Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Raw'a anca göz atabildim, son bölümde yani zaman atlamasından sonra Shin, Oukinin kılıcını kullanmaya başlamış, bu kadar erken kullanacağını beklemiyordum.

Raw'daki arcın gidişatı nasıl olacak bakalım. Kurtarmasına kurtarırlarda Shin ile Prensin arası malum, en iyi arkadaşının öldürülmesini öyle unutmamışdır. Sei'nin ihtiyacı var diye kendini ne kadar zapt eder merak ediyorum :D

Ouki'nin değil o, şekli başka. Onu general olana kadar kullanacağını sanmıyorum.
Bu aralar çok fazla vaktim olmayınca düzgünce bakamıyorum pek hatta o kadar ki ingilizce 10 bölüm birikmiş onları okumak için sabırsızlanıyorum. Raw'a da hızlıca bakmıştım, ingilizcesini okurken farkederdim ama öncesinde söylediğin için eyvallah.

Aynen ben de animeden mangaya geçiş yaptım gibi gibi hoşuma gitti baya 240 civarı çizimler. Başlarda bu kadar etkileyici değil.
İlerleyen yerlerde öyle sahneler var ki, tekrar tekrar bakılır. Geriye doğru baktığımızda 100'lü bölümlerde de mangada güzel sahneler var, imkanın varsa eğer bakmamışsan ve sadece animeden gitmişsen geriye dönüp o kısımlara bak derim. hem animede, mangada atlanan yerleri yerleri okumuş olursun hemde bazı sahnelerdeki güzelliği görürsün. Kingdom serisinin animesi mangası kadar keyif vermiyor, ikisini de izleyip-okumuş biri olarak bu şekilde düşüncem.

@despair
gece gece finaller sonrası sabaha kadar yine kingdom'da sahneleri aratacan bana. sevdiğim serilerdeki güzel sahneleri tekrar tekrar okur, bakarım. buna bu gece neden olmasan eyi olur. :D

İlerleyen yerlerde öyle sahneler var ki, tekrar tekrar bakılır. Geriye doğru baktığımızda 100'lü bölümlerde de mangada güzel sahneler var, imkanın varsa eğer bakmamışsan ve sadece animeden gitmişsen geriye dönüp o kısımlara bak derim. hem animede, mangada atlanan yerleri yerleri okumuş olursun hemde bazı sahnelerdeki güzelliği görürsün. Kingdom serisinin animesi mangası kadar keyif vermiyor, ikisini de izleyip-okumuş biri olarak bu şekilde düşüncem.

@despair
gece gece finaller sonrası sabaha kadar yine kingdom'da sahneleri aratacan bana. sevdiğim serilerdeki güzel sahneleri tekrar tekrar okur, bakarım. buna bu gece neden olmasan eyi olur. :D
Genel olarak baktım ama savaş sahneleri ağırlıklı baktım ben. Onun dışında atlanan yerler var mı?

Genel olarak baktım ama savaş sahneleri ağırlıklı baktım ben. Onun dışında atlanan yerler var mı?
Özellikle animenin ilk sezonunda mangadan fena halde kırpılmış. mesela yanlış hatırlamıyorsam 70 ila 100 arası tamamen atlanmış yada sonrasında da bir çok yer atlanmıştı. Bazı yerler de animede çok yavan kalmış, mesela Sei'nin küçüklüğünü anlatan kısımlarda yani annesi ile yaşadıklarını anlatan bölümler örnek verilebilir. neyse tek tek bulmaya gerek yok, eğer ayrıntılı okumak istersen bir ara bakmanı tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık