Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Kaido'yu Kesebilir?

Kim/Kimler Kaidou"yu Kesebilir.

• Kullanılan toplam oy
    88
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koskoca kaidou dediler, 4.6 milyar dediler elin beş para etmez samuray'ı kesiyor...
Bu bölümle bir kez daha koca ana'nın gücünü anladım.
Harbiden eğer gerçekten Kaidoyu kestilerse BM'nin ap ayrı seviye olduğu vurgulanmış olur. Bir de zaafları olmasa... Bu seviyedeki insanların dövüşleri kısa sürmez. Bu yüzden BM kaybetmeye mahkum

Harbiden eğer gerçekten Kaidoyu kestilerse BM'nin ap ayrı seviye olduğu vurgulanmış olur. Bir de zaafları olmasa... Bu seviyedeki insanların dövüşleri kısa sürmez. Bu yüzden BM kaybetmeye mahkum
Kadın hem yaşlı hem kilolu hem de 85 çocuk yapmış. Ona rağmen kaidou'ya denk. Bunun prime zamanını düşünemiyorum bile...

Kinemon ve Denjiro deldiyse çoğu deler normal savunmasını aşamayacakları kesin. O zaman Oden'in yaptığının bir anlamı olmaz. Kaido'nun gözüne ve hatıralarına boşuna zoom açılmadı. Savunma düşünce normal et oluyon işte. Kılıç girer yani. Oden bunu normal savunmalı haline yaptı o yüzden farkı var.

Gyotin kesmez, asarken zincirler kırılır, 10bin metreden atlayıp ölmez ama bunlar kesti ? Sanmam boşa hype yapıyorsunuz kaido, BM'nin yanına düşecek. Umutsuzluğu çizmek için alt yapı bu bölüm. Ama kınları takdir etmedim değil hiç beklemiyordum Kaido'ya yaklaşmalarını. Haftaya en az ikisi ölür veya saf dışı kalır bence, bu bölüm kesinleşmiş iki ölümle birlikte. Genel kanı Denjiro'nun Orochi'yi, Kin'emon'un kanjuroyu almasıydı kaido'yu iten ikili de bunlar haftaya tokatlanabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık