Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Killer

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 155 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
İlla sayfa bulup at Emre ,uydurma.

Haklısın.Ben kontrol edemeyince şu sahneyle karıştırmışım zaman aralığı yanlış aklımda kalmış.

Yanılmışım kabul ediyorum kusura bakma biraz gaza geldim sanırım.Bak ben yanıldığım zaman durumu kabulleniyorum Zoro konusunda aynısını senden de beklerim bu başlıkta. :D

Haklısın.Ben kontrol edemeyince şu sahneyle karıştırmışım zaman aralığı yanlış aklımda kalmış.

Yanılmışım kabul ediyorum kusura bakma biraz gaza geldim sanırım.Bak ben yanıldığım zaman durumu kabulleniyorum Zoro konusunda aynısını senden de beklerim bu başlıkta. :D
Fazla bu tarz konuları tartışmayacagım artık. Bölüm çıkınca anlarız Killer'ı. Diyeceğim tek şey adam kim olduğunu bile bilmiyormus. Yeni spoiler de söylenmiş. Sen karar ver sana kalmış.

Cidden Kamazo'nun bayıltmasından çok daha vahim bir durum değil mi açlıktan bayılmak?
Ki biz Zoro'yu 9 gün çarmıha gerilmiş aç olarakta gördük. Hırpalanmış bir Zoro vardı ve orada dayanıklı görünüyordu. Bu adam Kuma'nın sinirine bile dayandı. O esnada karnı toktu da ondan mı dayanabildi?? Bu açlık olayını bende garipsiyorum biraz.

Ki biz Zoro'yu 9 gün çarmıha gerilmiş aç olarakta gördük. Hırpalanmış bir Zoro vardı ve orada dayanıklı görünüyordu. Bu adam Kuma'nın sinirine bile dayandı. O esnada karnı toktu da ondan mı dayanabildi?? Bu açlık olayını bende garipsiyorum biraz.
Mangaka çizmiş biz ne yapalım. Bizce de garip. Ama çizmişse de kabul ederiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık