Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

8 haftada 12 milyon satması imkansıza yakın bir şey, doğru rakamlar olduğunu sanmıyorum.
Yıllar yılı bunların satış rakamları baz alınıyordu her zaman. Ne zaman One Piece geçildi güvenirliliği sorgulanmaya başladı. KnY bu yıl da şimdiden farkı koydu, yani saman alevi deme samanlığa düşer yakar bütün ahırı.

Yıllar yılı bunların satış rakamları baz alınıyordu her zaman. Ne zaman One Piece geçildi güvenirliliği sorgulanmaya başladı. KnY bu yıl da şimdiden farkı koydu, yani saman alevi deme samanlığa düşer yakar bütün ahırı.
Shueisha'nın paylaştığı sayılar ile uyuşmadığı andan beri siteye güvenmiyorum o ayrı konu ama 8 haftada 12 milyon satmış olamaz.

İnanılmaz bir rakam. OP en çok sattığı yıl bile 37 milyon civarı satmış sanırım. 8 haftada yaklaşık 13 milyon çok büyük bir rakam.

Çünkü o OP. Bu KnY'nin nesi var hala onu çözmeye çalışıyorum. Ahanda şimdi seviye artacak diye bekledim durdum.

Sanırım animesi sebebiyle eski ciltlerin satılmasının kaymağını yemeye devam ediyor.

Top-selling shonen manga by volume in January are:
  1. Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer (Vol. 19)
  2. Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer (Volume Set 1 – 18)
  3. Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer (Vol. 4)
  4. One Piece (Vol.95)
  5. The Promised Neverland (Vol. 17)

Bir şeyi yok, hatta çok sıradan ama öyle bir anime yapmışlar ki şu yeni film gelse de gözümüz bayram etse diye bekliyorum.
İşte benim önceliklerim farklı. Ben hikayeciyim. Ona önem veriyorum. One Piece animesini takip etmememin sebebi çizimler değil mesela. Tabii çizimler önemli ama tek başına çizim sıkıntı olsa hala OP izliyor olurdum. Beni bezdiren oraya buraya koydukları saçma sapan filler sahneler oldu. Hikayenin içine ediyor. Boşlukları doldurmuyor aksine animenin kendisine ait bir yapısı oluşmasına sebep oluyor. Ama bu yapının mangadaki aslıyla alakası dahi yok.

İşte benim önceliklerim farklı. Ben hikayeciyim. Ona önem veriyorum. One Piece animesini takip etmememin sebebi çizimler değil mesela. Tabii çizimler önemli ama tek başına çizim sıkıntı olsa hala OP izliyor olurdum. Beni bezdiren oraya buraya koydukları saçma sapan filler sahneler oldu. Hikayenin içine ediyor. Boşlukları doldurmuyor aksine animenin kendisine ait bir yapısı oluşmasına sebep oluyor. Ama bu yapının mangadaki aslıyla alakası dahi yok.
Senin beklentin değil olay zaten ama kny izlerken benim gibi bir çok kişi hikayesini umursamıyor mesele o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık