Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Kaido'yu Kesebilir?

Kim/Kimler Kaidou"yu Kesebilir.

• Kullanılan toplam oy
    88
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun özel gücü var sadece okunmuş kılıçla ve iman gücüyle kesilebilir olayları Oden onu iki kılıcıyla da kesince bitti. Kesilebilen zarar görebilen adam. Şu listedeki karakterler ama az ama çok bir şekilde bu adamı kesebiliyor olmalı. Mihawk, Fujitora zaten keser herhangi bir ekstra etmene ihtiyaçları yok 1 vs 1'de de keserler. Diğerleri de fırsat bulursa en güçlü saldırılarıyla da olsa kesebilmeli. Kaido'yu yaracaklar adam ölecek ağır hasar alacak vs diyen yok zaten *******.

18 kez yakalandı.9'unda Büyük Hapishane Gemilerini patlattı.Muhtemelen minimum 12 13 kez Denizciler tarafından yakalandı.Dediğim gibi Ryou ile döve döve bayıltmışlar
Kim, nasıl, kaça kaç bir dövüşte Ryou ile bayıltmıştır bilemiyorum ama bu adamı 40 senelik korsanlık hayatında Oden hariç kimse yara vermeyi başaramamış. Mapus damlarında öldüremedilerse, Şiryu ve Magellan da bir halt edememiş demektir. Amiraller de ayrıca fos, hiç biri öldürememiş.

Kaido'nun özel gücü var sadece okunmuş kılıçla ve iman gücüyle kesilebilir olayları Oden onu iki kılıcıyla da kesince bitti. Kesilebilen zarar görebilen adam. Şu listedeki karakterler ama az ama çok bir şekilde bu adamı kesebiliyor olmalı. Mihawk, Fujitora zaten keser herhangi bir ekstra etmene ihtiyaçları yok 1 vs 1'de de keserler. Diğerleri de fırsat bulursa en güçlü saldırılarıyla da olsa kesebilmeli. Kaido'yu yaracaklar adam ölecek ağır hasar alacak vs diyen yok zaten *******.
Eyvallah, herkes kesebiliyor ama öldüremiyor. İlginç, sınırsız iyileşme gücü var herhalde, başka bir açıklaması yok çünkü. Kesilebilen, kanayabilen varlıklar, benim tecrübe ettiğime göre ölüyorlar. Kaido'nun kesilebilmesine rağmen bilmem kaç farklı idam yönteminden sağ çıkmasını bana mantıklı bir şekilde açıkla bakayım :rolleyes:

Eyvallah, herkes kesebiliyor ama öldüremiyor. İlginç, sınırsız iyileşme gücü var herhalde, başka bir açıklaması yok çünkü. Kesilebilen, kanayabilen varlıklar, benim tecrübe ettiğime göre ölüyorlar. Kaido'nun kesilebilmesine rağmen bilmem kaç farklı idam yönteminden sağ çıkmasını bana mantıklı bir şekilde açıkla bakayım :rolleyes:
Öldürmek için uyguladıkları kuvvet yeterli değilmiş demek ki. Kaido yara alsa da bir şekilde ölmeyen bir varlık olabilir, yaşlanması bir noktada durduğu için ölümsüz deniyor olabilir vs. Sonuç olarak zarar görebildiğini gördük artık bu konunun önemi kalmadı yeterli gücü uygulayabilen herkes Kaido'ya zarar verir. Asgari ücretli amele denizcilerin sapladığı mızrak < listedeki karakterlerin en güçsüzünün yapacağı en çöp saldırı zaten.

(Şüphesiz Kaido'nun en ilginç özelliği, ölümsüzlüğü. Hayatı boyunca 7 kez yenilmiş, 18 kez yakalanmış ve işkence görmüştür. Denizciler ve Yonko, onu tam 40 kere idam etmeye çalışmıştır. Ancak Kaido gizemli bir şekilde tüm bu girişimlerden sağ kurtulmuştur.)
Normal şartlar altında Kaidoyu kimsenin kesememesi gerek.

Oden bile keserken ejder formundaydı. Belkide kaido daha gençti, dikkatsizdi, rakibini hafife aldı.
Oda tam bir dövüş çiźmediği için hep varsayım...
Ama sadece Odenin kesmiş olması oldukça önemli...
Burda maharet hem Odende hemde kullandığı seçkin kılıçlarda (enma ve yılanbiçen)
Oden gibi Mihawk ve Zoro var belki bir ihtimal Shiryu olur.

Kim, nasıl, kaça kaç bir dövüşte Ryou ile bayıltmıştır bilemiyorum ama bu adamı 40 senelik korsanlık hayatında Oden hariç kimse yara vermeyi başaramamış. Mapus damlarında öldüremedilerse, Şiryu ve Magellan da bir halt edememiş demektir. Amiraller de ayrıca fos, hiç biri öldürememiş.
Impel Down'a kadar ulaştımı bence o da meçhul.Genelde hapishane gemileriyle taşınıyormuş ama hepsini de batırmış.Ayrıca mesele Amirallerin fos olması değil,OP evreninin fos olması :a:.Kesin hem Mama,hem Shanks hem de WB tarafından esir alındı.Onlarda bi halt becerememişler.Allahın işine bak,kimse yara bile bırakamamış.

Bence Oda cozurttu.Amirallerle,İmparatorlarla,Garp,Sengoku gibi adamlarla kapışıp Oden'den yara almak saçma ve komik bir detay.Ryou dolayısıyla iç organlarının zarar görmesi dışında yenilmesi için pek bir neden yok.Belki bayıltana kadar dövmüşlerdir örneğin Garp Sengoku veya Kizaru gibi tekme yumruk şeklinde ama o da tam etki etmiyor gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık