Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Kaido'yu Kesebilir?

Kim/Kimler Kaidou"yu Kesebilir.

• Kullanılan toplam oy
    88
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onun kesebileceğinden kimsenin şüphesi yok sanırım. O yüzden konmamıştır.
Mihawk'ın olduğu ankette Şanks niye yok hocam. Şanks farklı bir klasmanda mı? Adam korsanlar kralı oldu da haberimiz mi yok. Kılıç kullanıyor ve Mihawk ile düelloları var, hal böyleyken Mihawk'ın kesemeyeceği adamı Şanks mı kesiyor veya tam zıttı. Şanks kesin kesebiliyorsa Mihawk'ı da çıkaralım anketten. Neye göre kestiriyonuz bu adamı, hala anlamış değilim yalnız. Ya millet Oden'i aşırı ezik/zavallı görüyor yada Kaido'da sıkıntı var. Açın 795'i iki üç kere daha okuyun ya, hiç bir şekilde zarar verilemeyen adam diye tanıtıldı bu arkadaş, Zoro ve Smoothie keser diyen tayfa ne yaşıyor.

Mihawk'ın olduğu ankette Şanks niye yok hocam. Şanks farklı bir klasmanda mı? Adam korsanlar kralı oldu da haberimiz mi yok. Kılıç kullanıyor ve Mihawk ile düelloları var, hal böyleyken Mihawk'ın kesemeyeceği adamı Şanks mı kesiyor veya tam zıttı. Şanks kesin kesebiliyorsa Mihawk'ı da çıkaralım anketten. Neye göre kestiriyonuz bu adamı, hala anlamış değilim yalnız. Ya millet Oden'i aşırı ezik/zavallı görüyor yada Kaido'da sıkıntı var. Açın 795'i iki üç kere daha okuyun ya, hiç bir şekilde zarar verilemeyen adam diye tanıtıldı bu arkadaş, Zoro ve Smoothie keser diyen tayfa ne yaşıyor.
Shanks, Yonkou olduğu için onu Kaido'nun dengi görüyorlar. O yüzden onun kesebileceğinden kimsenin şüphesi yoktur. Mihawk'ı ise o klasmanda kabul etmeyenler var. Yıllardır yapılan tartışmaları biliyorsundur. Ben de Mihawk konusunda senin gibi düşünüyorum.

Bir yandan da 7 kez yenildi diye de tanıttı. Kalıcı bir yara kalmadığı için hiç hasar almadı diyemeyiz. Benim şu ana kadar bu seride gördüğüm bir karakterde kalıcı bir yara olacaksa çoğunlukla bir hikayesi oluyor. O yüzden yara kalmış diye pek takılmıyorum.

Tayfadan Luffy ve Zoro en iyi örnekler. Bunlar dışında Shanks var. Akainu var. Wb'nin, Mf'yi yıkan yumruğunu yedi, çizik bile kalmadı. Fakat Aokiji dövüşü sonrasında kalıcı yara kalmış. Daha baksak örnekler bulabiliriz.
18 kez yakalandı.9'unda Büyük Hapishane Gemilerini patlattı.Muhtemelen minimum 12 13 kez Denizciler tarafından yakalandı.Dediğim gibi Ryou ile döve döve bayıltmışlar

Üye silindi 1004

Belki sayıca azınlıkta kaldığı için veya bazı tuzaklar sonucunda 7 kere yenildi. Yani illa hasar aldığı için yenilmiş olması gerekmez. Ama eğer hasar alıyorsa nasıl denizciler ve imparatorlar bu adamı öldürmedi diye bir soru çıkıyor karşımıza. Bu sorunun bütün cevapları da saçma olur. Bu yüzden ben hasar almadığını düşünüyorum Kaido'nun
Dengesiz manyağın teki. Sarhoşken Luffy’e saldırdı. Luffy bile yerin dibine soktu. Sarhoşken yine gidip Yonkou’ya Garp’a falan salça olduysa tekini yiyip bayılmıştır. Garp ya da Edward yarım yumrukla Kaido’yu Allah’ına kavuşturur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık