Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Killer

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 155 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
Sjsjsjjsjs. Killer'a çöp demeyelim ama adamın orada ne halde olduğunu bilmiyoruz. Handikaplı olabilir.
Zoro teklediği için otomatikman çöp oluyor algoritma böyle kodu öyle yazmışlar. :)
Yalnız her yorumu da ciddiye almamak lazım. Böyle bir yorum yaptığımı bile unutmuşum. Geçen supernova siralamasi yaptım orda bile Killer'dan bahsetmemisim.:D

Neyse her ne kadar şaşırtıcı olsa da Zoro'yu düz bir orak darbesiyle bayilttigi da ortada şimdi Emre. Bunu görmezden gelmemek gerek. Sen olayın tek tarafına bakıyon.
Güzel bahane beğendim.Peki luffy hodynin ısırığına gitmedi kendini gemiye zorlarken öyle oldu diyen sen aradan vakit geçtikten sonra kızın üstüne yüklenmesiyle bayılan Zoro için aynı hassasiyeti neden göstermiyorsun ? :) Vs bitmiş Zoro kendi bedenini daha fazla zorlamaya çalışırken oluyor sonuçta. @RedTeroR gelsen iyi olur şenlik var bakalım ne diyecek.:D

Adamlar hala Luffy'nin tehlike geçince kendini salmasını Zoro'ya uyarlamaya çalışıyorlar beyler bilmem farkında mısınız ama Gyukimaru hala oradaydı tehlike falan bitmemişti hani işinize gelince Zoro orada 2 v 1 yapıyordu diyordunuz ya Zoro'nun kendini kızın kollarına salması veya kendini bırakması gibi bir şey söz konusu değil anlayın çünkü Gyukimaru hala orada :D He siz diyorsanız ki Zoro 4. boyuta geçti Gyukimaru'nun oradan ayrılacağını biliyordu ondan saldı kendini bir şey diyemem. He Luffy Noah'ı parçalarken kendinden geçse ve bayılsa o zaman hak verirdim size ama işte Noah duruyor ve tehlike geçiyor Hordy yenilmiş keza. Şimdi bu yorumu görmezden gelip kendinizce gelin güvey olabilirsiniz :D

Son düzenleme:
Sitede yine sinirler gerilmiş. Sorduğum soruya iki tane "cevap" geldi. İkisi de birbirinden boş. Yine de sorumun cevabını başka yollardan öğrendim. Biri denk gelirse diye buraya yazayım.
938. bölümde Zoro, Momo'nun kız kardeşi ve Toko'yu korumaya çalışırken aynı anda iki kişi ile karşı karşıya gelmek zorunda kalıyor. Bu iki kişiden birinin adı Kamazo olarak söylenmişti. Bu kişinin aslında Killer olduğu ortaya çıkmış son spoiler bölümü ile. O yüzden, "Killer, Zoro'ya tek attı." dalgası dönüyor sitede.
Arkadaş spoiler vermemek için ona göre bir açıklama yapıp cevap verdim sana yoruma boş diyorsun. Spoiler konusuna bakmış biri olsan zaten bu soruyu sormazdın diye düşündüm. Bu anlamda spoilere bakmayan biri olduğu sonucuna yöneldim ve ona göre cevap verdim.

Bazen fazla ince de düşünmeyeceksin demek ki. Fazla iyilikten de maraz doğuyor.

Zoro teklediği için otomatikman çöp oluyor algoritma böyle kodu öyle yazmışlar. :)

Güzel bahane beğendim.Peki luffy hodynin ısırığına gitmedi kendini gemiye zorlarken öyle oldu diyen sen aradan vakit geçtikten sonra kızın üstüne yüklenmesiyle bayılan Zoro için aynı hassasiyeti neden göstermiyorsun ? :) Vs bitmiş Zoro kendi bedenini daha fazla zorlamaya çalışırken oluyor sonuçta. @RedTeroR gelsen iyi olur şenlik var bakalım ne diyecek.:D
Hasan için manga çıkıp bak bu böyledir dese, böyledirin beşinci anlamı sizin söylediğinize gelmez der kıvırıp olayı WB'ye bağlar xD Hasan bu yani yapar o yüzden bence pek şansın yok :oleyo2:
Yanlış anlama,Açık konusayım senin Zoro fanı oldugunu dusunmuyorum :D Yani savunuyorsun ama metafor üzerine :S
WB, Ace, Zoro diye gidiyor fanı olduğum karakterler ilklerden olmadığı için öyle düşünüyor olabilirsin :bilmem:

Abi ortalık Star Wars a döndü. Tarafını seç diye bir konu başlığı açın tam olsun.:oleyo2:

Kızın üstüne yüklenmesiyle mi bayılmış? Ben Kamazo'yu yendikten sonra bayılıp düşen biri Zoro gördüm. Neyine hassasiyet gösterecem. Adam o yüzden bayılıp düşmüş zaten. Luffy Hordy olayında da ben değil Shirahoshi diyor Luffy Sama yaraların açılıyor daha çok kanıyorsun diye.

Son düzenleme:
Öyle zaten.

Killer ve Zoro olayını büyütmeye gerek yok. İkisinin denk gitmesi gayet normal. Killer da öyle büyük güçten düşme yaşamamıştır. Zoro zaten güçlüymüş diyor.
Aynen. Bakalım killer’in neler yaşadığını görürsek belki daha iyi empati yapıp olayı daha iyi anlarız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık