Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

Bir gün eve geldim sanırım 7-8 yıl öncesi falandı.Abim bir çizgi film izliyordu(haşa) bi baktım kafasında fırıldaklı adam aha dedim biliyorum ben bunu.Hatırladınmı dedi dedim hatırlamam mı.Neyse.Böyle oldu yeniden başlamam.Kazaskeri yakaladığımda 80. bölümü çeviriyordu.O sıralar abim One piece trk ya üyeydi ordan bir eleman sayesinde başladık bizde balıkesirli bir yankiydi.Neyse arada giriyorduk bakıyorduk ama konuya katılma gibi bir durum yoktu.Gene geldi bir gün kazasker çevirisi.Sürekli dikkatimi çeken bir şey vardı kazaskerin çevirilerinde.Kaizoku fansub lafı geçiyordu.Hala yapıyolarmı bilmiyorum.İngilizce çeviri grubu.Kazaskerde çevirilerini ona göre yapıyordu önceden.Ben tabi duramıyorum merak ediyorum izlicem.Sanırım o zamanlar anime 330 larda falandı yalan olmasın.Araştırdım epey kaizoku fansub kaizoku fansub.Nerden geldiysem korsanfana geldim :D :D Garip bir olay.İyi ki gelmişim :)

Mert (xCrowLey) Eylül aylarına doğru One Piece'e başlatmıştı beni, (çok daha önceden söylemişti fakat izlememiştim.. :D) sonra ben güncele gelmeye yakın, sitenin linkini attı konuları çok kaliteli falan. Ben de üye oldum. ^^ İyi ki de olmuşum, buradan belki de en iyi dostum diyebileceğim birisini tanıdım. ^^

Ben evvela animefreak.tv sitesini buldum, one piece çocukluğumda star tv'de rast geldiğim ilgimi çeken -o zamanlarda- dublajını pek takmadığım sevdiğim bir çizgi filimdi (anime atarlanması yapacaklara; kastettiğim animasyon tekniğiyle oluşturulan eser) kafama nerden estiyse kazık kadar adam olarak araştırmaya başlamıştım, rast gele karşıma çıkmış bulundu meğer baya ünlü bir seriymiş. Daha sonra bilgisayara indirmek için mekan arıyordum bu sırada da korsanfanı buldum.

Konuya mesaj atmam doğrumu bilemem ama baştan sona yeni okudum konuyu;
Siteyi açalı baya zaman geçmiş yahu daha 1. yaşında günler aklımda zaman su gibi gidiyor :(
iyi ki kurmuşuz zamanında güzel ortam oluştu. :at:

5-6 yaşında bir şeydim.Star TV de başladı maceram.O zamanlardan bir kuyruklu çocuk hatırlıyorum(Goku).OP den Luffy'i lastik çocuk olarak biliyordum hatırladıklarımdan Zoro ile Mihawk'ın Dövüşü beni bayağı etkilemişti(Küçüken agır Zoro fanıydım :mincika: ). Arlongu da es geçmeyelim:).O zamanlar heralde kendini pokemon mudur digimon mudur bilmiyorum zanneden çocuk yüzünden Ruroni kenshin'i sabah 5te kalkıp izliyordum.Bir zamandan sonra oda kalktı sonraları beyblade ile büyüdüm onunda modası geçince Avatar'a başladım.7 sınıftaydı yada 8 sınıftı tam hatırlamıyorum.Dershanede herkes ondan bahsediyordu.Avatarada öle başladık.Avatar da 3 kitap başlamamıştı.İnterneten bakmak için bir siteye gittim.Orada OP yi buldum.Ana karakterin isminin Luffy olduğunu duyunca 30 dakika üzülmüşümdür bilemem biraz daha erkeksi olmasını istiyordum heralde DBnin bir sitesine kayıt oldum orda biraz takıldım sonra şifremi unuttum bir daha girmedim.
Animesinde 400ler de felan yetiştim.Mangasına Luffy vs Mihawk ile başladım güncelde miydi bilmiyorum.2 yada 3 yıl bu sitede misafir olarak takıldım.Sonra Smoker'ı soru yağmuruna tutmak için kayıt oldum :at:.

Küçükken one piece izlerdim fakat tvdeki adı Lastik çocuk olduğundan internettten aradığımda bulamadım animeyi googlede korsanlarla ilgli şeyler ararken korsanfanı buldum sitenin ambleminden buranın one piece ilgili olduğunu anladım :) ozamandan beri yorum atmasam bile sürekli girerim korsanfana

Animefreak tan dragon ball ilk bölümlerini izliyordum. bir süre sonra çevirileri eksik ve beğenmeyince bıraktım. arada avatarı bitirdim sonra sitede luffynin simasını hatırladım ancak serinin adını hatırlayamadım. lastik adam , kartal göz fln derken kardeşimi aradım dedi ki One Piece ;dedim kendime ne alaka maydanoz. 2008 den 2010 a üye olmadan kaçak kaçak siteyi takip ettim. tam hatırlamamakla beraber siteden birşey indirmek içim üye olmak gerekiyordu bende üye oldum. ondan sonraki 2 hesap mesaj sayısı kotasından silindi en son bunu açtım. ve devam ediyorum.

valla ne zaman gördüm hatırlamıyorum :D, belli bir süre üye olmadan takip ettim. Bilmediğim şeyleri filan öğrenek için bakıyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık