Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ben zorunun seri de ki tüm kılıç ustalarından bile kat ve kat güçlü olmasını istiyorum isimini duyanların buz kesilmesini istiyorum.Öyle ki bizim vampir bile yanında cüce kalsın istiyorum esamesi okunmasın. O yüzden oda torpilli bir karakter istemiyoruz ,lütfü böyle zoro böyle olmasın kazıyarak çıksın.Zorunun en güçlü kılıçlara zaten ihtiyacı var o yüzde bu arc zoro arc olacak demiştim. Yeni kılıçları ile şimdiki gücünün x100 artıracaktır.Gözü ile akalı çok şey konuşuldu.İçinde ki ruhu hapsetti falan diye bu teori de var bakalım neler olacak.
@Densetsu no Samurai @Mr.Bushido @Roronoa Zoro bu arkadaşı harcamasınlar, hemen kanatlarınız altına alın. Sizden öte bir isteği var. Bu adam... Nirvana!

Emekleriniz için çok teşekkürler.

Bence bu teorinin bazı kısımları hoş. İki kitetsu birleşmesi filan oldukça sıradışı ve olmaması için bir neden yok. Ancak, Hitetsu bence daha farklı bir kılıç yapacak. Bu da kairouseki kılıcı yada poneglifler için kullanılan materyalden yapılma bir kılıç olacağı kanısındayım. Oden'in kılıcı da bunlardan birisi olabilir.

Bir diğer şey Ryuma kılıcı olan hazan suyu'nu bence Wano halkına (Momonosuke'ye) bırakacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ben zorunun seri de ki tüm kılıç ustalarından bile kat ve kat güçlü olmasını istiyorum isimini duyanların buz kesilmesini istiyorum.Öyle ki bizim vampir bile yanında cüce kalsın istiyorum esamesi okunmasın. O yüzden oda torpilli bir karakter istemiyoruz ,lütfü böyle zoro böyle olmasın kazıyarak çıksın.Zorunun en güçlü kılıçlara zaten ihtiyacı var o yüzde bu arc zoro arc olacak demiştim. Yeni kılıçları ile şimdiki gücünün x100 artıracaktır.Gözü ile akalı çok şey konuşuldu.İçinde ki ruhu hapsetti falan diye bu teori de var bakalım neler olacak.
Böylesini ilk defa görüyorum, farklı bir seviyedesin.

Tebrikler sherlock holmes büyük başarı :D Tek mesajımla beni zorucu ilan etti beyler yorum sizin :D
Basit bir şakaya bu kadar içerlemiş olman ve verdiğin cevabın çok da gizlenmemiş hakaretler barındırması falan çok daha büyük sorunları işaret ediyor. :) Zorocu olup olmaman çok da mühim değil anlayacağın. :) Haydi kolay gelsin sana. :)

İlginç. Beklentilerin beni aşıyor. :flaugh:
@Densetsu no Samurai @Mr.Bushido @Roronoa Zoro bu arkadaşı harcamasınlar, hemen kanatlarınız altına alın. Sizden öte bir isteği var. Bu adam... Nirvana!
Bizim onu değil, onun bizi kanatları altına alması lazım bence. :flaugh:
Emekleriniz için çok teşekkürler.

Bence bu teorinin bazı kısımları hoş. İki kitetsu birleşmesi filan oldukça sıradışı ve olmaması için bir neden yok. Ancak, Hitetsu bence daha farklı bir kılıç yapacak. Bu da kairouseki kılıcı yada poneglifler için kullanılan materyalden yapılma bir kılıç olacağı kanısındayım. Oden'in kılıcı da bunlardan birisi olabilir.

Bir diğer şey Ryuma kılıcı olan hazan suyu'nu bence Wano halkına (Momonosuke'ye) bırakacağını düşünüyorum.
Yorumun için teşekkür ederiz. Dediğin gibi de olabilir tabii.:sapkali:
Jump kapağındaki ayrıntı güzelmiş. Ellerinize sağlık. Tutarsa soluğu burada alıyoruz.
Teşekkür ederiz. Tutmazsa unutulsun lütfen. :flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık