Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Karasakal'ın Sırrı (Çeviri)

Teoriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    71
Eline sağlık. :) Konuyu düşünürken çok önemli bir detay yakaladığımı düşünüyorum.Tarihe burada not düşülsün. Jinbei id arcında önce Teach diyor sonra düzeltip kurohige diyor. Mf savaşında Shanks Teach diyor sonra hayır kurohige diyor.
Acaba bu ikisi durumun farkındalar mı yoksa ? :) Yani demek istiyorum ki aslında Teach ve Karasakal iki farklı kişi iki bambaşka kişilik onlar da bunu biliyorlar. :) Bir çocuk gibi turta yiyen Teach ama savaşta güçlü olan karasakal olduğu için düzelterek onun ismini söylüyorlar savaş pozisyonu alındığında.Bunlara ek olarak üçüncü bir kişilik daha olabilir.Kardeşlerin bedenlerini yutmuş olmasa bile kişilik bölünmesi dediğimiz olayın kesin olduğunu düşünüyorum.Yani şizofreniye benzer bir vaka çıkaracak karşımıza mangaka.

BB hakkında okuduğum en mantıklı teori.Herkes çift meyvenin öldüreceğini söyledi üç başlı kurt bana mantıklı gelmemişti zaten.Eline sağlık teşekkürker.

Eline sağlık nihayet okuyabildim.
-Bana göre tutma ihtimali biraz zayıf gibi. Bazı sorular cevapsız kalıyor.Mesela Wb'nin yanındayken tek kişi olduğunu biliyoruz. Ayrıca diğer kardeş veya dostlarını kendi vücudunda tutacak bir karakter olduğunu düşünmüyorum fazla fazla hasar yiyen hali ile. Karakterine baktığımızda benim devrim başlıyor diyor , ayrıca deprem meyvesini yiyen kardeşi de artık dışarı çıkmalıydı , bir set çekerdi asıl halinin yanına. Bir kaç soru daha da var aklımda.

Ben de kesinlikle böyle bir şey bekliyordum. Teorinin arka planını tarihteki kişilerden esinlenerek doldurunca taşlar yerine daha iyi oturuyor, eline sağlık.
Güzel teori olmuş.

Ben de bunun üzerinden bir karalama yapayım.

Luffy-Sabo- Ace üçlüsü de bildiğimiz gibi ayrı üçlü bir kardeş.

Bizim üçlüden Ace vs 3 Teach kardeş olmuş ve Ace yenilmiştir. Aynı şekilde Sabo'da ilerde bir gün 3 Teach Kardeşe yenilir ve ölür.

Sabo ve Ace'in iradesi Luffy'e geçer. Bir anlamda Luffy'de 3 kişinin iradesini taşır. Teach kardeşler ise fiziksel olarak bağlantıya da sahiptirler. Bu anlamda Luffy ( Kendisine aktarılan Sabo ve Ace iradesi) vs 3 Teach kardeş gibisinden bir paralellik belki görürüz.

Tabi baya absürt duruyor. Pek ihtimal de vermiyorum.
Bence gayet 10 numara olmuş ve ben gayet ihtimal veriyorum :) Seri miras kalan irade üzerinden yürüyor ne de olsa.

Teach'in 2 DF durumuyla alakalı aklıma birkaç fikir gelmişti fakat hep bir noktada eksikmiş gibi hissediyordum. Şu ana kadar okuduğum teoriler arasında aklıma en yatanı buydu

Teorinin can alici kismi olmus bu sahne, o degil onlar demesi luffy ve zoronun cok ilginc bu detay animede geciyor mu tam hatirlayamadim ama böyle bir konusmanin gectigini hic hatirlayamadim. Teach herkezin goremeyecegi birseyler sakliyor gibi kendi bedeninde bunu sadece hissedebiliyorlar bu sahnede ona atif gibi geldi. Bende sacma bir teori atayim teach klon klon no mi meyvesi yemisdir ama bu klonlar siradan klon degil kendi bedeninde yasayabiliyor ama bir siniri vardi yami yami no miyi ele gecirince sinirlarida kaldirdi.

Teorinin can alici kismi olmus bu sahne, o degil onlar demesi luffy ve zoronun cok ilginc bu detay animede geciyor mu tam hatirlayamadim ama böyle bir konusmanin gectigini hic hatirlayamadim. Teach herkezin goremeyecegi birseyler sakliyor gibi kendi bedeninde bunu sadece hissedebiliyorlar bu sahnede ona atif gibi geldi. Bende sacma bir teori atayim teach klon klon no mi meyvesi yemisdir ama bu klonlar siradan klon degil kendi bedeninde yasayabiliyor ama bir siniri vardi yami yami no miyi ele gecirince sinirlarida kaldirdi.
Orada pusu kuran Karasakal korsanlarını anlatıyor bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık