Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

Arkadaşımın ısrarı ile One Piece'e başlamıştım. Yaklaşık 2 ayda animede güncel bölüme geldim. Daha önce hiç manga okumadığım ve okumaktan keyif almadığım için ilerideki olayları bilmiyordum. Spoiler almak amacıyla gelmiştim. Sonrasında ortamıda beğenince üye oldum. ^^

Google a "onepiece forum" yazdım eğer yanlış hatırlamıyorsam. Buldum burayı üye oldum. Forumlara üye olmayı çok seviyorum zaten, burayı da kaçıramazdım. :D

Star TV ile tanışmış olduğum bu seriyi 2009 yılı içerisinde "ya bir anime vardı kolu bacağı uzayan birisi vardı" gibi tanımlamalarla kendime şöyle bir "bunumu demek istedin" (did you mean hesabı:p) diyerek sürekli sorup durdum :) dolayısıyla google amcadan sorduk ve "korsanfan" adlı siteyi gösterdi. Acaba ne var diye bakmaya tenezzül etmeden direk dalıp üye oldum, o gün bugündür de takip ediyorum. Kendi şahsi tarihimde tek ve en uzun süre üyesi kaldığım forumdur korsanfan :) Gülşen için açılan site de ikincidir (kapalı ama tüm siteler :) ). Henüz sıkılma fırsatı bulamadım Korsanfan'da bulmam da umarım :)
Tamammen aynı sadece tarih 2013..

Google a "onepiece forum" yazdım eğer yanlış hatırlamıyorsam. Buldum burayı üye oldum. Forumlara üye olmayı çok seviyorum zaten, burayı da kaçıramazdım. :D
Op ye başladım. Google-sama ya op ile ilgili bişi sordum ne olduğunu hatırlamıyorum. Çıkan cevaplardan biri kf ye yönlendirdi. Hemen üye oldum çünkü forum sitelerine üye olma gibi bir hastalığım var. Karşıma çıkan forum sitelerinde önce standart " K.adı: meeteor şifre:****** " ile giriş yaparım üye olmuş muyum diye. Değilsem hayret değilmişim diyip üye olurum. :D Neyse üye olduktan sonra hep misafir olarak takıldım. Site ve muhabbet hoşuma gitti. Artık aktif olarak takılıyorum buralarda. Benim tanışma hikayem de böle işte. :)
Niye iki kere yazıp post kasıyorsun arkadaşım? :/

2005-2007 Senelerinde yanlış hatırlamıyorsam , NarutoTÜRK adında bir site vardı. Tabi o zamanlar One Piece tartışmasını geç , One Piece'i site yöneticileri ve çevirmenler hariç bilen yoktu. Zaten o dönemler Naruto Siteleri ile dolu idi. (blog,tumblr ... )
Hakkını vereyim o zamanların en kaliteli sitesi NarutoTürk idi. Sonraları üye sayısı arttı One Piece ve Bleach Bölümleri açıldı felan derken site bazı iç savaşlar nedeniyle kapandı. Şuan Varlığını başka adı ile sürdürmeye çalışsada olmayınca olmuyor.
Herneyse bende forum işlerine ara verdim , Daha sonra çok iyi hatırlıyorum. Binks Sake adlı parçayı arıyordum .
Sonra burdayım. Ilgaz ile tanıştım çok mutluyum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık