Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Serinin kendisinden çok animeyi yapan şirket övülüyor la. Çok emek harcamış, özenmişler yaparken. Mükemmel bir animasyon kalitesi var büyük iş başarmışlar. Hype'ın çoğu ondan, yoksa tam anlamıyla ortalama bir shounen.
O güzelde, övülünce insan hikayeden beklentiye giriyor. Onu geçtim bu manga Japonya'da One Piece'i geçti satışlarda. Bu çok garip geliyor.

O güzelde, övülünce insan hikayeden beklentiye giriyor. Onu geçtim bu manga Japonya'da One Piece'i geçti satışlarda. Bu çok garip geliyor.
Haklısın ama animeler mükemmel bir pazarlama aracı. İnsanlar üzerindeki etkisi büyük özellikle casual kitle olarak nitelendirebileceğimiz insanlar bir çok seriyi tamamen animeler üzerinden takip ettiğinden, bu kalitede bir animasyon büyük sükse yapıyor.

Garip değil, millet serinin bütün ciltlerine yığıldı hayvan gibi ama ortalamaya bakınca, 17 cilt, cilt başına 700-800k civarı satıyor. One Piece'in ise 4 cildi de en çok satan 4 cilt, cilt başına 2M'den fazla satışı var.

Yani KnY'nin satış patlaması saman alevi misali olacak, seneye 12 milyonun yarısını anca satar.

Haklısın ama animeler mükemmel bir pazarlama aracı. İnsanlar üzerindeki etkisi büyük özellikle casual kitle olarak nitelendirebileceğimiz insanlar bir çok seriyi tamamen animeler üzerinden takip ettiğinden, bu kalitede bir animasyon büyük sükse yapıyor.
Benzer etkiyi animesi SnK için de yapmıştı ama ona bakınca diyorsun ki "Ulan neden önceden bu kadar az satıyormuş?" Bunda tam tersi. :S
Anime sayesinde KnY satışları OP'u geçince Toei bundan bir ders çıkarmış !!

Toei'de ayrı bir dert. Muhtemelen remake yapacaklar bitince. Şöyle 3 manga bölümünden bir bölüm çıkarıp bir de öyle kaymağını yiyecekler One Piece'in.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık