Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Teoriyi soluksuz okudum ve gerçekten gözümün önünde canladırabildim. Harika bir iş çıkarmışsınız ellerinize sağlık. Teori tutar tutmaz çok önemi yok bu yazdıklarınız benim için artık gerçekleşmiş şekildeler :)

Küçük bir rica ile kapalı gözün üzerinede bir şeyler eklemenizi istiyorum. En azından 4. kılıcı çok istiyordum ve birleşme olayı ile huzura kavuştu ancak göz için hala havada kalıyor. Belkide sizin kılıçların birleşimi teorisiyle gözde aynı anda açılır ama neden kapalı olduğu hala bilinmezliğin dibinde.

Umarım onunla ilgili eklemelerde yaparsınız.

Elinize, emeğinize, fikirlerinize sağlık. Bu arada yorumda teoriyi destekleyen ve eklemeler yapanlara teşekkür ederim. Teoriyi okumak heyecanımı dindirmedi birde yorumlarda heyecan yaşadık.

Keşke manga sayfaları için bizim çevirileri kullansaydın. Üzdü.
Konuyu hazırlarken biraz acele ettim. Resimleri bilgisayara indirmeden, direkt site üzerinden yükledim. İlk başta sizin çeviriden almaya özen gösterdim ama saçma bir hatayla karşılaşınca diğer siteye yönelmek zorunda kaldım. Önceki teori çevirisinde sizin çeviriyi kullanmıştım mesela. Neyse ki, düzenledim şimdi. :sapkali:

Güzel teori olmuş ellerine sağlık ama bazı yerlerin farklı olacağı fikri var bende de.

Lanet ve ölümsüzlük olayı mantıklı bu da Luffy nasıl bir power up alırsa alsın (G5, uyanış vs) Kaido’yu öldüremeyecek demek anlamına gelir.

Bir çok seride bazı düşmanlar veya yaratıklar sadece belirli silah veya ekipmanlarla zarar görebilir, Kaido da eğer bu şekilde lanetlendiyse sadece Shodai Kitetsu ile zarar görmesi tutarlı görünüyor. İki kitetsunun dövülmesi ve yeni kılıç oluşması da kendi içerisinde olabilecek şeyler. Kılıcın bir hayli büyük olacağını düşünüyorum, dolayısıyla zoro gibi ufak adamların kullanabileceği yapıda olmayacaktır.

Buraya kadar tamam ama bundan sonrası daha farklı ilerleyebilir. Hatırlarsanız kılıç tutmayı bile bilmeyen Luffy bir formda kılıcı gayet iyi kullanabiliyordu. Wano gibi bir ülkede alabileceği gölgelerle ne tür bir kılıç ustasına dönüşebilir, hayal etmesi gerçekten güç.

Burada bir sorun olabilir, o da kılıcın laneti. Onu da Zoro’nun gölgesini alarak bastırabileceğini düşünüyorum.

Ancak Oda’nın karakterleri öldürmediğini düşünürsek Kaido’nun bir şekilde mühürleneceği de varsayılabilir.

Nightmare Luffy v2’nin kılıcı Kaido’nun göğsüne soktuğu anı ve ortaya çıkacak görüntüyü kafamda canlandırabiliyorum.
Gölge olayı da bazıları için çok heyecan verici ve sıkça dile getirilen bir teori. Ancak beni pek mutlu etmez. Manganın kendini tekrarlaması her zaman benim canımı sıkan bir durum.
Teşekkür ederiz yorumun için.

Teoriyi soluksuz okudum ve gerçekten gözümün önünde canladırabildim. Harika bir iş çıkarmışsınız ellerinize sağlık. Teori tutar tutmaz çok önemi yok bu yazdıklarınız benim için artık gerçekleşmiş şekildeler :)

Küçük bir rica ile kapalı gözün üzerinede bir şeyler eklemenizi istiyorum. En azından 4. kılıcı çok istiyordum ve birleşme olayı ile huzura kavuştu ancak göz için hala havada kalıyor. Belkide sizin kılıçların birleşimi teorisiyle gözde aynı anda açılır ama neden kapalı olduğu hala bilinmezliğin dibinde.

Umarım onunla ilgili eklemelerde yaparsınız.

Elinize, emeğinize, fikirlerinize sağlık. Bu arada yorumda teoriyi destekleyen ve eklemeler yapanlara teşekkür ederim. Teoriyi okumak heyecanımı dindirmedi birde yorumlarda heyecan yaşadık.
Güzel yorumun ve desteğin için çok teşekkür ederiz. :)
Zoro, iki yıl aradan beri bilinmezliklerle dolu. Kapalı gözü de bunlardan birisi. Açıkçası bunun Kaido'yla bir bağlantısını kuramıyorum. Zoro'nun şeytani ruhuna falan bağlanabilir tabi ama şimdilik gerek yok gibi. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık