Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Şimdi bitirdim. Milletin abarttığı kadar iyi değil ama çok kötü de değildi yav. Forumdakilerin bu kadar sallamasının sebebi gereksiz yere yüceltilmesi heralde. Yeni dönem serilerinden bir One Piece; bir HxH bir ToG performansı beklemek saçma. O tarz seriler çok uzun bir süre daha gelmeyecek. :(

Silinmiş Üye

Yani seri o kadar da kötü değil ama yorumlara bakınca tek animeden dolayı iyi sanılıyor gibi. Animesi cidden çok iyi ama hikayesi de o kadar kötü değil sadece manga şu sıralar hızlı gidiyor. Ben kendim kindle üzerinden her vol serisini alıyorum ve oylamalarin çoğu 4, 4.5, 5 olduğundan sürekli önerilenler de duruyor. One piece gibi uzun seri okuyanlar içinde kaçamak oluyor hem yeni takip etmesi kolay hem de hikayesi hızlı gidiyor bir sonraki sayıyı bekliyorsun. Kendim de hikayesi farklı geldiği için okuması eğlenceli geliyor.

Şu anda hashiraların çoğu öldü. Muzan desen sona dogru geldi. Nezuko bi anda uyandı abisine doğru gidiyor. Acaba güçlerini kullanabiliyor mu yoksa başka birşey mi var orasını tam anlamadım. (biraz da hızlı geçtim doğrusu)

Seri konu olarak o kadar boş ki nasıl bitirdim anlamadım sonra animasyon şirketine baktım Fate Stay,God Eater e falan yapan şirketmiş, adamlar resmen diğerlerine siz kimsiniz demiş ya :D mangasını okurum belki ama kesin devam sezonu gelir, animeden izlemek mantıklı birde şu üst düzey sütunlar boş ya çok zorlama tipler xd

Seri konu olarak o kadar boş ki nasıl bitirdim anlamadım sonra animasyon şirketine baktım Fate Stay,God Eater e falan yapan şirketmiş, adamlar resmen diğerlerine siz kimsiniz demiş ya :D mangasını okurum belki ama kesin devam sezonu gelir, animeden izlemek mantıklı birde şu üst düzey sütunlar boş ya çok zorlama tipler xd
Hepsi hikaye tek gerçek Tanjiro! :D Sonraki arc sinema filmi olarak gelecek. Mangasına başlamanı tavsiye ederim gayet eğlenceli.

MuzluYulafEzmesi

Ota boka flashback kullanmasa iyi bir seri aslında :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık