Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

one piecede güncel olduktan sonra türkçe çeviri arıyordum. bazı sitelerde bazaen çok geç çıkıyordu. çeviri ararken korsanfana rastladım... sonra bölüm tartışmalarını okudum (bazaen çok iyi bazende çok eğlenceli yorumlar oluyor).. bi kaç hafta böyle sürdü sonra bende üye oldum..

haziranda bitirmiştim one piece i mangasına başlıcaktım.arkadaş ortamında bir ben bi de bir arkadaş var ikimiz izliyoz sadece.konuşacak adam yok one piece hakkında.hem bunun için bir forum var mı diye araştırıyordum.bide birşey aklıma takıldı o zamanlar nolduğunu hatırlamıyorum şuan neyse dedim bari forum var mı diye araştırayım sorumun cavabını orda bulurum belki diye ondan sonrası zaten burası işte

Hatırlamıyorum muhtemelen bulduğumda cok sevinmisimdir.izledigim animenin fan sayfası sonuçta yanliz değilim.

Op ye başladım. Google-sama ya op ile ilgili bişi sordum ne olduğunu hatırlamıyorum. Çıkan cevaplardan biri kf ye yönlendirdi. Hemen üye oldum çünkü forum sitelerine üye olma gibi bir hastalığım var. Karşıma çıkan forum sitelerinde önce standart " K.adı: meeteor şifre:****** " ile giriş yaparım üye olmuş muyum diye. Değilsem hayret değilmişim diyip üye olurum. :D Neyse üye olduktan sonra hep misafir olarak takıldım. Site ve muhabbet hoşuma gitti. Artık aktif olarak takılıyorum buralarda. Benim tanışma hikayem de böle işte. :)

2 yıllık zaman atlamasından sonra zoro'yu gördüm ve tekrar fanı oldum redterör bilmiyor musun sen? Bu arada animeye lastik çocuk animesi diye başladım ama star tv'de izlediğim ilk arc Baratie arc'ıydı ve arkasından gelen zoro ve mihawk vs'si ile aşık olmuştum seriye :D
Başımıza ne geldiyse o vs yüzünden geldi:of:
Aramıza tekrar hoşgeldin :gamyon:

Klasik bölümleri indirmek için site arıyordum.Kf denk geldi sonradan her bölümü indirmeye Kf'a girmeye başladım.Sanji haksızlığı diye bir konu açılmıştı o konunun yorumlarına bakarken diğer konularıda merak ettim.O günden sonrada belli bir süre misafir olarak takıldıktan üye oldum thats all.

2002 miydi,2001 miydi hatırlamıyorum starda sadece 3 bölüm izlemiştim.o zamanlar daha cok sokakta dolasıyorduk :p dragonun kaderin fırtınası es dedigi bölüm,luffynin arlongu gömdügü bölüm.zoronun mihawkla vs yaptıgı bölüm.

sonra içime dert oldu bu anime izleyemeyince.lisede ingilizce ögrenirken,skypiea arcın son bölümlerini güncel mangadan basladım.sonra yarım yamalak oku oku.ünide ara verdim,nerde kalmıstımda hatırlamıyorum.2008 senesiydi sanırım kazaskerin cevirilerini farkettim, adslde sınırsız dedim bölümlerini bulayım.ilk indirdigim torrent 410 bölümlük paketti, birde 411 le 412 vardı hiç unutmam hala arsivimde bu bölümler :D animesine alt yazı oldukca sarınca...mangasınıda okuyasım, devam edesim geldi.arlongparkı forumu kurcalarken, ulan kimse burda böyle bir site yapmamısmı diye, op fan yazdım.burayı buldum.2 ay dısardan baktım sohbet nasıl.2009 temmuzdada üye oldum işte.

ama op öyle bir seymişki üni öncesi(malum sınav stresleri,yüksek testesteron seviyeleri:D) ara verdikten sonra bilincaltıma işlemiş.ünide divxplanette japonca ismine ragmen, resimde luffyi tanıdım.sonrada bu hallere geldim.yani altyazı indirmesem baska filme ve denk gelmese, belkide op cok sonradan aklıma gelicek, yada hiç gelmiyecek :flaugh:

2002 miydi,2001 miydi hatırlamıyorum starda sadece 3 bölüm izlemiştim.o zamanlar daha cok sokakta dolasıyorduk :p dragonun kaderin fırtınası es dedigi bölüm,luffynin arlongu gömdügü bölüm.zoronun mihawkla vs yaptıgı bölüm.

sonra içime dert oldu bu anime izleyemeyince.lisede ingilizce ögrenirken,skypiea arcın son bölümlerini güncel mangadan basladım.sonra yarım yamalak oku oku.ünide ara verdim,nerde kalmıstımda hatırlamıyorum.2008 senesiydi sanırım kazaskerin cevirilerini farkettim, adslde sınırsız dedim bölümlerini bulayım.ilk indirdigim torrent 410 bölümlük paketti, birde 411 le 412 vardı hiç unutmam hala arsivimde bu bölümler :D animesine alt yazı oldukca sarınca...mangasınıda okuyasım, devam edesim geldi.arlongparkı forumu kurcalarken, ulan kimse burda böyle bir site yapmamısmı diye, op fan yazdım.burayı buldum.2 ay dısardan baktım sohbet nasıl.2009 temmuzdada üye oldum işte.

ama op öyle bir seymişki üni öncesi(malum sınav stresleri,yüksek testestoren seviyeleri:D) ara verdikten sonra bilincaltıma işlemiş.ünide divxplanette japonca ismine ragmen, resimde luffyi tanıdım.sonrada bu hallere geldim.yani altyazı indirmesem baska filme ve denk gelmese, belkide op cok sonradan aklıma gelicek, yada hiç gelmiyecek :flaugh:
Aynı senin gibi starda izlediğim birkaç bölüm nedeniyle arayışa girdim.hep rus sitelerinden takip ediyordum,sonra bir görselde türkçe forumda tartışıldığını görüp üye oldum.bide ilgimi çeken şey karakterlerin wikiasının türkçeye çevrilmesiydi.dedim bunu düşünüp yapanlar ciddi emek veriyordur siteye ve öyle üye oldum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık