Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    318
Kaido için yapılan sunum ile Mangaka en güçlü bu adam diyor. Ama en güçlü olmak yenmek için yeterli mi? Değil. Dövüş bu sonuçta. Ben Mangaka'nın isteğine bakar diyorum. Böyle bir vs'de hangi taraf yenerse yensin kimsenin o nasıl yenebilir ya da yenilebilir diyeceğini sanmıyorum.

Dalmış ama yakalanmış baksana. Dalması onun kazandığını göstermez.
Kazandı demedim zaten. 1 vs all yapması onun 7 kez yenilme ve 18 kez yakalanma geyiğini geçersiz kılan bir argüman. Aynı seyi kim yapsa aynı duruma düşer, bu Kaidoyu zayıf gösterecek bir durum değil.

Kaido nun bu kadar yere göğe sığdırılamamasına inanamıyorum.yani bu kadar güç düşkünü bir adam en güçlüyse çoktan kk olmuş olması gerekmez miydi?

Kaido nun bu kadar yere göğe sığdırılamamasına inanamıyorum.yani bu kadar güç düşkünü bir adam en güçlüyse çoktan kk olmuş olması gerekmez miydi?
Şuan 4 yonkou'dan sadece 1 tanesinin amacı gerçekten KK olmak, o da Karasakal'ın.

Big Mom'ın asıl amacı tüm ırkların bir arada yaşadığı, komün bir düzen ama kendi diktatörlüğü altında. Yani ideasındaki Tottoland.

Shanks'ın amacını gerçekten bilmiyoruz ama KK olmak olmadığı kesin.

Kaido dediğin adam ölmenin ve öldürmenin peşinde. Tam bir canavar. Akıl sağlığından bile şüphe edebiliriz. Dünyayı cayır cayır yakıp küle çevirmek isteyen nevrotik bir psikopat.

Big Mom istemiyor demedim. Ama asıl amacı o değil.
Kusura bakma da herkes KK olmayı farklı olarak yorumlayabilir. Ama bu yarışta Big Mom'da var. Kendisi KK olmak isteyecek birine engel olacak biri. Luffy'de KK olmayı en özgür kişi olduğunu düşündüğü için istiyor? Ne diyelim Luffy'nin asıl amacı KK olmak değil mi diyelim? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık