavla oynarız nargile içeriz filan falan. İlişki üzerine konuşmam gerekirse daha önce ilişki diyebileceğim bir tane ilişkim oldu. Daha sonrasında ilişki diyemeyeceğim bi kaç yakınlaşmam oldu. Sevgi çok kutsal bir şey her şeyden çok sevgiye önem veririm. Ama şu an gücüm yok bir ilişkiye karşı karşı tarafı çekemem düşününce çok zor geliyor, canım sevilmek sevmek istediği ve de buna çok ihtiyacım olduğunu düşündüğüm halde. İnsanlara karşı güvenim yok kim olursa olsun şu an için.
İnsanlara karşı şu an bana nasıl davranırsalar öyle davranıyorum.
Başak burcuyum. İnsanları gözlemlemeyi, incelemeyi kısaca analiz etmeyi çok severim burcum gereği olsa gerek ve dediğim er ya da geç çıkar. Kolay kolay bir şeyi unutmam aradan uzun bir zaman geçse de.
Sevmeyi bir yanımın istemesine rağmen diğer yanım tamamen istemiyor. Bunun sebebi olarak da sevince sevdiğim kişi tarafından istediğim gibi oynatılabilmemden kaynaklanıyor. Sevince ben ben olmaktan çıkıyorum. Bir yanım olabildiğince kimsesiz yalnız, diğer yanımda olabildiğince hür ve özgür, şen şakrak ne diyorum bende bilmiyorum.
Bana inat gidene ben daha inat giderim en son noktaya kadar. Eskiden insanların sevdiğim kişilerin daha doğrusu bana karşı yanlışları olduğunda susardım ama artık direk söylüyorum yüzlerine karşı pat pat pat vurarak.
En çok korktuğum şey ise bir ömürün şu an olduğum gibi yalnız geçeceği düşüncesi.
Anime Pirates ve CS:GO oynuyorum oyun olarak. Daha da düşündüm de aklıma saçma sapan şeyler geliyor misal; topluma hizmet dersi için stant kurup satış yaptık o geliyor çok yorduğu için olsa gerek

Normalde yazmadan okur geçerdim ama alkol aldığım için biraz yazasım geldi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık