Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yapmaa sen mi değilsin? :D O değilde Bak şimdi teori'ye; "Oda - Oden" Çakal Oda'yı görüyor musun ? İsmi de kendinden türetmiş gibi. Eee Zoro da, Oda'nın manevi oğlu olduğuna göre, Oden, Zoro'nun babası diyebilir miyiz? :D
Sonunda biri dile getirdi yav. Odæn diyorum ben kendimce onlara. :oleyo:

Güzel teori olmuş ellerine sağlık ama bazı yerlerin farklı olacağı fikri var bende de.

Lanet ve ölümsüzlük olayı mantıklı bu da Luffy nasıl bir power up alırsa alsın (G5, uyanış vs) Kaido’yu öldüremeyecek demek anlamına gelir.

Bir çok seride bazı düşmanlar veya yaratıklar sadece belirli silah veya ekipmanlarla zarar görebilir, Kaido da eğer bu şekilde lanetlendiyse sadece Shodai Kitetsu ile zarar görmesi tutarlı görünüyor. İki kitetsunun dövülmesi ve yeni kılıç oluşması da kendi içerisinde olabilecek şeyler. Kılıcın bir hayli büyük olacağını düşünüyorum, dolayısıyla zoro gibi ufak adamların kullanabileceği yapıda olmayacaktır.

Buraya kadar tamam ama bundan sonrası daha farklı ilerleyebilir. Hatırlarsanız kılıç tutmayı bile bilmeyen Luffy bir formda kılıcı gayet iyi kullanabiliyordu. Wano gibi bir ülkede alabileceği gölgelerle ne tür bir kılıç ustasına dönüşebilir, hayal etmesi gerçekten güç.

Burada bir sorun olabilir, o da kılıcın laneti. Onu da Zoro’nun gölgesini alarak bastırabileceğini düşünüyorum.

Ancak Oda’nın karakterleri öldürmediğini düşünürsek Kaido’nun bir şekilde mühürleneceği de varsayılabilir.

Nightmare Luffy v2’nin kılıcı Kaido’nun göğsüne soktuğu anı ve ortaya çıkacak görüntüyü kafamda canlandırabiliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık