Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Karasakal'ın Sırrı (Çeviri)

Teoriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
Eger oyle olsaydi bence zoro ve luffy gibi iq su dusuk adamlarin farkedip de naminin farketmemesi garip olurdu. Bence burada daha gizemli birseyler var gibi zoro ve luffy ic guduleriyle karasakalda birseyler hissediyor bence.
Bana da öyle bir çağrışım yapmıştı ama Ace döndüğü sahneyi düşünmeni rica ediyorum. O sahne ile bu sahne bağlantılı gibi geldi bana. Luffy'nin hayalleri ile dalga geçildi ve bunlar yaşandı. Daha sonra ise Ace ile dalga geçildi ancak Ace buna izin vermemeye çalıştı. Ace'in sonunu gördük. Bunlar Jaya'ya gelirken ölen kuşları kimin öldürdüğü ve kim olduğu da Mf arcında açıklandı. Adını tam hatırlamıyorum ancak o adamın bu sahnede Luffy gili izlediğini düşünüyorum. Diğerler Karasakal korsanları da dikkatini o noktaya yoğunlaştırmış olabilirler.Böyle bir sahne bir kere de Shanks ile yaşanmıştı.Haydutlar dalga geçtiler ama Shanks gil iplemedi bile. Dalga geçip eğlendiler ve Luffy o zaman öğrendi bu davranışı. Shanks ile Karasakal arasında da böyle bir sahne olmasını bekliyorum ben.

Odanın bile bu kadarını düşüneceğini hiç sanmam hem de hiç. Çok derin dusunuyorsun ama basit ya mi yami'nin patlamayı sürekli yuttuğu için ölmuyor o kadar

Meyveyi çalma sadece Teach'ten kaynaklanan bir şey değil aynı zamanda hatta çok büyük bir ihtimal yami yami no mi nin özelliklerinden biridir. Teach Thach'i meyveyi yemeden önce öldürmüştü ve eğer thach meyveyi yeseydi elbette ki öldürmeyeceğini söylemişti.

Meyveyi çalma sadece Teach'ten kaynaklanan bir şey değil aynı zamanda hatta çok büyük bir ihtimal yami yami no mi nin özelliklerinden biridir. Teach Thach'i meyveyi yemeden önce öldürmüştü ve eğer thach meyveyi yeseydi elbette ki öldürmeyeceğini söylemişti.
Dressroza da BB'nin adamı meyve çalmaya çalışıyordu o sahneyi kaçırmış olabilirsin. Muhtemelen BB'nin tayfa da biliyor çalmayı.

Dressroza da BB'nin adamı meyve çalmaya çalışıyordu o sahneyi kaçırmış olabilirsin. Muhtemelen BB'nin tayfa da biliyor çalmayı.
Onu biliyorum ama karasakalin Thach için 'meyveyi yeseydi onu öldürmeyecektim' demesi meyve gücünü kullanicidan söküp alması için direkt olarak yami yami'nin bir özelliği olarak düşündürdü bana. Kullanici öldükten sonra şeytan güçleri en yakın uygun meyveye gider diye teori var. Ama belki yami yami ile yanında meyve olmadan da direkt olarak bedenin icinden yetenekleri emebiliyorsundur.
Yani bence Teach özelinde bakacaksak meyveyi kullanicinin bedeninden sökmesi yami yami'nin yetenekleri sayesinde ama 2.meyveyi yiyebilmesi Teach'in kendi fiziksel özelliği sayesindedir.

Yami yami meyvesini yemeden önce bile kimse onun uyuduğunu görmemiş.Muhtemelen kardeşi vardır ve yer değiştiriyorlardır.

buradaki en tutarlı kısım referans alabiliceğimiz yer bence marco nun yorumudur normal bir vucudu olmayışı.. harry potter felsefe taşını hatırlayın vucudunun herhangi bir yerinde görmediğimiz bir yada iki surat olabilir vucudun iradesini nöbetleşe devralan uyumama mevzusunuda bu şekilde açıklayabiliriz tek beden 3 ayrı ruh kerberos meyvesi yerine kerberosa böyle bir atıfta bulunabilir yami yami nin gücü yada kerberos meyvesi biraz zorlama gibi geliyor ama oda bu nolucağıda belli olmaz bekleyip göreceğiz :bilmem:

Onu biliyorum ama karasakalin Thach için 'meyveyi yeseydi onu öldürmeyecektim' demesi meyve gücünü kullanicidan söküp alması için direkt olarak yami yami'nin bir özelliği olarak düşündürdü bana. Kullanici öldükten sonra şeytan güçleri en yakın uygun meyveye gider diye teori var. Ama belki yami yami ile yanında meyve olmadan da direkt olarak bedenin icinden yetenekleri emebiliyorsundur.
Yani bence Teach özelinde bakacaksak meyveyi kullanicinin bedeninden sökmesi yami yami'nin yetenekleri sayesinde ama 2.meyveyi yiyebilmesi Teach'in kendi fiziksel özelliği sayesindedir.
Olabilir. Çok derin bir konu. Meyve özelliği mi yoksa yöntemle elde edilen bir özellik mi bilmiyorum. Bu yüzden özellikle mangada açıklandığı ana kadar bekleyeceğim. Adam çıkıp D ler 2 meyve yiyebiliyor dese bile şaşırmam herhalde

ben bunu 2-3 sene evvel söyledim bi yerde. 3. meyveyi yiyemicek hiç bi zaman. Çünkü 3 kardeşi birleştiren bi meyvesi vardı hep.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık