Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

2005-2007 Senelerinde yanlış hatırlamıyorsam , NarutoTÜRK adında bir site vardı. Tabi o zamanlar One Piece tartışmasını geç , One Piece'i site yöneticileri ve çevirmenler hariç bilen yoktu. Zaten o dönemler Naruto Siteleri ile dolu idi. (blog,tumblr ... )
Hakkını vereyim o zamanların en kaliteli sitesi NarutoTürk idi. Sonraları üye sayısı arttı One Piece ve Bleach Bölümleri açıldı felan derken site bazı iç savaşlar nedeniyle kapandı. Şuan Varlığını başka adı ile sürdürmeye çalışsada olmayınca olmuyor.
Herneyse bende forum işlerine ara verdim , Daha sonra çok iyi hatırlıyorum. Binks Sake adlı parçayı arıyordum .
Sonra burdayım. Ilgaz ile tanıştım çok mutluyum.
Ilgaz ile gelecekte de mutluluklar dilerim sana :oleyo2: Zaten Ilgaz'ı tanımamak büyük kayıptır. Ilgaz, nerelerdesin şimdi sen, hangi dağın ardındasın... :oleyo2:

Bleach ve OP de bitince 3 büyüklerin mangasini okuyup kendi halimde takiliyodum, ne zaman ki Naruto'da heyecan tavan yaptı kafaya dank etti. Heralde millet bahsediyordur diye bir umutla araştırıyorum falan, bir de serileri aldığım arkadasin da tavsiyesi ile int. göz attım karşıma iki üç site çıktı. ondan sonra bir süre dışardan takip sonrasında girip üye oldum.

Ilgaz askerde... :(

Sacit sen dağ demişin ama Ilgaz denizci... ;)
"Hangi limandasın" gibi bir cümle hem saçma geldi, hem de "hangi dağın ardındasın sevdiğimmm... Oyan, boyan dönem vay vay..." şarkısına gönderme yapmak için pek de uygun bir cümle değildi :oleyo2: Üstelik, elbette ki denizde de bir buz dağıyla karşılaşır Ilgaz-chan :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık