Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Kaido'yu Kesebilir?

Kim/Kimler Kaidou"yu Kesebilir.

• Kullanılan toplam oy
    88
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar üstünden çok zaman geçmiş olsa da Vergo, Sanji'nin bacağını çatlatırken Zoro'nun Kaido'yu kesmesi çok uçuk bir fark yaratır aralarında bence ya. Kesemez.
Suit ve Enma'nın ne kadar fark yarattığına göre bu karşılaştırma değişecektir tabi.

Uygun şartlarda aslında hepsi kesebilir gibi geliyor. Yinede bana göre şu an kesecek güç Mihawk ve Fuji'de var. Bunların yanına hem taşıdığı potansiyel hem de hikaye anlatısındaki yerinden ötürü Zoro demek istiyorum. Bu yüzden King ve Shiryu geçmesini anlamak zor olmasa gerek. Hele şu anki gücü hakkında doğru düzgün bilgimiz olmadığı Shiryu'yu ankette gayet geçebilir. Sanırsın mangada Shiryu kesemeyeceği şey bile yok diye tanıtıldı da onu geçemezmiş.

Uygun şartlarda aslında hepsi kesebilir gibi geliyor. Yinede bana göre şu an kesecek güç Mihawk ve Fuji'de var. Bunların yanına hem taşıdığı potansiyel hem de hikaye anlatısındaki yerinden ötürü Zoro demek istiyorum. Bu yüzden King ve Shiryu geçmesini anlamak zor olmasa gerek. Hele şu anki gücü hakkında doğru düzgün bilgimiz olmadığı Shiryu'yu ankette gayet geçebilir. Sanırsın mangada Shiryu kesemeyeceği şey bile yok diye tanıtıldı da onu geçemezmiş.
Olay potansiyel ve hikayeye bakmıyor. Şu anki seviyeye göre değerlendiriliyor. Yoksa seri sonu zoro'ya baksak, bırak kaidou'yu kesmeyi yener bile. Shiryu zoro'nun ileri ki rakibi o yüzden de önde olmalı diyicem ama sen shiryu'yu rakibi olmayacağını da düşünüyordun.

Kılıç ustası değil ama kılıcı olduğu için Big Mom'da koyulabilirdi çünkü King'in sadece kınında kılıç gördük diye şıklarda olması değişik geldi.Ana'da iyi slash atıyor bir Mihok yapar mı bilmem.

Kılıç ustası değil ama kılıcı olduğu için Big Mom'da koyulabilirdi çünkü King'in sadece kınında kılıç gördük diye şıklarda olması değişik geldi.Ana'da iyi slash atıyor bir Mihok yapar mı bilmem.
Big mom'ın kaidou'yu kesme ihtimali kesin olduğu için şıklara koymadım. Aynı şekilde shanks de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık