Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Karasakal'ın Sırrı (Çeviri)

Teoriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
Eline sağlık. Ben üç kardeş olayına pek ihtimal vermiyorum ancak 2 meyve yiyebilmesini hatta 3 olacaksa bunun karanlık meyvesiyle alakalı olması dışında Teach'in Gorosei'lerden farklı bir şeyler bilmesine yoruyorum.

Tutmaz gibi. Marconun yami yaminin ozelliklerini bilmesine imkan yok mfde. Teachin meyve caldigini bile bilmiyodur gorene kadar. Ve mfde teachin vucudu herkesinkinden farkli yorumunu yaptirmisti mangaka. Cerberus veya bu teoriye benzer birsey cikar fakat tam olarak bu degildir.

Wb gibi biri fark etmemesi imkansız özellikle. 3 kardeş olayına ihtimal vermiyorum. 2 kardeş yıllarca aynı bedende yaşaması akıl sır işi değil.
Karasal yami yamiyi WBden ayrıldıktan sonra yedi onun icin WB tayfasinda farkedilmemiş olabilir ve tabi bu da yıllarca aynı bedende olmadıkları anlamına gelir

Cariboudan sonra bu teori benim de aklıma gelmişti. Bence teorinin tutma ihtimali %20

Bana göre Teach iki meyve yemedi. Sarsıntı Meyvesi'nin ruhunu karanlığın içine çekti. Böylece hem iki meyve yemedi, hem de iki meyve kullanabilir oldu. Bunun bir kesinliği yoktu. O yüzden Karasakal Korsanları başarısızlık durumunda dağılmaktan bahsettiler.

Bana göre Teach iki meyve yemedi. Sarsıntı Meyvesi'nin ruhunu karanlığın içine çekti. Böylece hem iki meyve yemedi, hem de iki meyve kullanabilir oldu. Bunun bir kesinliği yoktu. O yüzden Karasakal Korsanları başarısızlık durumunda dağılmaktan bahsettiler.
Neden meyve elde edememe durumda bir korsan tayfası dağılmaktan bahsetsin ki? Bariz bir şekilde başarısızlık Karasakal'ın ölümüydü.

Oda bu, yapar mı yapar. Seni çılgın Oda :cool: Ben sevdim. Bunları düşününce seri sonunda Luffy'nin geçeceği seviyeyi düşünmek bile heyecanlandırıyor beni.

Eğer böyleyse acaba Shanks olayında Shanks bunu bilmediğinden boş anında bu kardeşlerden biri mi çıkıp iz bıraktı?

Çevirine sağlık çörekçi kardeş.

Teori çok güzel ama bu hali, bahsedildiği üzere Teach'in WB korsanları geçmişiyle çakışıyor. Bu da yapışık üçüzler gibi bir şeyle açıklanabilir. Cerberus çok beklendik olur. Yami yamiden kaynaklanan durumda ise Gorosei tarafindan bilinirdi, hakikaten.
Oda karakterlerin uzuvlarını gizlemeyi seviyor. Bu sebeple Teach ve kardeşleri Katakuri gibi travmatik bir cocukluk geçirmiş olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık