Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kairoseki Etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyve'yi bulmadan Kairosekiye bir şey yediremez. Ben Teach'in Dünya hükümetine yardım edeceğini de sanmıyorum.Vegapunk kendisi bulmuştur.Karanlık ekleme filan,olmaz o iş.

Hatırlıyorsan Kumanın üzerinde oynamış ve ona da ışın eklemişti, Kizarunun uzerinde arastırma yapıp ışınından aldığı bilgiyle. Meyvelerin zaman tekrar tekrar oluştugu düşünülürse, geçmişte incelenmiş olabilir... Neden bu kadar öfkelisin, bir sorun mu var?
Öfkeli değilim, aynı şeyler tekrar tekrar yazılınca sevmiyorum sadece.
Geçmişte incelenmiş olabilir tabi, ancak Vegapunk'ın incelediğini yada inceleyebileceğini hiç sanmıyorum o açıdan pek mümkün değil ; teach 20 sene aramış ardından ele geçirmiş ve bu meyvenin reenkarnesi kim bilir ne zamandı vs vs...

Meyve'yi bulmadan Kairosekiye bir şey yediremez. Ben Teach'in Dünya hükümetine yardım edeceğini de sanmıyorum.Vegapunk kendisi bulmuştur.Karanlık ekleme filan,olmaz o iş.
Hocam meyve kullanıcısı öldükten belli bir zaman sonra meyvenin tekrar olustugu dusunuluyor. Cunku meyveler 1 kereliğine oluşsaydı meyve kitapları var olmazdı. Yani Teach ten önceki karanlık meyvesi kullanıcılarından biri incelenmiş olabilir.

Meyve kullanıcısında iken öldükten sonra ardından 100 yıl geçmesi gerekiyor,meyvenin tekrar oluşması için. Teach bunu 20 yıl aradığına göre olayları bilmediğimiz için düz mantık içinde 120 yıl bu meyve ortalar da yok demektir.Vegapunk sence 120 yaşından büyük mü ?ya da 120 yıl önce teknoloji bu kadar gelişmiş miydi ? Saçma sapan varyasyonlar yapmaya gerek yok. Kairosekiye,meyve gücü olan Karanlığı nasıl sokacaksın ben onu da merak ediyorum.

Meyve kullanıcısında iken öldükten sonra ardından 100 yıl geçmesi gerekiyor,meyvenin tekrar oluşması için. Teach bunu 20 yıl aradığına göre olayları bilmediğimiz için düz mantık içinde 120 yıl bu meyve ortalar da yok demektir.Vegapunk sence 120 yaşından büyük mü ?ya da 120 yıl önce teknoloji bu kadar gelişmiş miydi ? Saçma sapan varyasyonlar yapmaya gerek yok. Kairosekiye,meyve gücü olan Karanlığı nasıl sokacaksın ben onu da merak ediyorum.
Hocam o bir teori, yani hiçbiyerde gecmiyor, dogru olabilir de olmayabilir de, benim düşüncem için de aynı durum sözkonusu zaten

Meyve gücünü iptal eden Kairosekiye,Meyve gücü (Karanlığı) sokamazsın.Öyle teori olamaz yani.

Ben Anime de görmüştüm.Bayağı zaman geçti zaten hangi bölümde hatırlamıyorum.Meyve kullanıcısının öldükten 100 yıl sonra meyvenin tekrar oluştuğu olayını.

Denize düşen meyve kullanıcısı Meyve yeteneğini kullanamıyor.
Kairoseki takılan meyve kullanıcısıda Meyve yeteneğini kullanamıyor.(Yada iptal oluyor)
Şimdi asıl sorulması gereken soru bana göre Marco denize düşerse akıbetinin ne olacağı meyve yeteneğini kullanamayacağı kesin ama Luffy'nın başına gelen tarz bir durum Marco'nunda başına gelirse ne olur acaba Deniz içinde iyileştirici yeteneği olan meyve onarım işine devam eder mi ?
Her meyve farklı tepki veriyor demek bana en mantıklısı gibi geliyor tabi buda Teori gibi oluyor Yani Luffy denize düştü ama halla lastikti ama ACE denize düşse logai'lığı ortadan kalkar gibi düşünüyorum yada Marco denize düşse vücüdü kendini yenileyemez.
Zamanla herşey açıklanacaktır.
@Locrian Karanlık monte edilmiştir demektense Yoğunluğu fazladır demek daha mantıklı geliyor, Bu teorinin gerçekleşme ihtimali düşük, ama yinede ortaya yeni bişey atmanı takdir ediyorum :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık