Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Karasakal'ın Sırrı (Çeviri)

Teoriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
O da bana çok zorlama gibi geldi. Neden böyle dursunlar amaç ne yani. :D Ama Trebol gerçeğini de unutmamak lazım.. Ne diyim inşallah böyle bir şey değildir yoksa teachden soğurum. Bu arada üstte attığın anime resimleri mangada da geçiyor mu? Malum animeye güven olmaz.
Tutmasa bile adamların yaklaşımları güzel oluyor. En azından aklımızda bir fikir oluyor. Trebol ''salağı'' bile o sümüğün içinde yıllarca saklanmış da kimse farketmemiş, Karasakal gibi zeki bir adam/adamlar daha iyi saklanır. :D
Turta yediği sahneler var ama karşılaştırmadım. Üstünkörü baktım da tutuyor gibi bu diş olayları. İmpel Down olanına bakmadım.

Güzel teoriymiş.
Aklıma Prestij filmini getirdi.

Mümkün tabi ama neden yani? Ayrı ayrı takılsınlar şu vakitten sonra. Teoride bu kısım eksik. Bunları bir arada karanlığın içinde yaşamak zorunda bırakacak birşey...

Eline sağlık.

Şimdi o değil onlar kısmını herkes genelde Burges ve diğer adamlarına yoruyor. Lufy ve Zoro orada bilinçli haki kullanamaz. Onların yaptığını kalbur üstü adamların fark etmemesi imkansız. Wb gibi biri fark etmemesi imkansız özellikle. 3 kardeş olayına ihtimal vermiyorum. 2 kardeş yıllarca aynı bedende yaşaması akıl sır işi değil. Hem Teach eğer şeytan meyvesi yemiş olsa, gemide fark edilirdi. Suya karşı veya başka durumlara karşı ortaya çıkardı. 2 kardeş yıllarca nerde saklandı? 3 kafanın 3 meyve olacağını düşünüyorum. Logia-paramecia-zoan. Mf'de bunu başkaları fark etmeme ihtimali yok. Fuji gibi k. haki kullanıcıları ortamı tarıyor. Herkesin örtüye odaklandığını düşünürsek başka bir auranın ortaya çıktığını anlamaları lazımdı.

Yok yok benimkinden yaratıcı olmuş beğendim :D
Eyv. o zaman :)

Eline sağlık.

Şimdi o değil onlar kısmını herkes genelde Burges ve diğer adamlarına yoruyor. Lufy ve Zoro orada bilinçli haki kullanamaz. Onların yaptığını kalbur üstü adamların fark etmemesi imkansız. Wb gibi biri fark etmemesi imkansız özellikle. 3 kardeş olayına ihtimal vermiyorum. 2 kardeş yıllarca aynı bedende yaşaması akıl sır işi değil. Hem Teach eğer şeytan meyvesi yemiş olsa, gemide fark edilirdi. Suya karşı veya başka durumlara karşı ortaya çıkardı. 2 kardeş yıllarca nerde saklandı? 3 kafanın 3 meyve olacağını düşünüyorum. Logia-paramecia-zoan. Mf'de bunu başkaları fark etmeme ihtimali yok. Fuji gibi k. haki kullanıcıları ortamı tarıyor. Herkesin örtüye odaklandığını düşünürsek başka bir auranın ortaya çıktığını anlamaları lazımdı.
Luffy ve Zoro'nun orda haki kullandıkları düşünülebilir aslında, hakinin hangi durumlarda ortaya çıktığı düşünülürse. Hakiye irade gücü demek yanlış olmaz. Luffy ve Zoro o konuşmadan önce içerde bir nevi irade savaşı ve şovu sergilediler. ( Bellamy'nin alay etmesi vesaire). O yüzden Karasakal karşısında bilinçsiz de olsa haki açmaları imkansız değil.

Wb neden farketmedi ve yıllarsa nasıl saklandılar dersen:

-Luffy ve Zoro nasıl farkettiler: Luffy'nin her şeyin sesini duyma, Zoro'nun her şeyin nefesini hissetme(galiba) siyle alakalı olabilir. Diğer karakterlerden farklı olarak bu ikisinde bu durumlar var sadece.

-Teorinin en sıkıntılı noktasi Yami Yami'den önce nasıl saklandırlar kısmı. Oraya ben de bir anlam getiremedim valla. Ama Teach'in Cerberus teorisindeki gibi bir vücudu varsa bu mantıklı olabilir. Geriye tek soru, neden? O da zamanla açıklanır herhalde.

Bir de şu var. Logia olup vurmak için haki gerekmeyen tek meyve Yami Yami. Valla bu tek taraflı olamaz. Yami Yami nasıl ki karşı taraftan haki istemiyor o zaman kendi kullanıcısının hakisini de iptal edebilir. Yani vücuttan dışarıya sezilecek bir aura çıkmadığı için farkedilmemiş olabilir.

Son düzenleme:
Cerberus un modifiye hali olmuş :D Dün görmüştüm face sayfasında.Tutmaz bunlar.Op düz seri her ne kadar gizem saklasa da.Bu adam da tayfa gibi gelişti.İlk gördüğümüz de 1.80 ise mf de 3mt oldu.Güzel karakter BB ama bu tarz teoriler tutmaz bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık